głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Twoje oczy już nigdy mi się nie przyśnią. Cienka linia między miłością a nienawiścią. Cierpienie przynosi ogromne natchnienie. Odkąd jestem z Tobą nawet nie zwr

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Twoje oczy już nigdy mi się nie przyśnią. Cienka linia między miłością a nienawiścią.
Twoje oczy już nigdy mi się nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 23 września 2015

Twoje oczy już nigdy mi się nie przyśnią. Cienka linia między miłością, a nienawiścią.

Cierpienie przynosi ogromne natchnienie. teksty

zakaazaanaa dodano: 23 września 2015

Cierpienie przynosi ogromne natchnienie.

Odkąd jestem z Tobą nawet nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 września 2015

Odkąd jestem z Tobą nawet nie zwracam uwagi na innych mężczyzn, nie patrzę na innych, nie mówię i nie myślę: "ale ciacho". Są dla mnie bezpłciowi, żaden nie jest w stanie mi się spodobać, zauroczyć. Po prostu JESTEŚ TY, jakbyś był jedynym mężczyzną na świecie, jesteś obsesją w mojej głowie, siedzisz w niej w każdej chwili mojego życia, szkoda, że Ty nie możesz tego powiedzieć o mnie...

Pytam ją  dlaczego siedzi w kuchni i... teksty

zakaazaanaa dodano: 20 września 2015

Pytam ją, dlaczego siedzi w kuchni i świruje mikserem, zamiast siedzieć tu ze mną i pozwalać się obmacywać. A ona odpowiada, że kręci na ciasto masę makową czy coś, bo przez żołądek do serca i takie bzdury. Kochanie, mówię jej, odłóż ten mikser. Kobiety mieszają mężczyznom w głowach kręcąc biodrami.

  Jak wbija w Ciebie chuja ziomuś... teksty

zakaazaanaa dodano: 18 września 2015

,,Jak wbija w Ciebie chuja ziomuś, to nie jest kumpel, Bo prawdziwy przyjaciel w ogień za Tobą pójdzie Nic nie warte znajomości po czasie tracą wartość"

Czasami łatwiej jest udawać  że... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Czasami łatwiej jest udawać, że cię to nie obchodzi niż przyznać, że z tego powodu umierasz.

Wszystko nagle sprowadziło się do... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Wszystko nagle sprowadziło się do czegoś magicznego,czegoś co unosiło mnie ponad horyzont ,czegoś co przypomniało mi czego pragnie kobieta,jego dotyk,ta niebywała czułość,której nie doznałam wcześniej,nie wyobrażasz sobie tego ciepła wewnątrz mojego ciała,szumu w głowie, sprzecznych myśli do tego czego naprawdę pragnęłam.Ale stało się,jego dłoń sunąc po mojej tylko utwierdziła mnie w tym,że jest kimś na kogo czekałam,jest facetem który burzy mój spokój,który łamie moje zasady jednym zbliżeniem warg,ciepłem ciała,żarem oddechu palącym moją skórę,tak to stało się nagle,nagle zbliżył się do mnie,a ja z niepewnością poczułam, że go kocham.

Wrażliwość mnie wykończy.... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Wrażliwość mnie wykończy. Naprzemienna depresja z nerwicą. A mimo to jestem wariatką z wielkim poczuciem humoru. Nikt by nie odgadł.

Kobiety nie lubią niezdecydowanych... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów , męskich decyzji, męskich gestów i poważnych działań.

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie.... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha, to cię znajdzie, choćbyś nie wiem gdzie była, zdobędzie cię nawet spod ziemi. A jak mu będziesz pomagać, to choćbyś podała się na srebrnej tacy, nic z tego nie będzie.

To nie tylko inni muszą mnie... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

To nie tylko inni muszą mnie znosić. Ja sama muszę siebie samą znosić i nie idzie mi to wcale łatwo.

Myślę  że miłość zaczyna się w... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Myślę, że miłość zaczyna się w momencie decyzji. W momencie, gdy pytasz siebie, czy chcesz przeżyć swoje życie z tą osobą, dla tej osoby, i mimo paraliżującego strachu, który odczuwasz, decydujesz się odpowiedzieć "tak". Decydujesz się na zawsze oddać tej osobie ważne miejsce w swoim życiu. Dajesz jej kawałek siebie, który będzie do niej należał już na zawsze, niezależnie od tego, co by się później wydarzyło. Wtedy zaczyna się miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV