głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Zraniłeś mnie. Wróciłam ale drugi raz nie zniosę tego bólu. a wypierdalaj byle komu nie będę pozwalać się wkurwiać. jestem oryginalna na swój sposób nie muszę b

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Zraniłeś mnie. Wróciłam ale drugi raz nie zniosę tego bólu.
Zraniłeś mnie. Wróciłam  ale... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

Zraniłeś mnie. Wróciłam, ale drugi raz nie zniosę tego bólu.

a wypierdalaj  byle komu nie będę... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

a wypierdalaj, byle komu nie będę pozwalać się wkurwiać.

jestem oryginalna na swój sposób... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

jestem oryginalna na swój sposób, nie muszę brać przykładu z innych, żeby mieć się lepiej. potrafię ułożyć sobie życie według własnego planu. nikt nie steruje moim odbiciem z lustra, bo przecież sama nauczyłam się Ciebie kochać. bez pomocy innych, po prostu sama.

To paskudne uczucie kiedy wiesz że... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

To paskudne uczucie kiedy wiesz że go nie kochasz, ale jest dla ciebie wszystkim. Ważniejszy od głupiego telefonu z którym się nigdy nie rozstaje, od muzyki która jest moim uzależnieniem, od wszystkiego. Najgorsze jest to kiedy siedzę sama mając przed sobą twoje zdjęcie, dajesz mi powody do zazdrości..

Niech zgadnę  siedzisz w pokoju pod... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

Niech zgadnę, siedzisz w pokoju pod ulubionym kocem, w ręku trzymasz ulubiony kubek w którym jest gorąca herbata lub kakao, w słuchawkach od MP4 lecą samę smutne nuty, od których zbierają ci się łzy w oczach, cały czas myślisz o nim, w ręku ściskasz telefon z nadzieją że w końcu napisze, zadzwoni, a tu nic. W końcu zleci pierwsza zła, serce boli.. - znajome?

zapewne jest kilka osób  które Ci... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

zapewne jest kilka osób, które Ci czegoś zazdrości. kilka ludzi, którzy chcieliby być na Twoim miejscu. jest grupka facetów, którzy chcieliby Cię mieć. ekipa ludzi, którzy chcą dla Ciebie dobrze. garstka tych, którzy zawsze są przy Tobie. zaś masa tych, którzy oczekują Twoich błędów. są osoby, którym ufasz i są też te, na których się zawiodłaś. część osób, które uszczęśliwiłaś i mniejsza ilość, którą pokochałaś. a teraz przeczytaj to jeszcze raz, założę się, że do każdej z tych grup przydzieliłaś choć jednego człowieka. bo nie ma na świecie osoby, która byłaby w czymś idealna i zawsze podporządkowana. nie ma drugiego Boga. nie ma człowieka, który by kochał, zazdrościł, kłamał, nienawidził, oszukiwał i uszczęśliwiał jednocześnie

poznaliśmy się zwyczajnie  przy... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

poznaliśmy się zwyczajnie, przy piwie i znajomych, nawet był w moim typie. rozmawialiśmy o bzdurach popijając browara i paląc szluga. na drugi dzień napisał do mnie z podziękowaniem za udany wieczór. po jakimś czasie myślałam o Nim coraz częściej. On coraz częściej pisał. nie śmiałam oczywiście pomyśleć, że mogłabym się mu podobać. mijały dni, mijały spotkania, a ja ciągle miałam Go w głowie. zaczęłam nawet ubierać bluzki z dekoltem i spódniczki, czego dotąd nigdy nie robiłam. na Sylwestra wypiliśmy trochę za dużo. wtedy mi zdradził, że jestem dziewczyną jego marzeń. że przy mnie nie wie jak się zachować, że pociągam Go jak jeszcze żadna. w końcu zaczęliśmy się całować. od tamtej pory czujemy się nadzwyczajnie świetnie. i trwamy w tym do teraz.

życie nas sprawdza  jak pierdolony... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

życie nas sprawdza, jak pierdolony test..'

tylko On może mnie budzić w środku... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

tylko On może mnie budzić w środku nocy " kochanie.. nie mogę spać " a ja go za to nie zabije.

Nie martw się jeśli czujesz się... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

Nie martw się jeśli czujesz się dobrze. Przejdzie ci.

Twoje  kocham  nigdy nie było... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

Twoje "kocham" nigdy nie było nazbyt szczere, pocałunki nazbyt słodkie , a uściski nazbyt czułe ..

uczucie  które mnie teraz... teksty

zakochana888 dodano: 21 luty 2012

uczucie, które mnie teraz przepełnia jest pełne tajemnic i ciemnych zakamarków . Siedzę pod gołym niebem w bluzie taty, na ławce przed domem na kolanach trzymam nootebooka i czytam archiwum .. I nie mogę pojąć tego jak mogłam kilkanaście miesięcy temu popełnić tak wielki błąd, przez który zmarnowałam sobie szansę na miłość . Może byłaby to po raz pierwszy miłość szczęśliwa możliwe, że z happy endem . Ale nie! Bo oczywiście jak to nastolatka w okresie dorastania zawsze wie co robi, a jednak nie! Teraz Ty dla mnie jesteś kimś więcej a Ja dla Ciebie zwykłą kumpelą dawniej było zupełnie inaczej na odwrót . Nie doceniłam tego! I teraz żałuje .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV