głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 I tak po prostu chcę byś był byś tu kurwa był. nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg by mieć nadzieję że może akurat się odezwie. nie chcę już co dzie

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
I tak po prostu chcę byś był byś tu kurwa był.
I tak po prostu chcę byś był  byś... teksty

zakochana888 dodano: 21 marca 2013

I tak po prostu chcę byś był, byś tu kurwa był.

nie chce mi się już siedzieć na... teksty

zakochana888 dodano: 21 marca 2013

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę, to boli.

kocham i to pewne. i w ogóle  i w... teksty

zakochana888 dodano: 21 marca 2013

kocham i to pewne. i w ogóle, i w szczególe, i pod każdym względem.

usłyszałam wibrację telefonu. z... teksty

zakochana888 dodano: 21 marca 2013

usłyszałam wibrację telefonu. z niechęcią podniosłam się z łóżka i wzięłam go ze stołu. 'łukasz dzwoni', pisało. - no tak, fajnie, tyle że ja nie mogę gadać. moje gardło mi na to nie pozwala - powiedziałam sama do siebie i odrzuciłam połączenie. znając jego, zaraz by pomyślał, że się obraziłam, więc szybko napisałam do niego wiadomość o treści : 'przepraszam, nie mogę rozmawiać', po czym położyłam się i komórkę rzuciłam na poduszkę. po chwili znowu usłyszałam wibrację. wzięłam telefon i nacisnęłam 'odczytaj wiadomość', w której pisało 'chciałem posłuchać piosenki, a ty odrzuciłaś, dzięki -.-'. zaczęłam się śmiać. - głupek - pomyślałam. 'uwielbiam cię normalnie' - napisałam i nacisnęłam wyślij.

Leżeli otuleni własnymi ciałami.... teksty

zakochana888 dodano: 21 marca 2013

Leżeli otuleni własnymi ciałami. Jego spokojny i głęboki oddech sygnalizował, że śpi. Musnęła delikatnie jego usta i wstała z łóżka. Sięgnęła po papierosa i przylgnęła do ściany, obcinając wzrokiem każdy centymetr jego ciała. 'Nie patrz na mnie.' Mruknął pod nosem. Zaśmiała się, zupełnie ją zaskoczył. Podniósł się i podszedł do swojej kobiety. Kochała jego ruchy. Zabrał jej fajkę i pociągnął ostatnie buchy. Cofnął się do łózka. Usiadł wygodnie i patrzył na nią, jakby była jedyną kobietą na tej planecie. Niewidzialnymi dłońmi dotykał jej ciała, wznosił ją ponad wyżyny. 'Chodź do mnie.' Szepnął w końcu, ale nogi odmówiły posłuszeństwa. Pokręciła jedynie głową. 'Przyjdź po mnie.' Powiedziała zachrypniętym głosem. Zrozumiał. Wykonał polecenie. Noc wciągała ich w swoją ciemność. Nawet niebo nie spało .

Bo prawdziwy przyjaciel zostanie z... teksty

zakochana888 dodano: 21 marca 2013

Bo prawdziwy przyjaciel zostanie z tobą nawet kiedy wszyscy się od ciebie odwrócą, pójdzie za tobą wszędzie i nie pozwoli byś ktoś cię skrzywdził, razem tworzycie coś co nazywa się całością, jest w tedy i cię wspiera nawet kiedy inni chcą zniszczyć twe marzenia, mimo tego że znacie się tyle lat to nadal się sobą nie znudzicie, jest w chwilach kiedy nie chcesz z nikim gadać, i mówisz by ci dał spokój to on nadal uparcie jest, znosi twoje humory,a ty jego, to ktoś kto po prostu jest.

Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po... teksty

zakochana888 dodano: 21 marca 2013

Bądź tu i teraz. Po prostu tu i po prostu teraz. Bez oczekiwań i bez obaw, bez jutra i bez wczoraj, bez utrzymywania i bez odpychania. Z pełną przytomnością tu i teraz.

  wiesz kto jest moim idolem ?    kto... teksty

zakochana888 dodano: 21 marca 2013

- wiesz kto jest moim idolem ? - kto ? - ten człowiek ,który uświadomił mi ,że ON jest totalnym dupkiem .

Mijasz Go na ulicy i nie czujesz nic... teksty

zakochana888 dodano: 21 marca 2013

Mijasz Go na ulicy i nie czujesz nic oprócz żalu. Tak był Ci bliski, kochałaś Go. Dzieliłaś z Nim tyle fantastycznych przeżyć. Wspomnienia dają o sobie znać wieczorami gdy Jego sylwetki nie ma w pobliżu. Nawet przy znajomych ciężko udawać gdy On siedzi na schodach wpatrując się w Ciebie uparcie. Spojrzenia na moment krzyżują się a Twoje jest przepełnione bólem ostatnich miesięcy bez Niego. Tęsknisz.

dziekuuje   teksty zakochana888 dodał komentarz: dziekuuje;* do wpisu 21 marca 2013
Nie zrozumiesz szczęścia  jeśli... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

Nie zrozumiesz szczęścia, jeśli nigdy nie cierpiałaś.

Ty wiesz jakie są cztery zasady... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

Ty wiesz jakie są cztery zasady najważniejsze w życiu? Po pierwsze - nigdy nie odmawiaj zaproszeń, po drugie - patrz rozmówcy prosto w oczy, po trzecie - jeżeli cierpisz to znaczy, że było warto i po czwarte - nie nadużywaj gościnności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV