głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wylans0vana to smutne ukrywać się przed czymś czego tak bardzo pragniesz... Ty jesteś moją najseksowniejszą porą roku 3 Niby krucha nadzieja a potrafi podtrzymać na duchu.

wylans0vana

wylans0vana.moblo.pl
to smutne ukrywać się przed czymś czego tak bardzo pragniesz...
to smutne ukrywać się przed czymś... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

to smutne ukrywać się przed czymś, czego tak bardzo pragniesz...

Ty jesteś moją najseksowniejszą... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Ty jesteś moją najseksowniejszą porą roku < 3

Niby krucha nadzieja a potrafi... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Niby krucha nadzieja a potrafi podtrzymać na duchu.

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy wchodzisz na gadu, zmieniasz status na dostępny a on natychmiast staje się niewidoczny? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? To proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany...

Pokazałam Ci  ze potrafię... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Pokazałam Ci, ze potrafię czekać..Choć każdego dnia przeżywałam najgorszy horror mego życia..A ty nic sobie z tego nie zrobiłeś. Tylko dałeś mi te pieprzona nadzieje, która trwa we mnie i odejść nie chce.

Niektórzy stawali na głowie by mnie... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Niektórzy stawali na głowie by mnie uszczęśliwić i im się nie udawało. Ty wystarczy, że na mnie spojrzysz i jestem najszczęśliwsza na świecie...

gdy rozmawiasz z kolegami   patrzę... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

gdy rozmawiasz z kolegami , patrzę na Ciebie z nadzieją że może się odwrócisz i spojrzysz na mnie . poczujesz to co czuję .

A wieczorami leżała na trawie... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

A wieczorami leżała na trawie wpatrzona w gwiazdy, myśląc o nim. Zastanawiała się, co powie, gdy już się spotkają, układała w głowie całe dialogi. A nigdy nie odważyła się nawet powiedzieć mu "cześć".

byłam tak wkurzona  że nie... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

byłam tak wkurzona, że nie wiedziałam co robić. miałam ochotę rzucić czymś, żeby rozładować całą moją energię. Zobaczyć, jak coś jebł* o ścianę, identycznie jak moje serce, żeby rozwaliło się na drobne kawałki, głośny trzask, i plama pozostawiona na ścianie, w formie wspomnień..

Był tak pewny siebie  że gdy... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Był tak pewny siebie, że gdy poprosiłam go, aby zgadł co najbardziej lubię jeść i przygotował mi to, bezczelnie wszedł mi na stół i usiadł na talerzu.

Kątem oka spoglądał na nią.... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Kątem oka spoglądał na nią. Pilnował jej wzrokiem jednocześnie udając obojętnego.

Usiadła po turecku na kanapie i... teksty

wylans0vana dodano: 10 lipca 2011

Usiadła po turecku na kanapie i jakoś nagle zamyśliła się, spoważniała. Cała buzia jakoś jej zmierzchła. a oczy, iskrzące się aż do tej pory humorem, teraz się zamgliły.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV