głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xlala Zrozumiałam że nie chcę streszczać się zaledwie w jednej kwestii. Nie chcę każdego nowego dnia szukać sobie miejsca we własnym życiu czy też wciąż na nowo układ

xlala

xlala.moblo.pl
Zrozumiałam że nie chcę streszczać się zaledwie w jednej kwestii. Nie chcę każdego nowego dnia szukać sobie miejsca we własnym życiu czy też wciąż na nowo układać jego
Zrozumiałam  że nie chcę... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Zrozumiałam, że nie chcę streszczać się zaledwie w jednej kwestii. Nie chcę każdego, nowego dnia szukać sobie miejsca we własnym życiu, czy też wciąż na nowo układać jego podstawy. Dziś, jedyne czego chcę to pozbyć się z pamięci tamtych dni, wspomnień i słów w nich zapisanych. Chcę pozbyć się z podświadomości tej myśli, że już nigdy nie będzie tak jak wcześniej, że nigdy nie będzie tak dobrze. Serca nie oszukam, nie podmienię uczuć pozbywając się przy okazji bólu, ale dziś wiem, że to co mogę zrobić, to wyłącznie je zmienić. Mogę, naprawdę mogę. Wystarczy, że chłodne miejsce wypełnię nowymi, tym razem prawie idealnymi i tak doskonałymi jak nigdy, o które przede wszystkim nie będę się bać. Uczuciami, które dla mnie będą jakby podporą szczęścia, którymi bez przeszkód, po prostu będę mogła oddychać.

to wspomnienie po części mnie... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

to wspomnienie po części mnie tworzy. może gdyby nie te ciągłe sytuacje, powtarzające się nienagannie co jakiś czas, byłabym teraz kimś innym. czułabym coś innego, myślałabym o czymś innym. może mogłabym płakać? może po prostu nadchodzi taki czas, że w pewnym momencie łez już po prostu nie wystarcza? po prostu nienawiść do innych, wykańcza nasze dobro, które powinno być w środku?

Tak naprawdę to nie wiem  czy będę... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Tak naprawdę to nie wiem, czy będę Cię kochać już zawsze. Nie jestem pewna, czy jutro nie wpadnę pod auto i całe moje życie będę musiała przesiedzieć na wózku. Albo, skąd mam wiedzieć, czy los nie sprawi, że będę siedzieć pod mostem? Wiesz, zawsze jest w życiu jakaś pieprzona niepewność, nie zrobisz z tym nic.

Wiele osób mówi  że wolałyby nie... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Wiele osób mówi, że wolałyby nie czuć już nic, niż cierpieć z miłości, Kręcę wtedy głową i myślę sobie, że nie mają pojęcia o czym mówią, Wiecie jak to jest jeść truskawki, które lubiliście i nie wiedzieć czy wam smakują? Czuć smak, ale nie odczuwać płynących z niego emocji, reakcji? Wiecie jak to jest stać oko w oko z dziewczyną, która mówi, że się w was zakochała, odwrócić się i odejść z wiedzą, że będzie ją to boleć? Wiecie jak to jest ranić najlepszych przyjaciół, rodzinę, bo nic nie czujecie? Nie ma się wyrzutów sumienia, strachu, radości, prawdziwego śmiechu, bólu, cierpienia, miłości, wiary, nadziei, przyjemności, Nie ma niczego z tych rzeczy, Ludzka powłoka bez duszy, Albo raczej z związaną i ogłuszoną duszą, Nie życzę tego najgorszemu wrogowi, To gorsze niż śmierć, bo kiedy odzyskujecie uczucia to umieracie z bólu, sumienie nie daje wam żyć, Nienawiść dopada was z każdej strony, Smażycie się w ogniu piekielnym tutaj na ziemi i jedyne co możecie zrobić to zmienić się i żałować.

Ludzie wprost uwielbiają nas... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Ludzie wprost uwielbiają nas niszczyć. Zrobią wszystko, abyśmy poczuli się źle, bezwartościowi, samotni. Wystarczy chwila słabości, a oni to wykorzystają. Zupełnie jakby ich całe życie polegało na czyhaniu na nasze upadki.

Mocno przytul mnie.. niech Twa... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Mocno przytul mnie.. niech Twa obojętność jak lód skruszy się..

Pesymistyczne nastawienie  a w... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Pesymistyczne nastawienie, a w zasadzie wciąż żyję, wciąż nie widzę, a może tak naprawdę nie chcę już widzieć pozytywnych stron tego, że oddycham, że żyję, że jestem. wciąż nie potrafię kształcić pozornych nadziei na kolejny dzień oczekując, że będzie znacznie lepszy niż ten dzisiejszy, wciąż nie chcę wmawiać sobie, że szczęście istnieje, i jest tu, tuż obok tak niewidzialnie, że po prostu jedyne co dostrzegam, to jego minimalną część. wciąż nie chcę błądzić wśród setek kolejnych obietnic, wśród tych marnych słów puszczanych na wiatr, i wśród ludzi, tak prawdziwie sztucznych, znikających z naszej drogi szybciej, niż słońce zachodzące dziś, gdzieś za osiedlami. po prostu nie potrzebuję, nie chcę i nie potrafię.

być może znasz to uczucie  kiedy z... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

być może znasz to uczucie, kiedy z góry patrzysz na własne szczęście, które wciąż z dnia na dzień, małymi krokami oddala się od Ciebie. człowiek, który sekundy temu, był ważniejszy od Twojego życia, nagle tak po prostu znika, gdzieś w tłumie nieznanych Ci twarzy. a Ty? nie możesz zrobić już nic, nie możesz już nic powiedzieć, bo Twoje słowa zawiniły zbyt wiele razy, łamiąc wszelkie podstawy. stoisz i przyglądasz się temu co budowaliście z tak wielkim zaufaniem, co z czasem stało się fundamentem Waszych serc. to staje Ci się obce, i tak jak uczucia będące zawsze ponad wszystkim tym co dzieliło, ponad każdą z barier, gwałtownie opada, uderzając z tak ogromną siłą o ziemię, by jedyne co zrobić, to pobudzić ból.

Ludzie czasem blakną z barw np.... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Ludzie czasem blakną z barw np. przez innych ludzi, przez ból, smutek, rozstanie, złość, samotność, przywiązanie, marzenia, złudzenia, naiwność, depresje, łzy, strach, wspomnienia, miłość, tęsknotę, cierpienie, chorobę, zazdrość, stratę.

Mam czasami wrażenie  że każda... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Mam czasami wrażenie, że każda kobieta na świecie przynajmniej raz w życiu usłyszała, że mężczyzna bardzo ją szanuje oraz darzy ciepłymi uczuciami, ale niestety jej nie kocha. Wtedy rzeczywiście z tym światem dzieje się coś dziwnego. Taki świat przewraca się do góry nogami. Drzewa szarzeją. Powietrze robi się nie do zniesienia. Kolory blakną. I nie ma po co żyć. I nie wiadomo, co robić.

Do mężczyzny powinien być... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Do mężczyzny powinien być dołączony tłumacz, który by nam tłumaczył, co mężczyzna ma na myśli. Do każdego w dodatku osobny, niepowtarzalny, żadne tam ogólniki – ty z Marsa, ja z Wenus. Który by objaśniał, na przykład, co to znaczy, kiedy on milczy.

Jeśli chcesz kogoś zabić   zabij... teksty

xlala dodano: 3 listopada 2012

Jeśli chcesz kogoś zabić, zabij to co kocha, a sprawisz że umrze on tysiąc razy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV