głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Zakochani ludzie nie lubią spać bo rzeczywistość jest dla nich o wiele lepsza niż to co mogłoby im się przyśnić. ON: wiesz gdzie chcę cię pocałować? ONA: w usta

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Zakochani ludzie nie lubią spać bo rzeczywistość jest dla nich o wiele lepsza niż to co mogłoby im się przyśnić.
Zakochani ludzie nie lubią spać  bo... teksty

zakochana888 dodano: 3 lipca 2013

Zakochani ludzie nie lubią spać, bo rzeczywistość jest dla nich o wiele lepsza niż to, co mogłoby im się przyśnić.

ON: wiesz gdzie chcę cię... teksty

zakochana888 dodano: 3 lipca 2013

ON: wiesz gdzie chcę cię pocałować? ONA: w usta? ON: nie. ONA: w policzek? ON: nie. ONA: w szyję? ON: nie. ONA: no więc gdzie? ON: w kościele, kiedy przed twoją rodziną powiemy sobie 'tak'.

I mogę powiedzieć ze jestem w... teksty

zakochana888 dodano: 3 lipca 2013

I mogę powiedzieć ze jestem w pełni szczęśliwa, kiedy mam go obok, kiedy wygłupiamy się jak dzieci, kiedy mnie mocno przytula, gdy zasypiam na jego piersi, kiedy czule szepce do ucha ze kocha i długo by jeszcze wymieniać ale najważniejsze że jest.

  Wiesz co lubię najbardziej ?   No... teksty

zakochana888 dodano: 2 lipca 2013

- Wiesz co lubię najbardziej ? - No ? - Leżeć na łóżku z słuchawkami w uszach i patrzeć w sufit. - Czemu akurat to ? - Bo kiedyś jak to robiłam, on zawsze pisał..

Znowu płakała przeze mnie. Kurwa... teksty

zakochana888 dodano: 2 lipca 2013

Znowu płakała przeze mnie. Kurwa, obiecałem sobie tyle razy, że na jej twarzy nigdy nie zagoszczą łzy, obiecałem sobie, że nie będę jej ranił. Kurwa, znowu spieprzyłem. Jeszcze teraz mam w uszach huk zatrzaskujących się za nią drzwi. Jeszcze do teraz, kiedy zamknę oczy, widzę jej załzawioną twarz, i jej wyraz, z którego można było wyczytać tak wiele. Kurwa, dlaczego jestem taki beznadziejny? Dlaczego nie potrafię dać jej tego czego oczekuje? Ona jest idealna. Znowu mi wybaczyła. Nie wiem czy nie powinienem odejść. Może beze mnie będzie w końcu szczęśliwsza? Kurwa, jest dla mnie Aniołem. Doskonale wiem, że nie przeżyje bez Niej nawet dnia, ale nie mogę jej krzywdzić. Nie mogę zadawać ran tak dobremu sercu. Ona mnie kocha, wiem to, mówiła mi to nawet dziś rano, kiedy stałem przed nią hamując łzy. Wiedziała, że żałuję. Nie mogłem jej obiecać, że się zmienię. Nie mogłem okłamać jej kolejny raz. Nie zasługuję na jej miłość, a ona wciąż mi ją daje. Jest wszystkim. Tracę wszystko.

  Co byś zrobiła gdybym dzisiaj... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2013

- Co byś zrobiła gdybym dzisiaj umarł? - Umarłabym jutro

Bo wiesz? Obok szpilek mam trampki i... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2013

Bo wiesz? Obok szpilek mam trampki i adidasy, obok sukienek- dresy i szerokie bluzy, nie używam prostownicy, obok pierścionków - paczkę fajek. W mp4 mam piosenki o miłości, rap i hip-hop. Czasem piję wódkę, czasem colę. Ale jedno jest u mnie niezmienne - miłość do Ciebie.

W swej głowie słyszała jego głos... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2013

W swej głowie słyszała jego głos, na swoim ciele czuła jego dotyk, na skórze wyczuwała jego zapach.

Sztuką jest się pogodzić nawet po... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2013

Sztuką jest się pogodzić nawet po najokropniejszej kłótni. Choć wiesz, ze to ty masz rację, ustępujesz drugiej osobie, bo ją kochasz i nie chcesz się z nią kłócić

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2013

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek zmieni wszystko. Ramiona są najlepszym pasem bezpieczeństwa. Dotyk jest niezapomniany. Słowa są jak melodia. Kogo obecność jest wystarczająca, wyznania najcudowniejsze. Uśmiech jest najcenniejszy.

Jeżeli chłopak płacze z Twojego... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2013

Jeżeli chłopak płacze z Twojego powodu, to znaczy, że jesteś dla niego warta więcej niż cały świat. Jeżeli chłopak patrząc Ci głęboko w oczy delikatnie się uśmiecha, to znaczy, że jest przy Tobie szczęśliwy. Jeśli chłopak jest w stanie odpuścić sobie kolegów, mecz i imprezę, żeby do Ciebie przyjść, to znaczy, że jesteś dla niego najważniejsza. Jeżeli taki chłopak mówi Ci, że Cię kocha, to wiedz, że to jest najprawdziwsza prawda, i że odnalazłaś skarb.

Odkąd odszełeś dłużej biorę... teksty

zakochana888 dodano: 13 czerwca 2013

Odkąd odszełeś dłużej biorę prysznic. Zmywam Twój zapach z włosów , ze skóry szczotką zdzieram dotyk juz prawi krwawi. I wodą nasiąkam. Wodą wypełniam brakującą część.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV