głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Wszystko nagle sprowadziło się do czegoś magicznego czegoś co unosiło mnie ponad horyzont czegoś co przypomniało mi czego pragnie kobieta jego dotyk ta niebywał

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Wszystko nagle sprowadziło się do czegoś magicznego czegoś co unosiło mnie ponad horyzont czegoś co przypomniało mi czego pragnie kobieta jego dotyk ta niebywała czułość
Wszystko nagle sprowadziło się do... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Wszystko nagle sprowadziło się do czegoś magicznego,czegoś co unosiło mnie ponad horyzont ,czegoś co przypomniało mi czego pragnie kobieta,jego dotyk,ta niebywała czułość,której nie doznałam wcześniej,nie wyobrażasz sobie tego ciepła wewnątrz mojego ciała,szumu w głowie, sprzecznych myśli do tego czego naprawdę pragnęłam.Ale stało się,jego dłoń sunąc po mojej tylko utwierdziła mnie w tym,że jest kimś na kogo czekałam,jest facetem który burzy mój spokój,który łamie moje zasady jednym zbliżeniem warg,ciepłem ciała,żarem oddechu palącym moją skórę,tak to stało się nagle,nagle zbliżył się do mnie,a ja z niepewnością poczułam, że go kocham.

Wrażliwość mnie wykończy.... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Wrażliwość mnie wykończy. Naprzemienna depresja z nerwicą. A mimo to jestem wariatką z wielkim poczuciem humoru. Nikt by nie odgadł.

Kobiety nie lubią niezdecydowanych... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów , męskich decyzji, męskich gestów i poważnych działań.

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie.... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha, to cię znajdzie, choćbyś nie wiem gdzie była, zdobędzie cię nawet spod ziemi. A jak mu będziesz pomagać, to choćbyś podała się na srebrnej tacy, nic z tego nie będzie.

To nie tylko inni muszą mnie... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

To nie tylko inni muszą mnie znosić. Ja sama muszę siebie samą znosić i nie idzie mi to wcale łatwo.

Myślę  że miłość zaczyna się w... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

Myślę, że miłość zaczyna się w momencie decyzji. W momencie, gdy pytasz siebie, czy chcesz przeżyć swoje życie z tą osobą, dla tej osoby, i mimo paraliżującego strachu, który odczuwasz, decydujesz się odpowiedzieć "tak". Decydujesz się na zawsze oddać tej osobie ważne miejsce w swoim życiu. Dajesz jej kawałek siebie, który będzie do niej należał już na zawsze, niezależnie od tego, co by się później wydarzyło. Wtedy zaczyna się miłość.

I nigdy bym nie pomyślała  że... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 września 2015

I nigdy bym nie pomyślała, że wrogowie staną się tak bliscy a przyjaciele tak dalecy

Tak  czasem robisz coś źle... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 września 2015

Tak, czasem robisz coś źle, sprawiasz mi przykrość, denerwujesz mnie, ale to ludzkie. Mimo wszystko z każdym nowym dniem coraz bardziej cię pragnę, bardziej cię kocham i jestem pewniejsza, że to właśnie z tobą chcę spędzić resztę życia. Tylko ty potrafisz stworzyć mi raj na ziemi.

Wiesz  jeśli prawdziwie Cię... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 września 2015

Wiesz, jeśli prawdziwie Cię pokocham możesz mieć wszystko.. mój czas, moje oddanie, mój tyłek, pieniądze, rodzinę, psa, wszystko! Jeśli Cię pokocham przecierpię za Ciebie każdy Twój ból.

Jesteś wszystkim wiesz? Jedyną... teksty

zakaazaanaa dodano: 8 września 2015

Jesteś wszystkim wiesz? Jedyną osobą dla której żyję, dla której się uśmiecham. Za każdą chwilę z Tobą oddałabym wszystko.

Bo kobieta wie  kiedy posiada... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 września 2015

Bo kobieta wie, kiedy posiada mężczyznę do końca, a kiedy nie.

Rodzimy się w jeden dzień. Umieramy... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 września 2015

Rodzimy się w jeden dzień. Umieramy w jeden dzień. W jeden dzień możemy się zmienić. I w jeden dzień możemy się zakochać. Wszystko może się zdarzyć w ciągu zaledwie jednego dnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV