głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xpatkax13 Nie dzwoń do mnie kiedy kolejna panna nawali. Nie pisz bo Ci smutno bo samotnie bo znowu nie masz z kim spać. Mnie już nie ma rozumiesz? Nie pytaj co u mnie bo

xpatkax13

xpatkax13.moblo.pl
Nie dzwoń do mnie kiedy kolejna panna nawali. Nie pisz bo Ci smutno bo samotnie bo znowu nie masz z kim spać. Mnie już nie ma rozumiesz? Nie pytaj co u mnie bo od
 Nie dzwoń do mnie  kiedy kolejna... teksty

xpatkax13 dodano: 17 maja 2016

"Nie dzwoń do mnie, kiedy kolejna panna nawali. Nie pisz, bo Ci smutno, bo samotnie, bo znowu nie masz z kim spać. Mnie już nie ma, rozumiesz? Nie pytaj co u mnie, bo odpowiedź znasz. Nadal mam żal do świata, że pozwolił nam się spotkać, a potem z uśmiechem na ustach odebrał tą znajomość. Nie interesuj się moim życiem, bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią, a ja? Nie jestem kurwa mać kołem zapasowym, nie dzielę się na pół."

Wiesz czemu nie potrafię być Twoją... teksty

xpatkax13 dodano: 15 maja 2016

Wiesz czemu nie potrafię być Twoją koleżanką? Idąc na zwykłe piwo, jak zwykła para znajomych, prowadząc zwykłe rozmowy, w głowie miałabym ten czas kiedy łączyło nas coś więcej. Nie wymażę z głowy Twoich dotyków, pocałunków i tego jak się przy Tobie czułam. To najlepszy powód, dlaczego nie będzie już nic po tym związku, po prostu zerwiemy kontakty i odejdziemy każdy w swoją stronę./esperer

Sezon pt. 'zupełnie sobie nie... teksty

xpatkax13 dodano: 14 maja 2016

Sezon pt. 'zupełnie sobie nie radzę' uważam za oficjalnie rozpoczęty. / voile

Nie chcę więcej kłamstw... teksty

xpatkax13 dodano: 14 maja 2016

Nie chcę więcej kłamstw, opowieści dziwnej treści. Czas zagoi rany, los na Tobie się zemści.

Tak to już bywa  nie każdy jest... teksty

xpatkax13 dodano: 14 maja 2016

Tak to już bywa, nie każdy jest idealny. Fajnie jest być razem, ale trzeba trzymać się prawdy. Bo jak jej nie ma, to jakby nie było związku wcześniej. Niedopowiedzenia? Na bank nie chcę.

Byleś kimś i w sekundę swe życie... teksty

xpatkax13 dodano: 14 maja 2016

Byleś kimś i w sekundę swe życie spierdoliłeś. Pierdolone pięć minut. Teraz widzisz swe błędy, cofnij wstecz skumaj kurwa jak masz czyścic którędy.

Ach  jaki to był celny strzał  tych... teksty

xpatkax13 dodano: 14 maja 2016

Ach, jaki to był celny strzał, tych kilka słów, tak prosto w twarz. Jak to się mogło znów stać, w pustym pokoju tkwisz sam, zupełnie sam. Znów wszystko poszło nie tak.

Chce pić  zanim pojawi się wstyd.... teksty

xpatkax13 dodano: 14 maja 2016

Chce pić, zanim pojawi się wstyd. Podobno nie spałaś nic i już nie masz siły dzwonić. Zgodnie mówi o tym mi liczba połączeń odrzuconych. Nie planuje wracać dziś, to jeszcze nie moja pora.

Powiedz mi co znaczy słowo  kocham... teksty

xpatkax13 dodano: 14 maja 2016

Powiedz mi co znaczy słowo "kocham" dzisiaj? Czy coś więcej warte jest niż wymagała tego chwila. Dzisiaj jesteś, pragniesz, obiecujesz, potem znikasz. Po weekendzie wracasz nagle rzucasz tylko krótkie wybacz.

Jesteś tylko Ty. Tylko Ty się... teksty

xpatkax13 dodano: 13 maja 2016

Jesteś tylko Ty. Tylko Ty się liczysz. Ty u mojego boku tu i teraz i zawsze. Moje szczęście ma imię, brązowe oczy i najpiękniejszy uśmiech na świecie. Tak, kiedy mówię o szczęściu mam na myśli Ciebie mój Kochany. Wiem, a nawet jestem pewna, że razem przetrwamy wszystko, jesteśmy jedną osobą, jednym bijącym sercem. Dziękuje Ci za każde wsparcie, za bezpieczne ramiona, za każdy uśmiech, dziękuje za każde Kocham. Dziękuje Bogu, że mam Ciebie. Kocham Cie ;*

Wiem  że czasami jestem marudna i... teksty

xpatkax13 dodano: 13 maja 2016

Wiem, że czasami jestem marudna i nieznośna, ale Kochaj mnie. Po prostu mnie Kochaj.

https:  www.youtube.com... teksty

xpatkax13 dodano: 13 maja 2016

https://www.youtube.com/watch?v=CPQSxPP2WnM

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV