głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Jeżeli już trzeba kogoś wybrać jedyny słuszny wybór to osoba która tego wyboru nie wymaga. I już wiem że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego co nas

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Jeżeli już trzeba kogoś wybrać jedyny słuszny wybór to osoba która tego wyboru nie wymaga.
Jeżeli już trzeba kogoś wybrać... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 stycznia 2016

Jeżeli już trzeba kogoś wybrać, jedyny słuszny wybór to osoba, która tego wyboru nie wymaga.

I już wiem  że trzeba nauczyć się... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 stycznia 2016

I już wiem, że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego, co nas niszczy, co nam nie służy. Od miejsc przykrych i niezrównoważonych. Ale należy także dawać szanse w innych miejscach. Otwierać siebie z klucza. Przed kolejnymi sercami. Czasem po to, żeby dostać po mordzie. A czasem po to, by zaznać raju na ziemi.

Wiesz jakie jest najgorsze uczucie... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 stycznia 2016

Wiesz jakie jest najgorsze uczucie, jakie mogę sobie wyobrazić? Nie ufać osobie, którą się kocha najbardziej na świecie/ Cassandra Clare- Miasto kości

Pytasz  czy jestem w niej zakochany?... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 grudnia 2015

Pytasz, czy jestem w niej zakochany? Tak, ponieważ czekam. Inny nie czeka nigdy. Oczywiście, jak to mężczyzna (...) czasem chcę odgrywać tego, który nie czeka... czymś próbuję się zająć, przyjść spóźniony... ale w tej swojej grze i tak zawsze przegrywam... po prostu, cokolwiek zrobię i tak zawsze jestem punktualny a nawet przychodzę za wcześnie. Taka, fatalna tożsamość zakochanego, to nic innego jak - jestem tym który czeka. (...) Co w niej widzę? Po prostu, kiedy tylko spojrzę, widzę wszystko to czego szukam, oddycham nią, zawładnęła wszystkimi moimi zmysłami. Moje serce mówi mi że znalazło swój dom. A w Jej oczach... a w Jej oczach widzę swojej nienarodzone dzieci.

W najlepszych przyjaciołach jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 grudnia 2015

W najlepszych przyjaciołach jest coś niezwykłego. Są materialnym zapewnieniem, że nie jesteś sam.

Chciałabym kiedyś usłyszeć... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 grudnia 2015

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: ' jesteś taka, jakbym chciał'.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 grudnia 2015

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje,chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z Nim być i wiesz, że tylko z tą jedyną osobą możesz być szczęśliwa tak naprawdę.

Ogólnie to chyba chodzi o to  że po... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 grudnia 2015

Ogólnie to chyba chodzi o to, że po prostu boje się momentu, w którym stwierdzisz, że jestem taka nieidealna, że mam tyle wad, niedoskonałości, cechy które Cie denerwują. Że bez make upu wyglądam brzydko i właściwie to niczym nie powalam. Że dookoła jest tyle świetnych, mądrych, ambitnych i do tego pięknych, seksownych dziewczyn, które pewnie mógłbyś mieć. Że po prostu zawsze będzie ktoś lepszy, ładniejszy, mądrzejszy, ciekawszy, seksowniejszy, zgrabniejszy. A ja zupełnie nie mam sił ani predyspozycji żeby z tym/nimi walczyć.

Miała w sobie sporo z kota. Z jednej... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 grudnia 2015

Miała w sobie sporo z kota. Z jednej strony niezależna, chodziła swoimi drogami i była zadziorna. Potrzebowała zabawy, rozrywki i wrażeń. Emocji, które przyniosą jej ekscytację i poczucie zagrożenia. Potrafiła się w nich zatracić, ale odpowiednio dotknięta, odpowiednio przytrzymana& wychodziła z niej potrzebująca pieszczot kotka. Dzika, ale pragnąca udomowienia.

 Kumplostwo w związku jest wtedy... teksty

zakaazaanaa dodano: 24 listopada 2015

"Kumplostwo w związku jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią "Iron Mana". Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks. Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i  gdy spalisz kolację  przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat."

 Swoją drogą  to  co stanowi o... teksty

zakaazaanaa dodano: 24 listopada 2015

"Swoją drogą, to, co stanowi o uwodzicielskim talencie mężczyzny, to nie jego uroda, nie jego kasa, nie jego samochód, , nie kolekcja statków w butelce. Ale zdolność sprawienia, by kobieta choć przez moment czuła się przy nim piękna i kochana."

Dobra kobieta inspiruje mężczyznę... teksty

zakaazaanaa dodano: 23 listopada 2015

Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna zainteresuje go, piękna go oczaruje, ale współczująca go dostanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV