głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Ogólnie to chyba chodzi o to że po prostu boje się momentu w którym stwierdzisz że jestem taka nieidealna że mam tyle wad niedoskonałości cechy które Cie denerw

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Ogólnie to chyba chodzi o to że po prostu boje się momentu w którym stwierdzisz że jestem taka nieidealna że mam tyle wad niedoskonałości cechy które Cie denerwuj
Ogólnie to chyba chodzi o to  że po... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 grudnia 2015

Ogólnie to chyba chodzi o to, że po prostu boje się momentu, w którym stwierdzisz, że jestem taka nieidealna, że mam tyle wad, niedoskonałości, cechy które Cie denerwują. Że bez make upu wyglądam brzydko i właściwie to niczym nie powalam. Że dookoła jest tyle świetnych, mądrych, ambitnych i do tego pięknych, seksownych dziewczyn, które pewnie mógłbyś mieć. Że po prostu zawsze będzie ktoś lepszy, ładniejszy, mądrzejszy, ciekawszy, seksowniejszy, zgrabniejszy. A ja zupełnie nie mam sił ani predyspozycji żeby z tym/nimi walczyć.

Miała w sobie sporo z kota. Z jednej... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 grudnia 2015

Miała w sobie sporo z kota. Z jednej strony niezależna, chodziła swoimi drogami i była zadziorna. Potrzebowała zabawy, rozrywki i wrażeń. Emocji, które przyniosą jej ekscytację i poczucie zagrożenia. Potrafiła się w nich zatracić, ale odpowiednio dotknięta, odpowiednio przytrzymana& wychodziła z niej potrzebująca pieszczot kotka. Dzika, ale pragnąca udomowienia.

 Kumplostwo w związku jest wtedy... teksty

zakaazaanaa dodano: 24 listopada 2015

"Kumplostwo w związku jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią "Iron Mana". Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks. Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i  gdy spalisz kolację  przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat."

 Swoją drogą  to  co stanowi o... teksty

zakaazaanaa dodano: 24 listopada 2015

"Swoją drogą, to, co stanowi o uwodzicielskim talencie mężczyzny, to nie jego uroda, nie jego kasa, nie jego samochód, , nie kolekcja statków w butelce. Ale zdolność sprawienia, by kobieta choć przez moment czuła się przy nim piękna i kochana."

Dobra kobieta inspiruje mężczyznę... teksty

zakaazaanaa dodano: 23 listopada 2015

Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna zainteresuje go, piękna go oczaruje, ale współczująca go dostanie.

I widziałam tą troskę w Twoich... teksty

zakaazaanaa dodano: 23 listopada 2015

I widziałam tą troskę w Twoich oczach gdy moje stawały się szkliste.

Wole śmiać się z Tobą na stacji... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 listopada 2015

Wole śmiać się z Tobą na stacji benzynowej przy kawie, niż siedzieć w restauracji i nie wiedzieć do czego służy jeden z trzydziestu widelców.

świat jest piękny  bo dał mi... teksty

zakaazaanaa dodano: 28 października 2015

świat jest piękny, bo dał mi Ciebie. nie wiem komu mam dziękować za to, że jesteś, ale z pewnością dziękowałabym do końca swych dni. bo jesteś kimś wyjątkowym, kimś kogo po raz pierwszy tak silnie pokochałam, przy którym jestem sobą i z którym pragnę tworzyć jedność wiecznie. uczucie jakim Cię darzę jest nie do opisania, prostymi słowami nie sposób tego opisać, ale warto powiedzieć jedno: Kocham Cię nad życie, nikogo tak bardzo nie kocham i nigdy nie kochałam, jak właśnie Ciebie. jestem prawdziwą szczęściarą i mam ogromnego farta, że mam kogoś takiego jak Ty. bo jesteś dla mnie wszystkim.

  Bo każdego dnia uwielbiam budzić... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 października 2015

` Bo każdego dnia uwielbiam budzić się z myślą, że mimo wszystko jesteś tylko mój.

Nie jesteśmy martwe. Mamy emocje.... teksty

zakaazaanaa dodano: 20 października 2015

Nie jesteśmy martwe. Mamy emocje. Mamy potrzeby. A życie jest kurewsko krótkie, więc musimy te potrzeby zaspokajać. To wcale nie znaczy, że jesteśmy złe. Zasługujemy na coś dobrego.

Nie wybierasz kogoś raz na zawsze... teksty

zakaazaanaa dodano: 19 października 2015

Nie wybierasz kogoś raz na zawsze, tylko wybierasz kogoś codziennie od nowa.

Jestem cholerną szczęściarą... teksty

zakaazaanaa dodano: 14 października 2015

Jestem cholerną szczęściarą, mając przy sobie największego szczęściarza, który jest tym szczęściarzem podobno z mojego powodu : )

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV