głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Nie jesteśmy martwe. Mamy emocje. Mamy potrzeby. A życie jest kurewsko krótkie więc musimy te potrzeby zaspokajać. To wcale nie znaczy że jesteśmy złe. Zasługuj

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Nie jesteśmy martwe. Mamy emocje. Mamy potrzeby. A życie jest kurewsko krótkie więc musimy te potrzeby zaspokajać. To wcale nie znaczy że jesteśmy złe. Zasługujemy
Nie jesteśmy martwe. Mamy emocje.... teksty

zakaazaanaa dodano: 20 października 2015

Nie jesteśmy martwe. Mamy emocje. Mamy potrzeby. A życie jest kurewsko krótkie, więc musimy te potrzeby zaspokajać. To wcale nie znaczy, że jesteśmy złe. Zasługujemy na coś dobrego.

Nie wybierasz kogoś raz na zawsze... teksty

zakaazaanaa dodano: 19 października 2015

Nie wybierasz kogoś raz na zawsze, tylko wybierasz kogoś codziennie od nowa.

Jestem cholerną szczęściarą... teksty

zakaazaanaa dodano: 14 października 2015

Jestem cholerną szczęściarą, mając przy sobie największego szczęściarza, który jest tym szczęściarzem podobno z mojego powodu : )

Kobieta długo może czekać na... teksty

zakaazaanaa dodano: 3 października 2015

Kobieta długo może czekać na właściwego mężczyznę, co nie oznacza, że tego czasu nie może spędzać z tymi niewłaściwymi.

Nikt Ci nie każe mnie kochać  nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 2 października 2015

Nikt Ci nie każe mnie kochać, nie muszę być Twoim Bogiem. To co robię może wydawać Ci się dość dziwne, ale SZANUJ mnie .Ujrzyj różnice, pomiędzy popieraniem czegoś,a tolerowaniem tego.

Momenty które wstrzymują oddech są... teksty

zakaazaanaa dodano: 2 października 2015

Momenty które wstrzymują oddech są najcenniejsze.

Muszę wszystko odświeżać . Co... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 września 2015

Muszę wszystko odświeżać . Co jakiś czas zmuszam się do przeczytania kilku starych wiadomości od Ciebie . Robię to ponieważ muszę przypominać samej sobie jak bardzo zakłamanym , manipulatorskim i bezmyślnym mężczyzną jesteś . Muszę pamiętać co zrobiłeś i jak dużo aroganckiego zachowania skierowałeś w moją stronę . Co jakiś czas więc sprawiam sobie nieprzyjemną galerię uczuć by te pozwoliły mi pamiętać jak bardzo się co do Ciebie pomyliłam . Muszę robić to wszystko by przez przypadek , któregoś słonecznego poranka , lub deszczowej nocy nie napisać " Hey . Co tam ? " Tak jakbyś nie spieprzył mi życia .

Mieć świado­mość  że złodziej... teksty

zakaazaanaa dodano: 28 września 2015

Mieć świado­mość, że złodziej, który skradł Two­je ser­ce, uk­radnie i jut­ro, i po­jut­rze, i całą przyszłość. I nig­dy... Nig­dy nie sta­nie się mor­dercą miłości, jaką go darzysz. Lecz i Ty nie­wzrusze­nie krad­nij je­go cen­ne chwi­le, po­całun­ki, objęcia, mi­nuty na roz­mo­wie o niczym. Łam­cie to siódme przy­kaza­nie! By­lebyście tyl­ko by­li szczęśli­wi. Dziś. Jut­ro. Zawsze.

 Dobrze wiesz  że nie jestem... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

"Dobrze wiesz, że nie jestem dziewczyną pożądającą złota i diamentów, żeby kochać. Wystarczyłby kwiatek, nawet nie ten z kwiaciarni. Ale mały, zerwany ukradkiem z czyjegoś ogrodu, bez wstążek, za to z uszkodzonym płatkiem, wręczony ze szczerym uśmiechem. Taki prezent wzbudziłby we mnie prawdziwe szczęście i jeszcze większą miłość."

Czasami mężczyzna chciałby... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc, chciałby zrobić dla niej wszystko, a tak naprawdę do pełni szczęścia, wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi

Zdarzyłam się Tobie. Ludzie czasem... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Zdarzyłam się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłeś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 września 2015

Jestem zbyt porywcza. Zbyt często i zbyt szybko się wkurzam. Nie daję ludziom dojść do słowa, kiedy chcę przekonać ich do swojego zdania. Uspokojenie się trwa u mnie za długo, a obrywa się w tym czasie bliskim mi osobom. Zbyt często pozwalam emocją wziąć górę nade mną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV