głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zarazjebne Powiedzieć Ci jak ma być? Ma być szał mam się jarać. Mam cały czas o Nim myśleć i ma szybciej bić serce kiedy zobaczę wiadomość od Niego. Mam skakać z radości k

zarazjebne

zarazjebne.moblo.pl
Powiedzieć Ci jak ma być? Ma być szał mam się jarać. Mam cały czas o Nim myśleć i ma szybciej bić serce kiedy zobaczę wiadomość od Niego. Mam skakać z radości kied
Powiedzieć Ci jak ma być? Ma być... teksty

zarazjebne dodano: 8 listopada 2015

Powiedzieć Ci jak ma być? Ma być szał, mam się jarać. Mam cały czas o Nim myśleć i ma szybciej bić serce, kiedy zobaczę wiadomość od Niego. Mam skakać z radości, kiedy zaprosi na spacer i ciągle się uśmiechać. Mają mi się uginać kolana przy każdym Jego spojrzeniu w moją stronę i mam drżeć, kiedy mnie dotknie. Nie chcę być z kimś, przy kim tego nie czuję.

 Nie chcę związku chcę wpadać do... teksty

zarazjebne dodano: 6 listopada 2015

"Nie chcę związku, chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Twoją, Ty wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek, czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, pracę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę Ci krawat i zapnę marynarkę."

 Najpiękniejszym prezentem który... teksty

zarazjebne dodano: 5 listopada 2015

" Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza. ”

 Jeśli się chce by mężczyz­na... teksty

zarazjebne dodano: 5 listopada 2015

"Jeśli się chce, by mężczyz­na czy chłopiec pożądał da­nej rzeczy, na­leży ją je­dynie uczy­nić trud­no osiągalną."

 Jeżeli On nie ma sił Ty musisz... teksty

zarazjebne dodano: 5 listopada 2015

"Jeżeli On nie ma sił, Ty musisz stać się Jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość".

 Zaufanie to odwaga wierność to... teksty

zarazjebne dodano: 5 listopada 2015

"Zaufanie to odwaga, wierność to siła."

 Musimy dbać o tych którzy są dla... teksty

zarazjebne dodano: 5 listopada 2015

"Musimy dbać o tych, którzy są dla nas ważni i mają dobre serce. To powinno być jedną z życiowych zasad i niech diabeł kopnie w du*ę tego, kto jej nie przestrzega."

Miłość lub pasja nie zna granic.... teksty

zarazjebne dodano: 5 listopada 2015

Miłość lub pasja nie zna granic. Nie trzeba być doskonałą osobą, żeby znaleźć doskonałą miłość. Przeszkodą w miłości są tylko defekty serca, nie defekty ciała.

On ma Cię szanować przytulać... teksty

zarazjebne dodano: 5 listopada 2015

On ma Cię szanować, przytulać, całować, dzwonić, otwierać drzwi, mówić jak pięknie wyglądasz i kochać z całego serducha.

 Zostań nie powiem Ci że to... teksty

zarazjebne dodano: 4 listopada 2015

"Zostań, nie powiem Ci, że to miłość, Choć jesteś wszystkim czego w życiu trzeba mi."

Nie ważne jaka jest ważna jest prawda teksty

zarazjebne dodano: 4 listopada 2015

Nie ważne jaka jest, ważna jest prawda

 Miłość to czasami za mało. Jest... teksty

zarazjebne dodano: 2 listopada 2015

"Miłość to czasami za mało. Jest podstawą, fundamentem i w oparciu o nią można stworzyć zdrowy związek. Ale relacje z kimś, to jest nieustanna praca. Trzeba ze sobą rozmawiać, trzeba się na siebie otwierać, umieć pójść na kompromis, mieć dla siebie czas, respektować swoje granice, troszczyć się o siebie, zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa, umieć się czasami poświęcić, zrezygnować z czegoś, docenić drugą osobę, nieustannie być dla siebie wsparciem, wyciągać wnioski z kłótni, dziękować za dobre momenty. To wszystko brzmi tak, jakby było najprostsze na świecie, ale czasami okazuje się, że w momentach zwątpienia (a te niestety zdarzają się chyba wszystkim) zaczyna brakować chęci, zapomina się o tym. Związki nie są wcale łatwe, no chyba, że to gimnazjum. Ale kiedy znajdzie się właściwego człowieka, to jego uśmiech i wspólne szczęście tylko utwierdzają w tym, że jest warto."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV