głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Uśmiecha się do mnie i ten uśmiech kurwa kocham. Nie oddam nie mogłabym oddać nie chcę oddać tego uśmiechu. Nie oddam go. Nie ma kurwa mowy. Pokaż obojętność a

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Uśmiecha się do mnie i ten uśmiech kurwa kocham. Nie oddam nie mogłabym oddać nie chcę oddać tego uśmiechu. Nie oddam go. Nie ma kurwa mowy.
Uśmiecha się do mnie i ten uśmiech... teksty

zakochana888 dodano: 23 lipca 2013

Uśmiecha się do mnie i ten uśmiech kurwa kocham. Nie oddam, nie mogłabym oddać, nie chcę oddać tego uśmiechu. Nie oddam go. Nie ma kurwa mowy.

Pokaż obojętność  a wszystko... teksty

zakochana888 dodano: 23 lipca 2013

Pokaż obojętność, a wszystko zacznie się układać.

pamiętam  jak oglądaliśmy razem... teksty

zakochana888 dodano: 22 lipca 2013

pamiętam, jak oglądaliśmy razem każdy mecz. jak potrafiliśmy gadać całą noc, zupełnie o niczym. jak śmialiśmy się z pustych lasek, które ubierają się jak dziwki i nakładają tone tapety. byłeś jak najlepsza przyjaciółka, ale w wydaniu chłopaka. nie przeszkadzała nam płeć, nieraz potrafiliśmy siedzieć w swojej obecności w samej bieliźnie, zupełnie nas to nie krępowało. i cholernie boli świadomość, że to wszystko zjebałam. że powoli zaczynałam pragnąć Twojego pocałunku, a kiedy Cię nie było - brakowało mi tego, że nie mogę się w Ciebie wtulić. jak mogłam to spieprzyć i się zakochać. przepraszam, kurwa.

picie wódki z gwinta  trzymanie... teksty

zakochana888 dodano: 22 lipca 2013

picie wódki z gwinta, trzymanie głowy gdy jedno z nas wymiotuję po imprezie. cały karton piw, które mamy obalić za jeden wieczór i organizowanie karaoke bez znajomości słów piosenki. nocne wyprawy po mieście, wypalanie papierosa za papierosem i śmianie się aż do bólu brzucha. jedzenie na wynos, a potem nie możemy się ruszyć z mojego łóżka, które jest podobno jednoosobowe, a mieści się cała nasza ekipa. tylko z nimi potrafię być sobą bez ani jednej nutki fałszu. tylko oni rozumieją całe to cierpienie, które wyrażam w krzywym uśmiechu. kocham ich, nie wyobrażam sobie życia bez tych osób, bo świat straci dopiero swoją wartość wraz z ich odejściem, nie wcześniej.

zadzwoniłam dzwonkiem  a drzwi... teksty

zakochana888 dodano: 22 lipca 2013

zadzwoniłam dzwonkiem, a drzwi otworzyła mi mała, pięcioletnia dziewczynka, którą uwielbiałam. 'no cześć niunia' - uśmiechnęłam się do niej, kucając i łaskocząc ją. 'a wieś cio ceba robić jak jadą pśy? biegnąć szybko albo mówić, że się nić nie wie' - powiedziała, dumna z siebie. 'coo, czego ten pacan Cie nauczył' - zaśmiałam się. nagle wyszedł z kuchni - łysy, wytatuowany gostek w jasnych jeansach, białej bluzie i jasnej czapce, z wrednym wyrazem twarzy. 'Nikola, w tej chwili do mamy' - stanowczo powiedział, po czym zamknął drzwi i obejmując mnie z uśmiechem na twarzy udał się w kierunku wyjścia. 'czego ty jej uczysz, głupku?' - zaśmiałam się. 'samych podstaw, dziecino. samych podstaw' - powiedział, odpalając szluga.

Wiesz do jakiego doszłam wniosku ?... teksty

zakochana888 dodano: 14 lipca 2013

Wiesz do jakiego doszłam wniosku ? Że nie mogę Ci dać tej satysfakcji. Tej cholernej satysfakcji, że to , co robisz mnie boli. Bardzo boli. Te Twoje próby wzbudzenia we mnie zazdrości, te wszystkie komentarze do zdjęć innych dziewczyn, te wszystkie zalotne spojrzenia. To boli. Dobrze o tym wiesz. Ale koniec, nie będę zwracała na to uwagi. Kiedyś Ci się to znudzi, musi.

Nawet sobie nie wyobrażasz jak... teksty

zakochana888 dodano: 14 lipca 2013

Nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo chciałbym stać się zimną suką bez uczuć. Nie bać się mówić, to co mam akurat na myśli. Wykrzyczeć wszystkim prosto w twarz to, co zawsze chciałam im powiedzieć. Ale nie potrafię.

Nawet sobie nie wyobrażasz jak... teksty

zakochana888 dodano: 14 lipca 2013

Nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo chciałbym stać się zimną suką bez uczuć. Nie bać się mówić, to co mam akurat na myśli. Wykrzyczeć wszystkim prosto w twarz to, co zawsze chciałam im powiedzieć. Ale nie potrafię.

Zmienię się. Zmienię swój... teksty

zakochana888 dodano: 14 lipca 2013

Zmienię się. Zmienię swój wizerunek. Pójdę do fryzjera. Odmienię się tak, żeby nikt nie widział we mnie tej samej , nieśmiałej dziewczynki. Ale mimo to, nadal w głębi będę nadal sobą. Nie będę potrafię zmienić się do tego stopnia , aby przestać Cię kochać . Wybacz.

 Jest cudowny .Ma najpiękniejsze... teksty

zakochana888 dodano: 13 lipca 2013

-Jest cudowny .Ma najpiękniejsze spojrzenie na świecie,a swoim uśmiechem bezwarunkowo wywołuje uśmiech na mojej twarzy.Tylko on wie,jak poprawić mi humor.Gdy mnie dotyka,przez całe me ciało przechodzi dreszcz.Pocałunkami osładza moje życie,a gdy przytula,od razu przestaję być smutna.Zna mnie jak nikt inny,nigdy nie kłamie i wiem,że mogę na nim polegać.Jest miły,mądry i zabawny.Właściwe idealny! - A wady jakieś ma? -Nie kocha mnie.Nic więcej.

nie czuję się lepszy od tych  co... teksty

zakochana888 dodano: 13 lipca 2013

nie czuję się lepszy od tych, co nie słuchają rapu, jednak im współczuję, bo nie raz w życiu by im pomógł.

Nigdy nie dowiesz się jak czuje się... teksty

zakochana888 dodano: 13 lipca 2013

Nigdy nie dowiesz się jak czuje się kobieta, która płaczę w poduszkę, która tęskni i choruje, która najbardziej w świecie pragnie by pokochał ją ten kretyn.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV