głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyjebanewkosmos Jedyne czego żałuję to tego że olałam tylu facetów którzy chcieli sprawdzić abym była szczęśliwa tylko dla tego aby sprawdzić abyś to Ty był szczęśliwy. Było mi

wyjebanewkosmos

wyjebanewkosmos.moblo.pl
Jedyne czego żałuję to tego że olałam tylu facetów którzy chcieli sprawdzić abym była szczęśliwa tylko dla tego aby sprawdzić abyś to Ty był szczęśliwy.
Jedyne czego żałuję to tego  że... teksty

wyjebanewkosmos dodano: 16 luty 2016

Jedyne czego żałuję to tego, że olałam tylu facetów, którzy chcieli sprawdzić abym była szczęśliwa tylko dla tego aby sprawdzić abyś to Ty był szczęśliwy.

Było miło  cholernie miło.... teksty

wyjebanewkosmos dodano: 14 maja 2011

Było miło, cholernie miło. Siedząc na parapecie tak sobie myślę, że było cholernie miło. Kilka podartych na kawałeczki chwil, momentów. Przez pewien czas było cholernie miło.

zapraszam Cię na spacer po szczęście teksty

wyjebanewkosmos dodano: 14 maja 2011

zapraszam Cię na spacer po szczęście

kurwa weź zniknij  na minute  na... teksty

wyjebanewkosmos dodano: 11 maja 2011

kurwa weź zniknij, na minute, na moment, na zawsze.

ło dziena :D teksty wyjebanewkosmos dodał komentarz: ło dziena :D do wpisu 21 kwietnia 2011
to dziwne gdy poświęcasz komuś... teksty

wyjebanewkosmos dodano: 16 kwietnia 2011

to dziwne gdy poświęcasz komuś wszystko, a potem słyszysz nagle na do widzenia od niechcenia rzucone "nie chcę Cię znać". przecież wspomnienia nie są kartka papieru, którą można wyrzucić do kosza gdy zostanie zapisana i uznasz że nie ma ona już znaczenia... ale skoro już ktoś zadecydował za nas, że nasza wspólna kartka nie jest potrzebna ja również wezmę nową i zapisze ją na swój sposób. nie popełnię więcej błędów jakie popełniłam do tej pory. i nie chodzi o to że żałuję ale o to że ja potrafię stanąć przed lustrem i przyznać sama przed sobą że kurwa fajnie było... ja nie muszę chować głowy w piasek i udawać przed całym światem że nie znam Cię. zastanawia mnie tylko jedno. co zrobisz jeśli kiedyś przypadkiem spotkasz mnie na ulicy, zupełnie niespodziewanie. rzucisz oschłe spojrzenie? ja przejdę z dumnie podniesiona głową, pewna siebie i każdego kolejnego kroku w życiu i nawet Cie nie zauważę no bo przecież wcale się nie znamy!

tak cholernie potrzebowałam twojego... teksty

wyjebanewkosmos dodano: 16 kwietnia 2011

tak cholernie potrzebowałam twojego dotyku, potrzebowałam poczuć smak twoich ust, tak cholernie pragnęłam aby twoje dłonie dotykały mojej szyi. - nie przyszedłeś. nic nowego, jednak zajebiście mocno Cię kocham.

wyzywasz mnie od szmat nie mając... teksty

wyjebanewkosmos dodano: 16 kwietnia 2011

wyzywasz mnie od szmat nie mając choć krzty szacunku do samej siebie lala. pozwól że spytam - jak Ci ze świadomością iż wyznałaś miłość facetowi, który jest według Ciebie męską dziwką, zakłamanym chujem, łamaczem damskich serc? Skarbeńku myśl zanim rzucisz jakąś ze swoich dennych obelg.

ostatni melanż u kumpla  nie... teksty

wyjebanewkosmos dodano: 16 kwietnia 2011

ostatni melanż u kumpla, nie zważając na wszystkich ziomków, zmierzałam do wyjścia, przechodził obok mnie mój były. ''niechcący'' wylał na mnie cole po czym z cwaniackim uśmiechem zaproponował , że przepierze mi bluzkę w łazience. zabrałam plastikowy kubek z piciem jakiemuś przechodzącemu typowi po czym wylałam ją na jego łeb, szyderczo uśmiechnęłam się i powiedziałam ''nie trzeba, jesteśmy kwita''

śmieszą mnie momenty kiedy oglądam... teksty

wyjebanewkosmos dodano: 16 kwietnia 2011

śmieszą mnie momenty kiedy oglądam film z ojcem, te momenty w których jest 'scena dla dorosłych' kiedy zaczyna niechcący przyciskać klawisze pilota. uwielbiam to, że nadal uważa mnie za swoją małą dziewczynkę.

w rytm Gurala grałam z kumplem w... teksty

wyjebanewkosmos dodano: 16 kwietnia 2011

w rytm Gurala grałam z kumplem w kosza na szkolnym boisku, spytał czemu jestem inna od innych panienek, uśmiechnęłam się i rzuciłam piłką do kosza za trzy. złapał piłkę i powiedział 'no pewka, jesteś 8 cudem świata, nie?'

dzięki :D wielkie jesteście teksty wyjebanewkosmos dodał komentarz: dzięki :D wielkie jesteście do wpisu 15 kwietnia 2011
Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV