głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Powiem Ci tylko że świat nie istniał dla mnie poza Tobą chociaż to niewiele mówi. Kochałam Cie oczami myślami każda tkanka swojego ciała każdym drgnieciem serca

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Powiem Ci tylko że świat nie istniał dla mnie poza Tobą chociaż to niewiele mówi. Kochałam Cie oczami myślami każda tkanka swojego ciała każdym drgnieciem serca. Koc
Powiem Ci tylko  że świat nie... teksty

zdezelowana dodano: 28 grudnia 2015

Powiem Ci tylko, że świat nie istniał dla mnie poza Tobą, chociaż to niewiele mówi. Kochałam Cie oczami, myślami, każda tkanka swojego ciała, każdym drgnieciem serca. Kochałam Cie w snach i na jawie. Kochałam Cie jakby na przekór mojemu życiu.

Milion dolarów bym dał  gdybym... teksty

zdezelowana dodano: 28 grudnia 2015

Milion dolarów bym dał, gdybym tylko mógł Cie mieć

Mam dość pragnienia. To złe  jak... teksty

zdezelowana dodano: 28 grudnia 2015

Mam dość pragnienia. To złe, jak nie to opętało. I każdy dzień jest gorszy od poprzedniego

Od czego zależy szczęśliwe... teksty

zdezelowana dodano: 28 grudnia 2015

Od czego zależy szczęśliwe spotkanie dwóch zakochanych? Od drobiazgu: sekunda, uścisk ręki, łut szczęścia, wszystko to wisi na cienkiej nitce.

Kiedy myślała o przyszłości... teksty

zdezelowana dodano: 28 grudnia 2015

Kiedy myślała o przyszłości, zawsze widziała go obok siebie. Nie wyobrażała sobie, żeby ktoś inny mógł być ojcem jej dzieci.

Alkohol koił ból  lecz zabierał... teksty

zdezelowana dodano: 14 grudnia 2015

Alkohol koił ból, lecz zabierał błyskotliwość

Nigdy nie jestem sama. Zawsze jest... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2015

Nigdy nie jestem sama. Zawsze jest ktoś, z kim mogę spędzić czas. Zawsze mam z kim pogadać. Facetów mi nie brakuje. Ale mimo, że jest tylu ludzi wokół, czuje się samotna. Chyba chodzi tu o brak TEJ osoby. Kogoś na stałe. Kogoś z kim mogłabym wiązać przyszłość. Mieć plany. Kogoś, dla kogo chciałabym budzić się co dzień. Kogoś z kim chciałabym spędzić życie i dla niego żyć.

 Możesz nie być jej pierwszym  jej... teksty

zdezelowana dodano: 9 grudnia 2015

"Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o tobie w każdej sekundzie dnia, ale da ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma." ~ B. Marley

Tak bardzo sama przeciwko światu.... teksty

zdezelowana dodano: 5 listopada 2015

Tak bardzo sama przeciwko światu. Owszem, jestem silna. Nie pokaże im, jak bardzo mnie to boli, chociaż powtarzam, że mam wyjebane.

I nienawidzę tych luster  w których... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2015

I nienawidzę tych luster, w których nie ma jutra dla nas. Widzimy się pojutrze.

Ta noc będzie in­na niż... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2015

Ta noc będzie in­na niż wszys­tkie, - magiczna wyobrażeń Ustami do­tykam Twych sprag­nionych warg Chwy­tając Cię za dłoń pro­wadzę do łoża. Bez zahamowań oddajmy się namiętności... Nie mów nic , nie wy­mawiaj mo­jego imienia! Dzi­siej­szej no­cy nie odzy­waj­my się , Niech nasze ciała mówią za Siebie.. To przecież takie ekscytujące. W blas­ku księżyca snuć się w Twoich snach Spełniając ko­lej­ne marzenia dot­knąć gwiazd na naszym szczęśliwym niebie...

 ...  wziął mnie w ramiona... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2015

(...) wziął mnie w ramiona, pieszczotliwie odgarniając mi włosy z twarzy. Coś we mnie nagle pękło. Po policzku jak lawina spłynęły rozpalone łzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV