głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zarazjebne kot nie lubi jeść myszy on ją lubi gonić.. Jeżeli facetowi będzie zależeć zawsze znajdzie czas chociażby zwykłe pięć minut i nie będzie mieć wymówki że nie moż

zarazjebne

zarazjebne.moblo.pl
kot nie lubi jeść myszy on ją lubi gonić..
 kot nie lubi jeść myszy  on ją... teksty

zarazjebne dodano: 24 października 2015

"kot nie lubi jeść myszy, on ją lubi gonić.."

Jeżeli facetowi będzie zależeć... teksty

zarazjebne dodano: 24 października 2015

Jeżeli facetowi będzie zależeć zawsze znajdzie czas, chociażby zwykłe pięć minut i nie będzie mieć wymówki, że nie może, że za daleko, że innym razem.

“Tak naprawdę  to nic mi się nie... teksty

zarazjebne dodano: 23 października 2015

“Tak naprawdę, to nic mi się nie stało. Kiedy mocno pierdolnąłem o ziemię, zauważyłem, że jednak można się podnieść. Wystarczy tylko zacząć wykreślać wszystko to, co zabija. Sytuacje, przeżycia, chwile, miejsca i ludzi. Ludzi, którzy potrafią zrobić taki rozpierdol w głowie, że człowiek ląduje albo u psychologa, albo szuka mostu. Można jeszcze inaczej przerwać cierpienie, ale trzeba żyć. Jutro może okazać się lepsze. Jeżeli człowiek nie ma już nic do stracenia, to dlaczego nie może budować pragnień od nowa? Życie czasami bywa więzieniem, gdzie okrutnym strażnikiem staje się ktoś, kogo kochasz. Ale nie ma takiego więzienia, z którego nie można uciec. Nie ma takiego strażnika, którego nie można zabić.”

Wiem  co pomaga w likwidowaniu lęku.... teksty

zarazjebne dodano: 23 października 2015

Wiem, co pomaga w likwidowaniu lęku. (...) Bez wątpienia - regularne spanie w jednym łóżku z osobą, o której wiemy, że gdy będziemy mieli 39 stopni gorączki, ona pójdzie nam do apteki i ugotuje nam rosół.

Tu nie chodzi o to  żebym ja na... teksty

zarazjebne dodano: 23 października 2015

Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył. Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść.

  Jaka ona jest?     Co Ci będę... teksty

zarazjebne dodano: 23 października 2015

- Jaka ona jest? - Co Ci będę mówił. Jest taka, że jeszcze nie zdąży wyjąć papierosa, a już się zjawia trzech facetów z ogniem.

Narzekanie na życie jest w złym... teksty

zarazjebne dodano: 23 października 2015

Narzekanie na życie jest w złym guście.

 Uwielbiam słyszeć 'Jesteś Moja'.... teksty

zarazjebne dodano: 23 października 2015

"Uwielbiam słyszeć 'Jesteś Moja'. Uwielbiam, kiedy z taką lubością to podkreślasz jednocześnie przyciągając mnie do siebie. To takie niesamowite: należeć do kogoś, być przez kogoś chcianym, być dla kogoś tak ważnym, że nie mógłby już bez Ciebie zasnąć."

“ Potrzebujesz jeszcze trochę... teksty

zarazjebne dodano: 23 października 2015

“ Potrzebujesz jeszcze trochę czasu. Nie po to, żeby zrozumieć. Nie, żeby przemyśleć. Nie, żeby ponownie do tego wracać, analizować, gubić się gdzieś między słowami. Potrzebujesz czasu, żeby to wszystko wyparowało, żeby zniknęło, żeby przestało być ważne, istotne, jakiekolwiek. Jeszcze trochę czasu, zaufaj mi. Odnajdziesz siebie, wypełnisz pustkę, zaczniesz żyć, a wtedy nic nie będzie takie samo. Już nigdy nie będzie tak, jak kiedyś. ”

Ten  kto naprawdę umie żyć... teksty

zarazjebne dodano: 22 października 2015

Ten, kto naprawdę umie żyć, zaczyna dzień od uśmiechu.

 Ta miłość w Tobie żyje  jej nie... teksty

zarazjebne dodano: 21 października 2015

"Ta miłość w Tobie żyje, jej nie zabijesz. Wpadłeś po szyję i już się nie wykręcisz. Będziesz o niej myślał, aż po dzień swojej śmierci."

bądź sobą  ktoś właśnie za to... teksty

zarazjebne dodano: 21 października 2015

bądź sobą, ktoś właśnie za to Cie ceni

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV