głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa I już wiem że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego co nas niszczy co nam nie służy. Od miejsc przykrych i niezrównoważonych. Ale należy także dawać s

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
I już wiem że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego co nas niszczy co nam nie służy. Od miejsc przykrych i niezrównoważonych. Ale należy także dawać szan
I już wiem  że trzeba nauczyć się... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 stycznia 2016

I już wiem, że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego, co nas niszczy, co nam nie służy. Od miejsc przykrych i niezrównoważonych. Ale należy także dawać szanse w innych miejscach. Otwierać siebie z klucza. Przed kolejnymi sercami. Czasem po to, żeby dostać po mordzie. A czasem po to, by zaznać raju na ziemi.

Wiesz jakie jest najgorsze uczucie... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 stycznia 2016

Wiesz jakie jest najgorsze uczucie, jakie mogę sobie wyobrazić? Nie ufać osobie, którą się kocha najbardziej na świecie/ Cassandra Clare- Miasto kości

Pytasz  czy jestem w niej zakochany?... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 grudnia 2015

Pytasz, czy jestem w niej zakochany? Tak, ponieważ czekam. Inny nie czeka nigdy. Oczywiście, jak to mężczyzna (...) czasem chcę odgrywać tego, który nie czeka... czymś próbuję się zająć, przyjść spóźniony... ale w tej swojej grze i tak zawsze przegrywam... po prostu, cokolwiek zrobię i tak zawsze jestem punktualny a nawet przychodzę za wcześnie. Taka, fatalna tożsamość zakochanego, to nic innego jak - jestem tym który czeka. (...) Co w niej widzę? Po prostu, kiedy tylko spojrzę, widzę wszystko to czego szukam, oddycham nią, zawładnęła wszystkimi moimi zmysłami. Moje serce mówi mi że znalazło swój dom. A w Jej oczach... a w Jej oczach widzę swojej nienarodzone dzieci.

W najlepszych przyjaciołach jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 grudnia 2015

W najlepszych przyjaciołach jest coś niezwykłego. Są materialnym zapewnieniem, że nie jesteś sam.

Chciałabym kiedyś usłyszeć... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 grudnia 2015

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: ' jesteś taka, jakbym chciał'.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 grudnia 2015

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje,chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z Nim być i wiesz, że tylko z tą jedyną osobą możesz być szczęśliwa tak naprawdę.

Ogólnie to chyba chodzi o to  że po... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 grudnia 2015

Ogólnie to chyba chodzi o to, że po prostu boje się momentu, w którym stwierdzisz, że jestem taka nieidealna, że mam tyle wad, niedoskonałości, cechy które Cie denerwują. Że bez make upu wyglądam brzydko i właściwie to niczym nie powalam. Że dookoła jest tyle świetnych, mądrych, ambitnych i do tego pięknych, seksownych dziewczyn, które pewnie mógłbyś mieć. Że po prostu zawsze będzie ktoś lepszy, ładniejszy, mądrzejszy, ciekawszy, seksowniejszy, zgrabniejszy. A ja zupełnie nie mam sił ani predyspozycji żeby z tym/nimi walczyć.

Miała w sobie sporo z kota. Z jednej... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 grudnia 2015

Miała w sobie sporo z kota. Z jednej strony niezależna, chodziła swoimi drogami i była zadziorna. Potrzebowała zabawy, rozrywki i wrażeń. Emocji, które przyniosą jej ekscytację i poczucie zagrożenia. Potrafiła się w nich zatracić, ale odpowiednio dotknięta, odpowiednio przytrzymana& wychodziła z niej potrzebująca pieszczot kotka. Dzika, ale pragnąca udomowienia.

 Kumplostwo w związku jest wtedy... teksty

zakaazaanaa dodano: 24 listopada 2015

"Kumplostwo w związku jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią "Iron Mana". Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks. Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i  gdy spalisz kolację  przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat."

 Swoją drogą  to  co stanowi o... teksty

zakaazaanaa dodano: 24 listopada 2015

"Swoją drogą, to, co stanowi o uwodzicielskim talencie mężczyzny, to nie jego uroda, nie jego kasa, nie jego samochód, , nie kolekcja statków w butelce. Ale zdolność sprawienia, by kobieta choć przez moment czuła się przy nim piękna i kochana."

Dobra kobieta inspiruje mężczyznę... teksty

zakaazaanaa dodano: 23 listopada 2015

Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna zainteresuje go, piękna go oczaruje, ale współczująca go dostanie.

I widziałam tą troskę w Twoich... teksty

zakaazaanaa dodano: 23 listopada 2015

I widziałam tą troskę w Twoich oczach gdy moje stawały się szkliste.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV