głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Mieć świado­mość że złodziej który skradł Two­je ser­ce uk­radnie i jut­ro i po­jut­rze i całą przyszłość. I nig­dy... Nig­dy nie sta­nie się mor­dercą miłości

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Mieć świado­mość że złodziej który skradł Two­je ser­ce uk­radnie i jut­ro i po­jut­rze i całą przyszłość. I nig­dy... Nig­dy nie sta­nie się mor­dercą miłości jaką
Mieć świado­mość  że złodziej... teksty

zakaazaanaa dodano: 28 września 2015

Mieć świado­mość, że złodziej, który skradł Two­je ser­ce, uk­radnie i jut­ro, i po­jut­rze, i całą przyszłość. I nig­dy... Nig­dy nie sta­nie się mor­dercą miłości, jaką go darzysz. Lecz i Ty nie­wzrusze­nie krad­nij je­go cen­ne chwi­le, po­całun­ki, objęcia, mi­nuty na roz­mo­wie o niczym. Łam­cie to siódme przy­kaza­nie! By­lebyście tyl­ko by­li szczęśli­wi. Dziś. Jut­ro. Zawsze.

 Dobrze wiesz  że nie jestem... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

"Dobrze wiesz, że nie jestem dziewczyną pożądającą złota i diamentów, żeby kochać. Wystarczyłby kwiatek, nawet nie ten z kwiaciarni. Ale mały, zerwany ukradkiem z czyjegoś ogrodu, bez wstążek, za to z uszkodzonym płatkiem, wręczony ze szczerym uśmiechem. Taki prezent wzbudziłby we mnie prawdziwe szczęście i jeszcze większą miłość."

Czasami mężczyzna chciałby... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc, chciałby zrobić dla niej wszystko, a tak naprawdę do pełni szczęścia, wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi

Zdarzyłam się Tobie. Ludzie czasem... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Zdarzyłam się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłeś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i zbyt szybko się wkurzam. Nie daję ludziom dojść do słowa, kiedy chcę przekonać ich do swojego zdania. Uspokojenie się trwa u mnie za długo, a obrywa się w tym czasie bliskim mi osobom. Zbyt często pozwalam emocją wziąć górę nade mną.

  Jestem przerażona.    A czego się... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

- Jestem przerażona. - A czego się boisz? - Boję się, że mogę skończyć sama. Boję się, że zawsze będę czyjąś przyjaciółką, siostrą, zaufaną, ale nigdy... wszystkim dla kogoś.

A Ty? Bałaś się kiedyś  że nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

A Ty? Bałaś się kiedyś, że nie wystarczysz?

Tak silnie walczę  by zaakceptować... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Tak silnie walczę, by zaakceptować samą siebie. tak uparcie dążę do nauczenia się żyć, z dziewczyną którą się stałam. patrzę w lustro i próbuję nie wybuchnąć płaczem, próbuję pokochać siebie taką jaką jestem. ale to ciężkie zadanie, naprawdę ciężkie kochanie. nie wiesz ile trudu przynosi mi spojrzenie na swoje nagie ciało, ile trudu wkładam by unieść wzrok i uśmiechnąć się do własnego odbicia...

Czasami słowa mają większy wpływ... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Czasami słowa mają większy wpływ na czyjeś serce niż pocałunki.

Śmierć z rozpaczy to ostateczne... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Śmierć z rozpaczy to ostateczne, lecz ewolucyjnie niewykonalne poświęcenie. Gdyby smutek rzeczywiście przytłaczał aż tak, wyginąłby cały gatunek.

Pocałowałam go w czubek głowy i... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Pocałowałam go w czubek głowy i objęłam mocno. Nie, raczej ścisnęłam go z całej siły. Żeby się nie rozleciał.

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię jako jedną z opcji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV