głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana “Dobrze poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona będziesz myślał tylko o mnie. Rozumi

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
“Dobrze poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz
“Dobrze  poczekam na Ciebie. Bo Ci... teksty

zdezelowana dodano: 2 marca 2016

“Dobrze, poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz, będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona, będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz, o co mi chodzi? (...) Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam, już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

Najważniejsze jest znaleźć kogoś... teksty

zdezelowana dodano: 29 luty 2016

Najważniejsze jest znaleźć kogoś kto dotknie twojej duszy, nie dotykając nawet jeszcze twojego ciała. Przyspieszy bicie serca, nie przyspieszając biegu zdarzeń, Poruszy twój świat, jednocześnie pozwalając pozostać ci w takim miejscu, w którym chcesz być. I nawet będąc daleko, będzie znacznie bliżej ciebie, niż wszyscy ludzie znajdujący się dookoła.

Życie jest zabawne  prawda? Kiedy... teksty

zdezelowana dodano: 26 luty 2016

Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić.

 Jestem jeszcze zakochana resztkami... teksty

zdezelowana dodano: 19 luty 2016

"Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.

Przez pół nocy wpatrywałam się w... teksty

zdezelowana dodano: 16 luty 2016

Przez pół nocy wpatrywałam się w sufit i zastanawiałam się czy zdołam przejść przez resztę życia nie całując Twoich ust...

 Nie myślałam  że można tęsknić... teksty

zdezelowana dodano: 15 luty 2016

"Nie myślałam, że można tęsknić bardziej niż wczoraj. Ale przyszło dzisiaj i już wiem."

 Nie można uciec od własnego... teksty

zdezelowana dodano: 15 luty 2016

"Nie można uciec od własnego przeznaczenia. Ty jesteś moim przeznaczeniem. Nigdy nie będziemy należeć do siebie fizycznie, ale należymy duchowo. Zapadłeś we mnie tak głęboko, ja zapadłam w ciebie, jesteśmy uwięzieni. Nawet kiedy cieleśnie nie jesteś moim mężczyzną, jesteś w moich wspomnieniach, moich marzeniach. W ten sposób trzymasz mnie w szachu. Możemy się rozłączyć, lecz nie możemy się już rozstać".

Teraz  kiedy zaczynam układać sobie... teksty

zdezelowana dodano: 14 luty 2016

Teraz, kiedy zaczynam układać sobie życie z kimś innym, Ty się pojawiasz. Czy przez całe życie będziesz tak wracał? Na sekundę, po to, żeby zrobić burdel w mojej głowie i zniknąć?

Czemu chcesz się spotkać??... teksty

zdezelowana dodano: 13 luty 2016

Czemu chcesz się spotkać?? Tęsknisz?? A może to ma być pożegnanie?? Czemu znowu się pojawiasz?? Przecież jesteś z nią.. Ponoć szczęśliwy. Co mam przez to rozumieć?? Że jestem kimś ważnym w Twoim życiu?? Że jednak coś znaczyłam? Że może nadal coś znaczę?? Milion myśli i pytań.. Czemu pytasz, czy jestem na to gotowa? A Ty jesteś??

I kiedy tak pięknie było w moim... teksty

zdezelowana dodano: 13 luty 2016

I kiedy tak pięknie było w moim świecie bez Ciebie, Ty się odzywasz i znowu robisz mi mętlik w głowie. Cały rok Cię nie widziałam. Walczylam, żebyś wreszcie zniknął z mojego życia. Teraz widzę, jak bardzo jestem słaba w obliczu tego uczucia, i jak bardzo głęboko to siedzi we mnie.

Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

zdezelowana dodano: 11 luty 2016

Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko.

Bez namysłu  bez słowa    Po prostu... teksty

zdezelowana dodano: 11 luty 2016

Bez namysłu, bez słowa, Po prostu weź mnie poprowadź, Do póki istniejesz oddaje się Tobie, Do póki istniejesz w mojej głowie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV