głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Kobieta długo może czekać na właściwego mężczyznę co nie oznacza że tego czasu nie może spędzać z tymi niewłaściwymi. Nikt Ci nie każe mnie kochać nie muszę być

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Kobieta długo może czekać na właściwego mężczyznę co nie oznacza że tego czasu nie może spędzać z tymi niewłaściwymi.
Kobieta długo może czekać na... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 października 2015

Kobieta długo może czekać na właściwego mężczyznę, co nie oznacza, że tego czasu nie może spędzać z tymi niewłaściwymi.

Nikt Ci nie każe mnie kochać  nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 2 października 2015

Nikt Ci nie każe mnie kochać, nie muszę być Twoim Bogiem. To co robię może wydawać Ci się dość dziwne, ale SZANUJ mnie .Ujrzyj różnice, pomiędzy popieraniem czegoś,a tolerowaniem tego.

Momenty które wstrzymują oddech są... teksty

zakaazaanaa dodano: 2 października 2015

Momenty które wstrzymują oddech są najcenniejsze.

Muszę wszystko odświeżać . Co... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 września 2015

Muszę wszystko odświeżać . Co jakiś czas zmuszam się do przeczytania kilku starych wiadomości od Ciebie . Robię to ponieważ muszę przypominać samej sobie jak bardzo zakłamanym , manipulatorskim i bezmyślnym mężczyzną jesteś . Muszę pamiętać co zrobiłeś i jak dużo aroganckiego zachowania skierowałeś w moją stronę . Co jakiś czas więc sprawiam sobie nieprzyjemną galerię uczuć by te pozwoliły mi pamiętać jak bardzo się co do Ciebie pomyliłam . Muszę robić to wszystko by przez przypadek , któregoś słonecznego poranka , lub deszczowej nocy nie napisać " Hey . Co tam ? " Tak jakbyś nie spieprzył mi życia .

Mieć świado­mość  że złodziej... teksty

zakaazaanaa dodano: 28 września 2015

Mieć świado­mość, że złodziej, który skradł Two­je ser­ce, uk­radnie i jut­ro, i po­jut­rze, i całą przyszłość. I nig­dy... Nig­dy nie sta­nie się mor­dercą miłości, jaką go darzysz. Lecz i Ty nie­wzrusze­nie krad­nij je­go cen­ne chwi­le, po­całun­ki, objęcia, mi­nuty na roz­mo­wie o niczym. Łam­cie to siódme przy­kaza­nie! By­lebyście tyl­ko by­li szczęśli­wi. Dziś. Jut­ro. Zawsze.

 Dobrze wiesz  że nie jestem... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

"Dobrze wiesz, że nie jestem dziewczyną pożądającą złota i diamentów, żeby kochać. Wystarczyłby kwiatek, nawet nie ten z kwiaciarni. Ale mały, zerwany ukradkiem z czyjegoś ogrodu, bez wstążek, za to z uszkodzonym płatkiem, wręczony ze szczerym uśmiechem. Taki prezent wzbudziłby we mnie prawdziwe szczęście i jeszcze większą miłość."

Czasami mężczyzna chciałby... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc, chciałby zrobić dla niej wszystko, a tak naprawdę do pełni szczęścia, wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi

Zdarzyłam się Tobie. Ludzie czasem... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Zdarzyłam się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłeś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i zbyt szybko się wkurzam. Nie daję ludziom dojść do słowa, kiedy chcę przekonać ich do swojego zdania. Uspokojenie się trwa u mnie za długo, a obrywa się w tym czasie bliskim mi osobom. Zbyt często pozwalam emocją wziąć górę nade mną.

  Jestem przerażona.    A czego się... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

- Jestem przerażona. - A czego się boisz? - Boję się, że mogę skończyć sama. Boję się, że zawsze będę czyjąś przyjaciółką, siostrą, zaufaną, ale nigdy... wszystkim dla kogoś.

A Ty? Bałaś się kiedyś  że nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

A Ty? Bałaś się kiedyś, że nie wystarczysz?

Tak silnie walczę  by zaakceptować... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Tak silnie walczę, by zaakceptować samą siebie. tak uparcie dążę do nauczenia się żyć, z dziewczyną którą się stałam. patrzę w lustro i próbuję nie wybuchnąć płaczem, próbuję pokochać siebie taką jaką jestem. ale to ciężkie zadanie, naprawdę ciężkie kochanie. nie wiesz ile trudu przynosi mi spojrzenie na swoje nagie ciało, ile trudu wkładam by unieść wzrok i uśmiechnąć się do własnego odbicia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV