głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawnimx3 Naprawdę nie wiem na co czekam dziś. Mogę Ci powiedzieć czym jest samotność gdy odchodzi ktoś kogo kochasz. Pustka gdy jesteś sam. Rozdarte serce gdy zabijają C

zakochanawnimx3

zakochanawnimx3.moblo.pl
Naprawdę nie wiem na co czekam dziś. Mogę Ci powiedzieć czym jest samotność gdy odchodzi ktoś kogo kochasz. Pustka gdy jesteś sam. Rozdarte serce gdy zabijają Ci
Naprawdę nie wiem  na co czekam... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 29 października 2012

Naprawdę nie wiem, na co czekam, dziś. Mogę Ci powiedzieć czym jest samotność, gdy odchodzi ktoś, kogo kochasz. Pustka, gdy jesteś sam. Rozdarte serce, gdy zabijają Cię uczucia. Łzy, tęsknota, wszystko, co towarzyszy miłości, braku jej. Ból, gdy oglądasz wspólne zdjęcia, słyszysz wspólne piosenki. Zaufanie, które wystawione jest na próbę, ale nie zostaje utracone. Pamięć i wspomnienia, które Cię niszczą. Gorycz, która zostawia niesmak niespełnionych obietnic. Szczęście, które znika, ot tak. Nienawiść, którą przygasza miłość. Ale nie mogę powiedzieć, czy na daną chwilę jestem pewna swoich uczuć. Nie wiem, czy chcę je w sobie zabić, czy pozwolić nadal trwać. Nie jestem pewna ich sensu, czy on jest. Razem z duszą płacze serce, bezsilność. Kiedy już nad miastem zapada zmrok, moją drogę oświetlają złocistym światłem latarnie w pustym parku. Patrzę w niebo, jak co noc. Są gwiazdy, jest ta Nasza. Czy to oznacza, że moja nadzieja powinna trwać, nie gasząc miłości, jaką Cię darzę, do dziś dnia?

Wewnętrzna pustka  dla której nie... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 29 października 2012

Wewnętrzna pustka, dla której nie znam wyjaśnienia. Nic nie czuję, prócz obojętności wobec wszystkiego, co mnie otacza.

i uśmiecham się. i chcę tu być... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 29 października 2012

i uśmiecham się. i chcę tu być jak nigdy. tu. iść jutro do szkoły, wypić herbatę na śniadanie i dobrać się do kanapki już na trzeciej lekcji. chcę wyjść z domu w tej okropnej zimowej kurtce i kłócić się po drodze z samą sobą, że zima to przecież nie koniec świata. chcę ujrzawszy jednego z moich uśmiechnąć się i powiedzieć, że jemu też się uda. żeby nie skreślał wszystkiego i nie przestawał wierzyć nawet jeśli wszystko nagle zaczyna się pieprzyć. chcę brać kolejny oddech jakby to była najwspanialsza rzecz na świecie. chcę czuć to ciepło w sercu i martwić się kiedy ktoś wywoła mnie do powtórzenia całej lekcji, bo podobno przeszkadzałam, ale najbardziej na świecie chcę jego. jego uśmiechu, dotyku, głosu, spojrzenia. chcę rozwiązywać jego problemy i odczuwać radość, szczęście czy ból wtedy kiedy on. chcę być i będę. obiecuję. /happylove

nie wiesz jak to jest kiedy nie masz... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 28 października 2012

nie wiesz jak to jest kiedy nie masz żadnego nawet najmniejszego powodu by rano wstać i funkcjonować przez jakieś 12 godzin. nie wiesz jak to jest wymuszać uśmiech, by nie było zbędnych pytań. nie wiesz jak to jest patrzeć na swoje własne marzenia, które spełniają się komuś innemu. nie wiesz jak to jest brać oddech z bólem, który przypomina Ci o wszystkim co minęło, więc nie pieprz że mam bajkowe życie, bo nawet jeśli wydaje Ci się że to zwykłe błahostki dla mnie mogą być czymś cholernie ważnym. czymś czego Ty nigdy nie zrozumiesz.
Autor cytatu: desperacko

Gdy myślę o Tobie  pojawia się... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 27 października 2012

Gdy myślę o Tobie, pojawia się ból w okolicach serca, rozum tak jak by przechodzi pod narkozę a płuca zapominają, że mają oddychać.

Przez gardło przeciska się multum... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 27 października 2012

Przez gardło przeciska się multum niewypowiedzianych słów, które nawet nie zdążyły ujrzeć światła dziennego. Słowa, którymi dławię się co noc przypominając sobie o tym, jak mogłam w tak krótkiej chwili wypuścić z rąk szczęście.

Bo to nie jest tak  że wiecznie... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 27 października 2012

Bo to nie jest tak, że wiecznie marudzę i na wszystko narzekam, czasem jestem zbyt wybredna czy pruderyjna. Ja po prostu mam dość wszystkiego co mnie otacza. Brak mi sił, aby to wszystko zaakceptować. Nie jestem w stanie 'patrzeć przez palce' i iść przed siebie z nadzieją na lepsze jutro. Skończyły mi się skrupuły do oszukiwania samej siebie. Rzeczywistość mnie przytłacza.

Żeby docenić wartość jednego roku... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 27 października 2012

Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy. Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie. Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć. Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot. Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek. Żeby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal. Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy. Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart.

And it's strange how someone so far... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 27 października 2012

And it's strange how someone so far can be so close To you heart / BIRDY ♥

„Niewiele rzeczy tak bardzo... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 26 października 2012

„Niewiele rzeczy tak bardzo oszukuje jak wspomnienia.” / Zafón ♥

Byłeś moją obsesją. Prywatną... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 26 października 2012

Byłeś moją obsesją. Prywatną, cholernie uciążliwą chorobą. Którą przy pomocy przyjaciół udało mi się zwalczyć.

Rób co chcesz. Już mnie nie... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 26 października 2012

Rób co chcesz. Już mnie nie obchodzisz. Ja mam swoje zasady. Jeśli coś sobie postanowię to nie ma przebacz, nie wycofam się. Co do Ciebie już wiem. Od dawna. Nie będę z kimś dla kogo nie liczy się nic poza chamskim zachowaniem i zwróceniem na siebie uwagi. Nie oddam Ci serca choćbyś błagał na kolanach. Spróbuj jeszcze raz podsycić moją nadzieję a nie ręczę za siebie. Wierz lub nie, ale poukładałam sobie wszystko. Patrzę na Ciebie z zupełnie innej perspektywy. Nawet jak się zmienisz, nie wrócę do Ciebie. Więc grzecznie proszę nie zjeb mi tego wszystkiego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV