głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 kobiety tak mają pragną czegoś najmocniej na świecie a potem uciekają bo boją się to złapać.boją się cierpieć i rozczarowywać.jeśli chcesz mieć kobietę to nigdy

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
kobiety tak mają pragną czegoś najmocniej na świecie a potem uciekają bo boją się to złapać.boją się cierpieć i rozczarowywać.jeśli chcesz mieć kobietę to nigdy nie możes
kobiety tak mają pragną czegoś... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

kobiety tak mają,pragną czegoś najmocniej na świecie,a potem uciekają,bo boją się to złapać.boją się cierpieć i rozczarowywać.jeśli chcesz mieć kobietę,to nigdy nie możesz jej zawieść -to proste

ludzie coraz częściej szukają w... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

ludzie coraz częściej szukają w partnerze termoforu,bankomatu i wibratora...wszystkiego,tylko nie uczuć..

cholera nie zależy mi na... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

cholera,nie zależy mi na pocałunkach,na prezentach,na chodzeniu za rękę,na wspólnych zdjęciach na naszą klasę.zależy mi na Twojej obecności,na tym, żebyś mnie od tak przytulił i oznajmił,że kochasz.

Tak naprawdę trudno było... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

Tak naprawdę trudno było zdefiniować naszą relację.Nie byliśmy parą,ale trzymaliśmy się razem.Te czułe objęcia,namiętne pocałunki,spojrzenia pełne pożądania,słodkie słówka.Wiesz kochanie,bardzo mi tego brakuje..

myśl że  nie warto  dochodzi do nas... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

myśl,że "nie warto" dochodzi do nas,zdecydowani za późno.zbyt daleko się zagalopowaliśmy,aby teraz się wycofać.brniemy w coś,w co nie powinniśmy.dążymy do celów,które nie są warte poświęcenia.kochamy ludzi,którzy na to nie zasługują.zbyt późno nasza podświadomość wysyła nam sygnały,że popełniamy jeden z życiowych błędów.w dodatku,tych których już nie zdołamy cofnąć.

mieliśmy iść na imprezę do... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

mieliśmy iść na imprezę do Twojego kumpla.ubrałam tą dziwną sukienkę która zawsze Ci się podobała,była tak strasznie niewygodna.włożyłam szpilki i już mieliśmy wychodzić,gdy stanąłeś w drzwiach w swoim ulubionym dresie i full-capie.wiedziałam już o co Ci chodzi,chwilę potem stałam obok Ciebie w adidasach i Twoim podkoszulku."nie będziemy udawać kogoś kim nie jesteśmy,idziemy na koncert"- powiedziałeś.ja tylko się uśmiechnęłam i powiedziałam: "kocham Cię za to,że zawsze jesteś sobą".

pamiętam wszystko   smak Twoich ust... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

pamiętam wszystko - smak Twoich ust,smak adrenaliny kiedy robiliśmy wypady na spontan,błysk w oku kiedy mnie zobaczyłeś,codziennie nowe niespodzianki..nadal pamiętam nas.

leżałam z głową na Jego klatce... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

leżałam z głową na Jego klatce piersiowej wsłuchując się w uderzenia bicia Jego serca.łaskotałam Go delikatnie po brzuchu. -boję się tego wszystkiego. -szepnęłam niepewnie,odwracając się ku niemu. -czyli czego się boisz? -zapytał,plącząc dłoń w moich włosach.- siebie.Ciebie.nas.uczucia,które jest między nami.tego jak bardzo Ci ufam.jak się już zdążyłam przywiązać. -wymieniałam kolejno.podniósł się i usiadł,biorąc mnie mocniej w ramiona,posadził sobie na kolanach.przytulił głowę do mojej piersi. -kocham Cię,skarbie.kocham nad życie. -wyznał.w jednej chwili jakiś obcy ciężar spadł mi z serca.kochał mnie,i nic,i nikt,nie miało na to wpływu.kochał.nie musiałam się martwić.

Wpadła na niego idąc przez... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

Wpadła na niego idąc przez miasto.Był z kolegami,ona jak zwykle unikała go wzrokiem.Zaczęła nucić pod nosem piosenkę dudniącą jej w uszach byleby tylko pokazać jak jest on jej obojętny,a on zostawił śmiejących się kolegów i podszedł do niej patrząc smutno.Chciał ją przytulić,lecz ta odsunęła się. -Zbyt długo czekałam,wybacz. -szepnęła zostawiając go samego.

Może nie mam idealnych wymiarów nie... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

Może nie mam idealnych wymiarów,nie spędzam dwóch godzin u kosmetyczki i nie przyciągam spojrzeń wszystkich chłopaków idąc ulicą,ale mam coś czego ONA mieć nigdy nie będzie.Potrafię kochać i pielęgnować miłość mi daną.

wzięłam do ręki stary album i... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

wzięłam do ręki stary album i wspięłam się na parapet.w tle leciała jedna z moich ulubionych piosenek.uważnie przeglądałam każde zdjęcie przywołując masę wspomnień.niektóre wywoływały tęsknotę.tęsknotę za czymś czego już nie będzie.za czymś co już nie powróci.inne cieszyły bardziej niż ulubiony drink,a jeszcze inne zadawały ból.mimo tego,pragnęłam do nich powrócić.pragnęłam,aby stały się teraźniejszością.

Nawet nie wiesz ile bym dała za... teksty

zakochana888 dodano: 2 października 2011

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi,by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat,zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV