głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xlala Albo nie umiesz albo życie tak sprawiło że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość. „Gdyby życie miało sens ludzie albo zachowywaliby się dużo l

xlala

xlala.moblo.pl
Albo nie umiesz albo życie tak sprawiło że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość.
Albo nie umiesz albo życie tak... teksty

xlala dodano: 18 listopada 2012

Albo nie umiesz albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość.

„Gdyby życie miało sens  ludzie... teksty

xlala dodano: 18 listopada 2012

„Gdyby życie miało sens, ludzie albo zachowywaliby się dużo lepiej, albo chodzili przerażeni z powodu złych rzeczy, które codziennie robią. Chcemy, aby coś miało sens, tylko wtedy, gdy jest nam to na rękę. Poza tym ciekawiej jest nie wiedzieć, co się stanie. Może wyrzucisz reszkę, może orła. Ludzie postępują źle i uchodzi im to na sucho. Obrywają niewłaściwe osoby.”

„Najgorszy bowiem był strach.... teksty

xlala dodano: 18 listopada 2012

„Najgorszy bowiem był strach. Dlatego z wdzięcznością przyjmowała każde schronienie, nawet takie, które jednocześnie odgradzało ją od ludzi, przyjaźni i miłości.”

„Wtedy właśnie  stojąc... teksty

xlala dodano: 18 listopada 2012

„Wtedy właśnie, stojąc jednocześnie blisko i daleko od nich, zdałam sobie sprawę, że tak będzie już zawsze. Będę blisko ludzi, ale daleko od nich.”

Czasami trzeba usiąść obok  i... teksty

xlala dodano: 15 listopada 2012

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni.

 Bo­wiem każde­go dnia wraz z... teksty

xlala dodano: 13 listopada 2012

"Bo­wiem każde­go dnia wraz z dob­rodziej­stwa­mi słońca Bóg ob­darza nas chwilą, która jest w sta­nie zmienić to wszys­tko, co jest przyczyną naszych nie­szczęść. I każde­go dnia uda­jemy, że nie dos­trze­gamy tej chwi­li, że ona wca­le nie is­tnieje. Wma­wiamy so­bie z upo­rem, że dzień dzi­siej­szy po­dob­ny jest do wczo­raj­sze­go i do te­go, co ma do­piero na­dejść. Ale człowiek uważny na dzień, w którym żyje, bez tru­du od­kry­wa ma­giczną chwilę. Może być ona uk­ry­ta w tej po­ran­nej porze, kiedy przekręca­my klucz w zam­ku, w przes­trze­ni ciszy, która za­pada po wie­czerzy, w ty­siącach i jed­nej rzeczy, które wy­daja się nam ta­kie sa­me. Ten mo­ment is­tnieje nap­rawdę, to chwi­la, w której spływa na nas cała siła gwiazd i poz­wa­la nam czy­nić cu­da.

Tyl­ko niekiedy szczęście by­wa... teksty

xlala dodano: 13 listopada 2012

Tyl­ko niekiedy szczęście by­wa da­rem, naj­częściej trze­ba o nie wal­czyć. Ma­giczna chwi­la dnia po­maga nam do­kony­wać zmian, spra­wia, iż rusza­my na poszu­kiwa­nie naszych marzeń. I choć przyj­dzie nam cier­pieć, choć po­jawią się trud­ności, to wszys­tko jest jed­nak ulot­ne i nie po­zos­ta­wi po so­bie śla­du, a z cza­sem będziemy mog­li spoj­rzeć wstecz z dumą i wiarą w nas samych." ♥

 Chcę poruszyć Cię   chcę Cię... teksty

xlala dodano: 13 listopada 2012

"Chcę poruszyć Cię , chcę Cię dotknąć , pocałować chcę Cię mieć na zawsze chcę się Tobą opiekować chcę byś wciąż na mnie polegał chcę być Twoim przyjacielem chcę byś kochał mnie do końca czy wymagam za wiele."

 Jakie to uczucie kiedy zawodzi... teksty

xlala dodano: 13 listopada 2012

"Jakie to uczucie kiedy zawodzi człowiek? Nie wiesz tego? Mam nadzieje, że się dowiesz."

To takie prymitywne. Słuchać jak... teksty

xlala dodano: 9 listopada 2012

To takie prymitywne. Słuchać jak ktoś mówi Ci, że odchodzi i uświadamiać sobie, iż wcale nie zabiera Cię ze sobą, a porzuca tutaj samą; reagować lekkim uśmiechem, pozorującym zrozumienie. Tak, rozumiem, tak, tak, tak, podczas kiedy całe wnętrze krzyczy z pytaniem: dlaczego? Byłam niewystarczająca? Niezbyt dobra? Przekonujesz siebie, że jesteś w stanie skończyć to z klasą, patrząc mu w oczy. Uparcie odsuwasz od siebie świadomość, że wpatrujesz się w jego źrenice bez łez, które szklą Twoje spojrzenie. "Oczywiście. Rozumiem", zapewniasz. Nie przytula Cię na pożegnanie, a kiedy odwraca się, mimowolnie wyciągnięte ręce wędrują w jego stronę, przeszywając chłodne powietrze. Koniec września, liście spadają Ci pod stopy. Pękło Ci serce, to nic.

Ufaj tylko sobie  bo koniec końców... teksty

xlala dodano: 9 listopada 2012

Ufaj tylko sobie, bo koniec końców nikt inny Ci nie pomoże

“Kiedy szepczesz mi do ucha  czuję... teksty

xlala dodano: 9 listopada 2012

“Kiedy szepczesz mi do ucha, czuję, że jestem zdolny zgasić słońce, z gór zrobić origami i pokroić rzeki na plastry, samym oddechem wstrzymać tornado, a barkami podtrzymać lawinę. Cholera, mógłbym połknąć meteoryt, ścisnąć księżyc w garści i podać ci jak na tacy. A gdybyś za­pytała, jak bardzo cię kocham, rozłożyłbym ręce które objęłyby cały wszechświat i powiedział po prostu "tak bardzo"... ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV