głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Kiedy chodzę totalnie roztrzęsiona zdenerwowana i potrafię zjechać każdego o byle drobnostkę przydałbyś mi się . Szczególnie Twój uspakajający oddech który spra

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Kiedy chodzę totalnie roztrzęsiona zdenerwowana i potrafię zjechać każdego o byle drobnostkę przydałbyś mi się . Szczególnie Twój uspakajający oddech który sprawia ż
Kiedy chodzę totalnie roztrzęsiona... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

Kiedy chodzę totalnie roztrzęsiona, zdenerwowana i potrafię zjechać każdego o byle drobnostkę ,przydałbyś mi się . Szczególnie Twój uspakajający oddech, który sprawia,że zapominam o wszystkich zmartwieniach . Twój cichy głos szepczący,że jesteś i będziesz mimo wszystko .

Wolę nic nie mieć niż mieć cos na... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

Wolę nic nie mieć niż mieć cos na niby ..

Dobrze się bawię   od kilku dni... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

Dobrze się bawię , od kilku dni codziennie wlewam w siebie alkohol i zachowuję się niekoniecznie moralnie . Mam to gdzieś , serio . Przestałam przejmować się tym co powiedzą o mnie ludzie , czy w ich oczach będę dziwką czy aniołkiem . Oni i tak napierdalają , bo cierpią na syndrom "nie mam własnego życia" . Żyję , zaczęłam oddychać i choćbym miała się tym zachłysnąć , nie żałuję .

Od czasu do czasu wpada w taki stan.... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

Od czasu do czasu wpada w taki stan. Jest wzburzona, płacze. Ale to nie szkodzi. Wyrzuca z siebie emocje. Problem powstaje, kiedy nie można ich z siebie wyrzucić. Wzbierają wtedy i kostnieją. Różne uczucia kostnieją i umierają.

masa nauki na biurku. codzienne  zbyt... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

masa nauki na biurku. codzienne, zbyt wczesne wstawanie rano. spędzanie połowy dnia w szkole. popadanie w nałogi. robienie sobie długów. kilka wizyt na oiomie. przesłuchania na policji. wezwania do dyrektora. pierwsze, bolesne miłości. fałszywa przyjaźń. zbyt częste kłamstwa. próby samobójcze. dawanie sobie w pysk w ramach zemsty. to jest ta dorosłość, na którą tak czekaliśmy?

A któregoś dnia obudzisz się i... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

A któregoś dnia obudzisz się i powiesz 'Kurwa brakuje mi jej' zadzwonisz do mnie a ja Ci powiem 'Chuj Ci w dupe'.

kiedyś usunięcie wiadomości od... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

kiedyś usunięcie wiadomości od Ciebie ze skrzynki odbiorczej zajęło mi kilka dni - może brak mi było wtedy odwagi. a dziś? zajęło mi to dwie minuty, i to tylko dlatego, że telefon długo usuwał tak ogromną ilość smsów.

nawet mama nie poznaje mojego... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

nawet mama nie poznaje mojego zachowania, gdy na pytanie 'jak tam?' , bez namysłu odpowiedziałam Jej 'odpuściłam'. wiem , nie taka kiedyś była Twoja córka - kiedyś nie dała bym za wygraną, ale dziś jestem już inną osobą. i nie jestem słabsza, wręcz przeciwnie - o wiele silniejsza, bo zaprzestać walki o coś tak ważnego , to spory wyczyn..

tato wpierdol mu  bo mi mówi  że... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

tato wpierdol mu, bo mi mówi, że mnie nie kocha.

I znów piżama.. Twój zapach.. Moje... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

I znów piżama.. Twój zapach.. Moje zmysły wariują.. Serce kluje.. Tęskni.. Ciało słabnie.. Brak Twej obecności daje znaki.. Bóle.. Osłabienia.. Zawroty głowy.. Uczucie ciemności i samotności.. Chęć do rozpłakania się wraca z każdą sekundą.. Zamykam oczy przytulam kołdrę i poduszkę wyobrażając sobie Ciebie.. Leci łza.. dwie.. trzy.. Serce boli coraz mocniej.. Tęsknota się nasila.. Czuje zimno.. Ciało przechodzi dreszcz.. "Co to!?" Myślę widząc kawałek światła.. To Twoje serce.. Jest ze mną gdy nie ma Cie całego.. przytulam je mocno i trzymam odkąd Cie poznałam czuje, jak pulsuje.. Wiem, ze przy mnie jesteś.. kocham Cie , i wiem, ze zawsze będziesz . ~zakochana888

Masz wszystkiego dosyć. kładziesz... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

Masz wszystkiego dosyć. kładziesz się na łóżku, nakładasz słuchawki, włączasz muzykę jak najgłośniej. i nagle masz przed oczami całe życie. wszystkie popełnione błędy, które chciałbyś cofnąć, chciałbyś podjąć inne decyzje, ale już jest za późno. jest Ci przykro. nie wiesz jak dalej żyć. w końcu jednak dochodzisz do wniosku, że dasz radę, bo jesteś silny. masz przyjaciół, rodzinę. może nie zawsze Cię wspierają, ale mimo wszystko są przy Tobie. znajdujesz resztki nadziei, ocierasz łzy i jesteś gotowy dalej żyć. może i będzie ciężko, ale dasz radę.

Ostry ból  znów ten stan   już... teksty

zakochana888 dodano: 20 marca 2013

Ostry ból, znów ten stan , już wiem, że czas nie leczy ran.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV