głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
youlethergo potrzebuję Cię tak jak ludzie potrzebują tlenu tak jak rośliny potrzebują słońca tak jak dzieci miłości potrzebuję Cię. rozumiesz? chciałam tylko powiedzieć że

youlethergo

youlethergo.moblo.pl
potrzebuję Cię tak jak ludzie potrzebują tlenu tak jak rośliny potrzebują słońca tak jak dzieci miłości potrzebuję Cię. rozumiesz? chciałam tylko powiedzieć że k
potrzebuję Cię   tak jak ludzie... teksty

youlethergo dodano: 28 września 2013

potrzebuję Cię , tak jak ludzie potrzebują tlenu, tak jak rośliny potrzebują słońca, tak jak dzieci miłości, potrzebuję Cię. rozumiesz? chciałam tylko powiedzieć, że kocham Cię czy coś.

patrzę na wszystkich ludzi  siedzę... teksty

youlethergo dodano: 28 września 2013

patrzę na wszystkich ludzi, siedzę w autobusie, opieram twarz o szybę, w słuchawkach kawałek Pezeta, oceniam, oglądam. jedni spieszą się gdzieś, inni rozmawiają przez telefon, ten biega, ten krzyczy, ta po prostu idzie, inni się smucą a ich oczy przepełnia żal. każdy inny, każdy ma w sobie coś co nie pozwala mu spać. u mnie tym czymś jest miłość do Ciebie. / youlethergo

powinieneś ją przeprosić za... teksty

youlethergo dodano: 28 września 2013

powinieneś ją przeprosić za wszystko, co złe. powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać, że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy, że przyszłość będzie lepsza. ona na to zasługuję, bo uwierz, że kocha Cię swoim złamanym sercem bardziej niż nie jedna, która kiedykolwiek Cię kochała. przejrzyj idioto na oczy i zobacz, że znalazłeś diament wśród tandety, który zrobi wiele dla tej miłość. przeproś ją, przeproś za łzy, ból w klatce piersiowej, ból duszy i te noce, które płynęły na zapominaniu Twojego uśmiechu i gestów. przeproś za istnienie, które zadaje tyle cierpienia, pokaż, że ją szanujesz, że doceniasz i bez niej nie ma Ciebie. ona na to zasługuje dupku.

pochłaniam książki  przesiaduje... teksty

youlethergo dodano: 28 września 2013

pochłaniam książki, przesiaduje godzinami nad matmą, robię sobie po 2 herbaty naraz, pisze smsy, ciągle się boje, pyskuję, myślę, że świat nie będzie chciał nas kupić, oglądam tv, nie umiem już mówić ani słuchać, leże na podłodze, nie wyobrażam sobie przyszłości, mam sny o Tobie, krzyczę, płaczę, ogarniam włosy, myślę o nas codziennie, upuszczam przedmioty, potykam się, pragnę Cię, kocham Cię, oddałabym wszystko za Ciebie. / youlethergo

słowa nie wyrażą tego ile waży... teksty

youlethergo dodano: 28 września 2013

słowa nie wyrażą tego ile waży strata. / youlethergo

nie zawsze jest tak jak chcę  ale... teksty

youlethergo dodano: 28 września 2013

nie zawsze jest tak jak chcę, ale mimo wszystko walczę.

miał najpiękniejszy uśmiech pod... teksty

youlethergo dodano: 28 września 2013

miał najpiękniejszy uśmiech pod słońcem i moje serce na własność.

Chociaż pogodziłam się z tym  że... teksty

youlethergo dodano: 28 września 2013

Chociaż pogodziłam się z tym, że mnie odtrącił, to jednak moje serce nadal się buntuje, szukając wyjścia. Zaspokajając tęsknotę wypatrywałam Cię w każdym miejscu.

A ona znów udawała że ma go... teksty

youlethergo dodano: 27 września 2013

A ona znów udawała że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

ludzie nie muszą wiedzieć   że... teksty

youlethergo dodano: 27 września 2013

ludzie nie muszą wiedzieć , że płaczesz nocami , że tęsknisz jak nikt inny , ze ból rozrywa Ci serce , a natłok myśli rozsadza Ci umysł , nie muszą Cię znać , by zauważyć , że coś jest nie tak .

Usiądź. Spokojnie. Oddychaj.... teksty

youlethergo dodano: 27 września 2013

Usiądź. Spokojnie. Oddychaj. Przypomnij sobie, jak byłaś mała. Pamiętasz? Biegałaś z koleżankami po dworze aż do wieczora. Potem, leżąc już w łóżku, marzyłaś o bajkowym ślubie, ślicznej, białej sukni. I o cudownym mężczyźnie. Teraz rozumiesz, że ideałów nie ma. Mimo wszystko, jest osoba, która dla Ciebie zawsze będzie doskonała. Wtedy jest miłość.

Jeszcze nie raz upadniesz. Ale niech... teksty

youlethergo dodano: 27 września 2013

Jeszcze nie raz upadniesz. Ale niech każde potknięcie Cię czegoś nauczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV