głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zarazjebne Masz usta których tyle lat tyle lat szukałem... Czesław Niemen Bo prawda jest taka że Kobieta jest najpiękniejsza wtedy kiedy jest kochana i żaden kosmetyk nie

zarazjebne

zarazjebne.moblo.pl
Masz usta których tyle lat tyle lat szukałem... Czesław Niemen
 Masz usta  których tyle lat  tyle... teksty

zarazjebne dodano: 2 listopada 2015

"Masz usta, których tyle lat, tyle lat szukałem..." - Czesław Niemen

 Bo prawda jest taka że Kobieta jest... teksty

zarazjebne dodano: 2 listopada 2015

"Bo prawda jest taka że Kobieta jest najpiękniejsza wtedy kiedy jest kochana i żaden kosmetyk nie jest w stanie tego zastąpić."

 Dzień dobry  proszę Pana. Nie wiem... teksty

zarazjebne dodano: 2 listopada 2015

"Dzień dobry, proszę Pana. Nie wiem na czym stoję. Nie wiem czy trzęsą mi się kolana czy to tylko trzęsienie ziemi. Nie jestem pewna jutra, nie wiem czy zostanie Pan przy mnie. Cholera. Nawet nie wiem czy Pana mam. Chciałabym sobie Pana przywłaszczyć. Zamknąć w swoich czterech ścianach i móc nazywać je naszymi. Chciałabym mieć całodobowy, wyłączny dostęp do Pana. Skomplikowane relacje. Niedopowiedzenia. Może to tylko układ bez zobowiązań. Jeśli tak, czy mógłby Pan patrzeć w moje oczy nieco mniej zobowiązująco?"

 Jaka była? Była inna  była... teksty

zarazjebne dodano: 2 listopada 2015

"Jaka była? Była inna, była wyjątkowa. Nie była przystosowana do tego toksycznego świata. Była trochę jak takie dziecko. Kiedy poszła golić nogi, wracała cała we krwi. Cieszyła się kiedy widziała balon. Jej nagłe wybuchy złości i pokręcony charakter, raz była słodką delikatną dziewczynką, a za chwilę dziką i namiętną kobietą. Bolało ją, że ktoś krzywdzi, że ktoś umiera, że są wypadki, że jest zło, że ludzie są zawistni, nawet to że dzi*ki są tanie. Ale przede wszystkim, wierzyła w miłość jak nikt inny i kochała, kochała najmocniej na świecie."

Tak naprawdę nic nie musi się... teksty

zarazjebne dodano: 2 listopada 2015

Tak naprawdę nic nie musi się wydarzyć, aby zmienić mogło się wszystko.

Ja nie jestem wieloma kobietami.... teksty

zarazjebne dodano: 2 listopada 2015

Ja nie jestem wieloma kobietami. Jestem jedną kobietą i chcę być jedną. I nie chcę wielu mężczyzn. Chcę jednego. Chciałabym. - Edward Stachura

Bezwładnie czekam aż miłość...... teksty

zarazjebne dodano: 26 października 2015

Bezwładnie czekam aż miłość... swoim impetem walnie o ziemie...

Każdy mężczyzna  każda kobieta ma... teksty

zarazjebne dodano: 26 października 2015

Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała: ,,Przyjedź do mnie, chcę być z tobą" zerwałbym się z końca świata, aby to zrobić. Aby z nią być.

Bo kobieta chce  aby mężczyzna jej... teksty

zarazjebne dodano: 26 października 2015

Bo kobieta chce, aby mężczyzna jej chciał. Ale nie tak po prostu. On ma się palić, gotować tak jak nigdy w życiu. Ma ją pożerać.

Aby zna­leźć miłość  nie... teksty

zarazjebne dodano: 25 października 2015

Aby zna­leźć miłość, nie pu­kaj do każdych drzwi. Gdy przyj­dzie two­ja godzi­na, sa­ma wej­dzie do twe­go do­mu, w twe życie, do twe­go serca.

 Tańczyłem z paroma Kobietami... teksty

zarazjebne dodano: 25 października 2015

"Tańczyłem z paroma Kobietami przypadkowymi, a potem z Tobą, i przypadkowość skończyła się, bo przecież my byliśmy tamtej nocy umówienie od lat."

 I pamiętaj Mała  nigdy się nie... teksty

zarazjebne dodano: 25 października 2015

"I pamiętaj Mała, nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich. I jeśli jeszcze nikt Ci dzisiaj tego nie powiedział, to ja Ci to mówię - Jesteś ważna, jesteś potrzebna, więc walcz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV