głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xpatkax13 Wiesz jakie jest najgorsze uczucie na świecie? Gdy trzymasz w ramionach ukochaną osobę a tak naprawdę nie należysz do niej. To jest najgorsze. Świadomość że nig

xpatkax13

xpatkax13.moblo.pl
Wiesz jakie jest najgorsze uczucie na świecie? Gdy trzymasz w ramionach ukochaną osobę a tak naprawdę nie należysz do niej. To jest najgorsze. Świadomość że nigdy ni
Wiesz  jakie jest najgorsze uczucie... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

Wiesz, jakie jest najgorsze uczucie na świecie? Gdy trzymasz w ramionach ukochaną osobę, a tak naprawdę nie należysz do niej. To jest najgorsze. Świadomość, że nigdy nie będę Twoja.

to niesamowite uczucie  gdy po... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

to niesamowite uczucie, gdy po długim czasie ciszy trzymasz w ramionach ukochaną osobę. łzy same lecą Ci z oczu, ale to ze szczęścia i wzruszenia. Tą energię, która daje Ci siłę na dalsze życie wytwarza tylko i wyłącznie ta osoba- Siostra. ♥

więc nie pisz i nie dzwoń  już nie... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

więc nie pisz i nie dzwoń, już nie rośnie tętno i wszystko mi jedno, Ty to tylko przeszłość. Nie ma nas pewnie ciężko to przeżyć.. nie ma szans, by to mogło się zmienić. / Bonson

 problem w tym  że nie mam Ciebie... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

"problem w tym, że nie mam Ciebie ale kto by tam się przejął" / Huczuhucz ♥

ile jeszcze jesteś w stanie... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

ile jeszcze jesteś w stanie wytrzymać? dzień, miesiąc, rok.. ? ile jeszcze będziesz czekać na to, co się nigdy nie wydarzy? ile jeszcze będziesz upijać się tylko po to, żeby zapomnieć, chociaż na chwilę? ile osób jeszcze porównasz do tej jednej, czy już w każdym będziesz się jej doszukiwać? ilu ludzi zranisz zanim zrozumiesz, że to nie jest tego warte?

Mijają tygodnie  jednego dnia jest... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

Mijają tygodnie, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej, ale jakoś. Tylko niczego nie da się zapomnieć. Po prostu nie da.

mogę mieć tylko nadzieję że... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

mogę mieć tylko nadzieję że kiedyś to Ty będziesz stał i patrzył jak ukochana osoba odchodzi i nie będziesz mógł nic z tym zrobić. że to z Ciebie tym razem miłość zrobi osobę niezdolną do życia. że każda noc będzie tą nieprzespaną i przepłakaną. żeby tęsknota niszczyła cię psychicznie. życzę Ci, żebyś znalazł się kiedyś na moim miejscu.

ten stan kiedyś wywoływał u mnie... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

ten stan kiedyś wywoływał u mnie radość. teraz jedynie myślę: i tak się spierdoli..

chcę z Tobą dzielić szczęście... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

chcę z Tobą dzielić szczęście, chcę być tylko Twoja i tylko dla Ciebie, chcę spędzać z Tobą wszystkie dobre i złe chwile, grać z Tobą w bieliźnie na ps, wpierdalać pizzę, pić wódkę z Red Bullem, jarać blanty, budzić się w Twoich ramionach, chodzić po domu tylko w Twojej koszuli, chcę Cię uszczęśliwić, doceń to trochę.

pamiętaj  że trzeba walczyć  ale... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

pamiętaj, że trzeba walczyć, ale tylko wtedy, kiedy warto walczyć. / bereszczaneczka ♥

pragniesz go  a on Tobą gardzi... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

pragniesz go, a on Tobą gardzi, odrzuca Cię i upokarza, a potem, kiedy już jesteś gotowa zrezygnować, ciepłą dłonią dotyka Twojej twarzy, delikatnie pieści Cię i czujesz się tak dobrze, tak cholernie dobrze.

zabierz mnie z tego miejsca. ja się... teksty

xpatkax13 dodano: 23 kwietnia 2016

zabierz mnie z tego miejsca. ja się w nim duszę, umieram, rozumiesz? czuję, jak opadam z sił, a ciało bezwładnie więdnie. potrzebuję to przetrwać. ten czas, kiedy moje serce przestaje bić, a dusza odchodzi na wieczny spoczynek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV