głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Najważniejsze jest znaleźć kogoś kto dotknie twojej duszy nie dotykając nawet jeszcze twojego ciała. Przyspieszy bicie serca nie przyspieszając biegu zdarzeń Po

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Najważniejsze jest znaleźć kogoś kto dotknie twojej duszy nie dotykając nawet jeszcze twojego ciała. Przyspieszy bicie serca nie przyspieszając biegu zdarzeń Poruszy
Najważniejsze jest znaleźć kogoś... teksty

zdezelowana dodano: 29 luty 2016

Najważniejsze jest znaleźć kogoś kto dotknie twojej duszy, nie dotykając nawet jeszcze twojego ciała. Przyspieszy bicie serca, nie przyspieszając biegu zdarzeń, Poruszy twój świat, jednocześnie pozwalając pozostać ci w takim miejscu, w którym chcesz być. I nawet będąc daleko, będzie znacznie bliżej ciebie, niż wszyscy ludzie znajdujący się dookoła.

Życie jest zabawne  prawda? Kiedy... teksty

zdezelowana dodano: 26 luty 2016

Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić.

 Jestem jeszcze zakochana resztkami... teksty

zdezelowana dodano: 19 luty 2016

"Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.

Przez pół nocy wpatrywałam się w... teksty

zdezelowana dodano: 16 luty 2016

Przez pół nocy wpatrywałam się w sufit i zastanawiałam się czy zdołam przejść przez resztę życia nie całując Twoich ust...

 Nie myślałam  że można tęsknić... teksty

zdezelowana dodano: 15 luty 2016

"Nie myślałam, że można tęsknić bardziej niż wczoraj. Ale przyszło dzisiaj i już wiem."

 Nie można uciec od własnego... teksty

zdezelowana dodano: 15 luty 2016

"Nie można uciec od własnego przeznaczenia. Ty jesteś moim przeznaczeniem. Nigdy nie będziemy należeć do siebie fizycznie, ale należymy duchowo. Zapadłeś we mnie tak głęboko, ja zapadłam w ciebie, jesteśmy uwięzieni. Nawet kiedy cieleśnie nie jesteś moim mężczyzną, jesteś w moich wspomnieniach, moich marzeniach. W ten sposób trzymasz mnie w szachu. Możemy się rozłączyć, lecz nie możemy się już rozstać".

Teraz  kiedy zaczynam układać sobie... teksty

zdezelowana dodano: 14 luty 2016

Teraz, kiedy zaczynam układać sobie życie z kimś innym, Ty się pojawiasz. Czy przez całe życie będziesz tak wracał? Na sekundę, po to, żeby zrobić burdel w mojej głowie i zniknąć?

Czemu chcesz się spotkać??... teksty

zdezelowana dodano: 13 luty 2016

Czemu chcesz się spotkać?? Tęsknisz?? A może to ma być pożegnanie?? Czemu znowu się pojawiasz?? Przecież jesteś z nią.. Ponoć szczęśliwy. Co mam przez to rozumieć?? Że jestem kimś ważnym w Twoim życiu?? Że jednak coś znaczyłam? Że może nadal coś znaczę?? Milion myśli i pytań.. Czemu pytasz, czy jestem na to gotowa? A Ty jesteś??

I kiedy tak pięknie było w moim... teksty

zdezelowana dodano: 13 luty 2016

I kiedy tak pięknie było w moim świecie bez Ciebie, Ty się odzywasz i znowu robisz mi mętlik w głowie. Cały rok Cię nie widziałam. Walczylam, żebyś wreszcie zniknął z mojego życia. Teraz widzę, jak bardzo jestem słaba w obliczu tego uczucia, i jak bardzo głęboko to siedzi we mnie.

Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

zdezelowana dodano: 11 luty 2016

Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko.

Bez namysłu  bez słowa    Po prostu... teksty

zdezelowana dodano: 11 luty 2016

Bez namysłu, bez słowa, Po prostu weź mnie poprowadź, Do póki istniejesz oddaje się Tobie, Do póki istniejesz w mojej głowie.

Kiedyś ktoś powiedział  że... teksty

zdezelowana dodano: 8 luty 2016

Kiedyś ktoś powiedział, że najpiękniejszym momentem jest właśnie ten, chwilę przed pierwszym pocałunkiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV