głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xlala ''Mężczyzna musi stoczyć bitwę musi mieć w swoim życiu jakąś wielką misję w którą się angażuje i która wykracza nawet poza dom i rodzinę. Musi mieć sprawę które

xlala

xlala.moblo.pl
''Mężczyzna musi stoczyć bitwę musi mieć w swoim życiu jakąś wielką misję w którą się angażuje i która wykracza nawet poza dom i rodzinę. Musi mieć sprawę której s
''Mężczyzna musi stoczyć bitwę... teksty

xlala dodano: 27 listopada 2012

''Mężczyzna musi stoczyć bitwę, musi mieć w swoim życiu jakąś wielką misję, w którą się angażuje i która wykracza nawet poza dom i rodzinę. Musi mieć sprawę, której się poświęca aż po śmierć, ponieważ zostało to wpisane w tkankę jego istoty.”

„ ...  Nie można niczego uzyskać... teksty

xlala dodano: 27 listopada 2012

„(...) Nie można niczego uzyskać, nie poświęcając czegoś w zamian”

„O  gdzie to wszystko  gdzie się... teksty

xlala dodano: 27 listopada 2012

„O, gdzie to wszystko, gdzie się podziały te lata, gdy byłem młody, wesoły, mądry, gdy marzyłem i myślałem tak subtelnie, gdy teraźniejszość i przyszłość moja opromienione były nadzieją? Dlaczego my, ledwo zacząwszy żyć, od razu stajemy się nudni, bezbarwni, nieciekawi, opieszali, obojętni, bezużyteczni, nieszczęśliwi...?”

„Być obojętnym. Bez duszy i... teksty

xlala dodano: 27 listopada 2012

„Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ja w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać. Już nie szokować. Po co? Nie zastanawiać się czy jestem zła czy dobra. Zobojętnić się maksymalnie. Niczym strzęp obłoku, który w końcu zniknie w atmosferze. Kogo to obchodzi?”

Nie ma nas. Czasem mam wrażenie  że... teksty

xlala dodano: 25 listopada 2012

Nie ma nas. Czasem mam wrażenie, że nigdy NAS nie było. Ale w głębi serca wiem, że gdzieś tam na dnie cały czas jesteś. I będziesz. Jesteś dobrym facetem, ale jesteś niedobry dla kobiet. Ponoć każdą kobietę ciągnie do tych złych, prawda? Wiesz, że jesteśmy do siebie podobni? Ty - nie wierzysz w miłość, a chciałbyś ją mieć, umiesz kochać, ale nie umiesz tego pokazać i tak samo jak mnie ciężko Ci się przyznać do uczuć i błędu. Żadne z nas nie przegrało tej wojny. Ja pół roku temu przegrałam tylko bitwę. Przegrałam, bo chciałam Ci pokazać, że umiem się wycofać w dobrym momencie, a może to i Ty sam mnie wycofałeś. Jedno jest pewne - mamy wspomnienia. I choćbyś się wypierał, wiem, że też wspominasz. Wspominamy, bo mamy co wspominać. Ułoży się kiedyś, jak nie razem to osobno. Bardziej osobno niż razem. Choć tak naprawdę razem a jednak osobno. Nie jestem tą, którą mógłbyś pokochać, a Ty nie jesteś tym, który się dowie, że go kocham.

  nawet gdybym próbowała to opisać... teksty

xlala dodano: 21 listopada 2012

" nawet gdybym próbowała to opisać w postaci rysunku, obrazu czy też dźwięku, który wydaje się być najbardziej szczerym odbiciem naszych uczuć, nigdy zbyt dobrze nie określiłabym uczucia, które we mnie wzbudza. "

“ Jakiekolwiek szczęście jest... teksty

xlala dodano: 21 listopada 2012

“ Jakiekolwiek szczęście jest lepsze niż bycie nieszczęśliwym z powodu kogoś nieosiągalnego. ”

 Nie wiem co jest prawdą na... teksty

xlala dodano: 19 listopada 2012

"Nie wiem co jest prawdą na krawędzi snu, nie wiem co jest snem na krawędzi prawdy"

 Nie skarżę się  bo po co i tak... teksty

xlala dodano: 19 listopada 2012

"Nie skarżę się, bo po co i tak nie mam gdzie Choć noce wciąż mijają mi jak ciężki sen, jak słaby film A potem przychodzi dzień by przypomnieć mi, że Wszystko co teraz mam to tylko sen…"

Podejdź  usiądź obok mnie.... teksty

xlala dodano: 18 listopada 2012

Podejdź, usiądź obok mnie. Spokojnie, nic Ci nie zrobię. Nie byłabym nawet w stanie skrzywdzić Cię w jakikolwiek sposób, więc się nie bój. Opowiem Ci tylko o tym, jak się czułam będąc z Tobą, jaka byłam szczęśliwa w Twoich ramionach, jak cudownie się czułam patrząc Ci w oczy, całując Cię, jak bezpiecznie się czułam, kładąc głowę na Twojej klatce piersiowej i wsłuchując się w spokojne bicie Twego serca, a na koniec powiem jak strasznie bolało mnie rozstanie. Opowiem Ci ze szczegółami, jak cholernie mi Ciebie brakuje i jak bardzo nie daję sobie z tym wszystkim rady. Powiem tylko tyle. Nic więcej.

Wiesz tak to jest wiesz czasem tak... teksty

xlala dodano: 18 listopada 2012

Wiesz tak to jest wiesz czasem tak bywa Trudno cieszyć się, kiedy obraz się rozmywa

'Oddychać nie znaczy żyć' teksty

xlala dodano: 18 listopada 2012

'Oddychać nie znaczy żyć'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV