głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xpatkax13 mam kilka piw kilka myśli i wódkę. A ona wytrzeźwieje gdzieś wewnątrz wspomni mnie Trzęsą dłonie się wszystko brzmi jak zły sen Trzęsą mi się w chuj piję znów k

xpatkax13

xpatkax13.moblo.pl
mam kilka piw kilka myśli i wódkę.
mam kilka piw  kilka myśli i wódkę. teksty

xpatkax13 dodano: 22 października 2014

mam kilka piw, kilka myśli i wódkę.

A ona wytrzeźwieje  gdzieś... teksty

xpatkax13 dodano: 22 października 2014

A ona wytrzeźwieje, gdzieś wewnątrz wspomni mnie, Trzęsą dłonie się, wszystko brzmi jak zły sen, Trzęsą mi się w chuj, piję znów, kolejny dzień.

I gdy ostatni raz rozmawialiśmy... teksty

xpatkax13 dodano: 22 października 2014

I gdy ostatni raz rozmawialiśmy życzyłam Ci wszystkiego najlepszego w życiu wszystkiego czego tylko zapragniesz, mimo że umierałam w środku z myślą że inna kobieta będzie Cie dotykać będzie się śmiać z Twoich tak durnych min ktore uwielbiałam z która będziesz sie kochał, którą będziesz dotykał tak jak mnie dotykałeś i mimo że płacze gdy o tym myślę chce żebyś był szczęśliwy przez chwile tylko przez krotka chwile w której ta druga osoba uzna że lepiej to zakończyć i chce żebyś poczuł się tak jak ja kiedy usłyszałam od Ciebie że nie da się oszukać serca że myślałeś ze będzie inaczej, zrujnowałeś mnie każda moja malutka cząstka błaga o Ciebie, ale nie martw sie nie będę się odzywać, prosić się o Ciebie znam swoja wartość i wiem że Ty zatęsknisz juz raz wróciłeś z przeprosinami i z prośba o druga szanse a ja głupia uległam Teraz wiem nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki."

https:  www.youtube.com... teksty

xpatkax13 dodano: 20 października 2014

https://www.youtube.com/watch?v=on3KUL54Icw

http:  www.youtube.com... teksty

xpatkax13 dodano: 20 października 2014

http://www.youtube.com/watch?v=y5WyBbC9o5I&feature=youtu.be

http:  www.youtube.com watch?v=... teksty

xpatkax13 dodano: 20 października 2014

http://www.youtube.com/watch?v=-bXuY8SmcgA

http:  ask.fm kochamcieexd teksty xpatkax13 dodał komentarz: http://ask.fm/kochamcieexd do wpisu 10 września 2014
kocham go tak naprawdę mocno. kocham... teksty

xpatkax13 dodano: 22 maja 2014

kocham go tak naprawdę mocno. kocham go za wszystko. za to, że jest, za jego słodki uśmiech, czułe słowa. kocham go za to, że jest mój. kocham jego dołek w policzku, jego usta, policzki, szyję i ręce, którymi mnie przytula. kocham go za wszystko i za nic. kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać.

Miło  że przepraszasz. Dobrze  że... teksty

xpatkax13 dodano: 14 maja 2014

Miło, że przepraszasz. Dobrze, że zauważyłeś swój błąd i patrząc na moje rany, sumienie wpierdala Cię od środka. Doceniam to, że przyszedłeś i przyznałeś, że zjebałeś. Nie to, że jestem zła, że Cię nienawidzę, nie, nie. Za wiele bolesnych słów padło między nami, żebyśmy mogli to naprawić. Nie chodzi o fakt braku wybaczenia, chodzi o to, że nie potrafię na Ciebie już patrzeć w ten sam sposób, wiedząc jak mocno potrafisz zranić. Doceniam przeprosiny, ale one niczego już między nami nie zmieniają./esperer

Od bitych siedmiu dni dzień w dzień... teksty

xpatkax13 dodano: 23 marca 2014

Od bitych siedmiu dni dzień w dzień piję, zalewam się alkoholem do tego stopnia, że z każdym kolejnym dniem mam wrażenie, że zamiast krwi w moich żyłach płynie alkohol. Już powoli przestaję pamiętać jak to jest być trzeźwym. Ale to genialne uczucie. Przynajmniej jakoś uciekam od tego co złe.

urooodzinki!  o :D teksty

xpatkax13 dodano: 2 stycznia 2014

urooodzinki! ;o :D

przepraszam za to  że czasem jestem... teksty

xpatkax13 dodano: 24 listopada 2013

przepraszam za to, że czasem jestem nie do zniesienia. przepraszam za niewypowiedziane myśli. przepraszam, że czasem zamykam się w sobie. przepraszam za wszystkie wyrządzone krzywdy. przepraszam, za każde bolesne słowo. przepraszam, że czasem nie potrafię spojrzeć w oczy. przepraszam za to, że tak ciężko się zmienić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV