głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakrecona_2 Idę z podniesioną głową po ziemi stapam twardo. Nie pytaj mnie czy kiedyś było łatwo było warto. Dawne lata? Trudno moja strata. Poczekam aż odwróci się karta.

zakrecona_2

zakrecona_2.moblo.pl
Idę z podniesioną głową po ziemi stapam twardo. Nie pytaj mnie czy kiedyś było łatwo było warto. Dawne lata? Trudno moja strata. Poczekam aż odwróci się karta.
Idę z podniesioną głową  po ziemi... teksty

zakrecona_2 dodano: 1 tydzień temu

Idę z podniesioną głową, po ziemi stapam twardo. Nie pytaj mnie czy kiedyś było łatwo, było warto. Dawne lata? Trudno moja strata. Poczekam aż odwróci się karta.

Wszyscy tylko narzekamy w kółko i... teksty

zakrecona_2 dodano: 1 tydzień temu

Wszyscy tylko narzekamy w kółko i marzymy o tej "wielkiej miłości" może by tak zacząć realizować marzenia. Przecież same się nie spełnią. Chcemy lekkości ducha i wielkiego uniesienia. Chcemy, by traktowano nas z szacunkiem. Zacznijmy może w końcu robić, mówić to o czym tak marzymy. Spełniać się. Pięknych wierszy jest tysiące, a ile jest niewypowiedzianych słów? [...]

Teraz po prostu uważam Cię za... teksty

zakrecona_2 dodano: 2 listopada 2018

Teraz po prostu uważam Cię za jedną z opcji. Byłeś mi potrzebny na tym etapie mego życia. Uwielbiam spędzać z Tobą czas, rozmawiać, bawić się. Obydwoje dobrze wiemy, że żadna para z nas. Całkiem inni, a zarazem tak doskonali jako całość. Dziwne. Czuję jakbym była skałą. Nie potrafię darzyc Cię uczuciem miłości. Po prostu jesteś. Gdy Cię nie ma nie odbieram tego jako coś złego. Możesz przyjść. Możemy przegadać całą noc, a potem odwroc się i wyjdź. Tak jest mi lepiej, a Tobie? Chyba nie chcę wiedzieć.

Zdaje sobie sprawę z tego że nigdy... teksty

zakrecona_2 dodano: 29 czerwca 2018

Zdaje sobie sprawę z tego że nigdy nas nie będzie. Mam nadzieję że jesteś szczęśliwy. Kiedy pokochasz kogoś tak mocno z taką siłą jak ja potrafię kochać. Mam nadzieję że chodź wtedy mi wybaczysz. Chodź wiem że to nie będę ja.

Mieszkamy w jednym mieście zaledwie... teksty

zakrecona_2 dodano: 29 czerwca 2018

Mieszkamy w jednym mieście zaledwie kilka ulic nas dzieli. Nie widziałam Cię już 3lata. Tęsknię

Mam nadzieję że u Ciebie wszystko... teksty

zakrecona_2 dodano: 29 czerwca 2018

Mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze. Kocham Cię

Najgorsze jest to że to ja zjebalam.... teksty

zakrecona_2 dodano: 29 czerwca 2018

Najgorsze jest to że to ja zjebalam. Przeprosilam. Nie wystarczy wiem to. Całe 3lata o tym myślę. Pieprzone 3lata myślę o kilku chwilach. Zawsze będę Cię kochać

Co raz bardziej wątpię w ludzi  co... teksty

zakrecona_2 dodano: 11 czerwca 2018

Co raz bardziej wątpię w ludzi, co raz mniej im ufam. Przyjaźń bywa fałszywa a miłość krucha. Zawsze byłam i będę dla tych którzy są dla mnie, ale powodu gadania chyba nigdy nie ogarnę. Nie boli mnie to lecz dziwi jak bardzo Ci którym ufamy potrafią być fałszywi. Każdy ma swoje granice wytrzymałości, więc nie dziw się że nie mam już litości. Dumna jestem z siebie dzisiaj kiedy patrzę w lustro. Ty patrzysz w swoje i kur*wa pusto🤣

Spojrzeniem wyznaj mi miłość  lub... teksty

zakrecona_2 dodano: 9 stycznia 2018

Spojrzeniem wyznaj mi miłość, lub nienawidź mnie

1.pragnę Ci powiedzieć że... teksty

zakrecona_2 dodano: 9 stycznia 2018

1.pragnę Ci powiedzieć,że oddałabym niemalże wszystko by choć przez chwilę spojrzeć Ci w oczy. Minęło kilka lat, a ja nadal pamiętam co lubisz na śniadanie, że wolisz herbatę od kawy i porannego papierosa na ogródku. Czasem napiszesz coś bezinteresownie i na odczepnego,ale nie mogę mieć Ci tego za złe. Nie potrafię się na Ciebie złościć. Kilka lat minęło a ja dalej pamiętam Twoje spojrzenie. Tyle pięknych słów o Tobie mogłabym napisać, każdy uśmiech, gest. Te wspomnienia są piękne. Chciałabym zadać Ci tyle pytań, które we mnie siedzą, ale zbyt boję się że zadasz mi ból odpowiedzią.

Nadejdzie w końcu taki dzień w.... teksty

zakrecona_2 dodano: 10 maja 2017

Nadejdzie w końcu taki dzień w. Którym od Ciebie uwolnię się. Gdzy Cię zobaczę odwrócę głowę , a Tobie zrobi się smutno. Wtedy to Ty bedziesz kładł się spać z nadzieją o lepsze jutro ✋

Spotkajmy się proszę.  Na moment... teksty

zakrecona_2 dodano: 10 maja 2017

Spotkajmy się proszę. Na moment ,na chwilę. Spójrz prosto w oczy i powiedz, że żyjesz, że czujesz, ze jesteś tu ze mną przez chwilę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV