głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wszystkoniemasensu Życie choć krótkie często jest morzem łez i niepowodzeń. Kiedy stracimy coś co pokochaliśmy trudno jest nam zacząć żyć na nowo. Iść dalej. Robić postępy. Czas l

wszystkoniemasensu

wszystkoniemasensu.moblo.pl
Życie choć krótkie często jest morzem łez i niepowodzeń. Kiedy stracimy coś co pokochaliśmy trudno jest nam zacząć żyć na nowo. Iść dalej. Robić postępy. Czas leczy
Życie  choć krótkie  często jest... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

Życie, choć krótkie, często jest morzem łez i niepowodzeń. Kiedy stracimy coś, co pokochaliśmy, trudno jest nam zacząć żyć na nowo. Iść dalej. Robić postępy. Czas leczy rany, ale nigdy nie usunie blizn. Na pewien sposób rodzimy się nowi, bardziej wrażliwi, choć często zamknięci w sobie. Wtedy już wszystko zależy od naszego otoczenia - jeśli ktoś nam pokaże, że świat nie jest pułapką, z czasem otworzymy się z powrotem, choć trudno będzie znów zaufać. Już zawsze będzie kierować nami strach, że jeśli zaufamy znów to stracimy ...

jako zawsze chętna do pomocy... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

jako zawsze chętna do pomocy, ruszyłam dupę i poszłam doradzić bratu jakie perfumy ma kupić. wzięłam do łapy pierwsze pachnidło z brzegu i po powąchaniu go, oznajmiłam mu, iż te są najładniejsze ze wszystkich, że to najlepsze perfumy na świecie, ect. wspomnienia znowu rzuciły mi się na szyję. On używał tych perfum, jego bluza była przepełniona tym zapachem, a gdy byłam w jego ramionach to właśnie ta woń była jednym z wielu czynników, które doprowadzały mnie w tamtym momencie do ekstazy. i chociaż już od wielu miesięcy się nie widzieliśmy, ja nigdy nie zapomnę go i jego zapachu.

na tamtej domówce za dużo wypiłam.... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

na tamtej domówce za dużo wypiłam. zostawił mnie na chwilę i poszedł po szklankę wody. oparłam się o ścianę. przyciemnione światła w całym domu nie pozwalały mi praktycznie nikogo rozpoznać. wszędzie unosił się dym, wszyscy jego kumple wykorzystywali okazję, żeby wyrwać laski na raz. już nie mogłam na to patrzeć. pod każdą ścianą jakaś parka wymieniała się śliną, dziewczyny pozwalały sobie wkładać ręce pod spódniczkę. poczułam ostre szarpnięcie za włosy. tą gębę od razu rozpoznałam. - i co, dałaś mu już? - jego była burknęła z ironią. - i to raz? - zakpiłam a laska jeszcze bardziej się wkurwiła. - nie waż się go więcej tknąć. nie masz prawa kurwo. - kochanie, Ciebie głaskał, mnie pierdolił. - odpowiedziałam nadzwyczaj cwaniacko odwracając się plecami akurat, kiedy do nas podszedł. - spierdalaj stąd. - syknął w jej stronę obejmując mnie. odeszła z wymalowanym na twarzy "popamiętasz suko". miałam wyjebane. przy nim, nic nie mogło mi się złego stać.

Śniłeś mi się. Byłeś wesoły... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

Śniłeś mi się. Byłeś wesoły, spełniony. Ona też była, ale grała rolę epizodyczną. To my byliśmy najważniejsi. Spojrzałam na Ciebie. Twoja twarz lśniła blaskiem światła. Lecz nagle poczułam dziwną falę, która kazała mi się obudzić. I tak też zrobiłam. Z wielkim przerażeniem otworzyłam oczy. Zalana potem spojrzałam na zegarek. Była 02:02. Pomyślałam o Tobie, bo przecież o kim innym? Szybko weszłam na gadu w telefonie. Byłeś. Czekałam aż napiszesz. Z każda minuta zaczęło do mnie docierać, że to nie ma sensu. Mimo że mnie raniłeś na wszelkie sposoby i tak Cię kochałam. Miałam nadzieję, że mój los się odmieni i to ja będę miała księcia na białym koniu. / Olaa.

Jeżeli  grasz w ten sposób  to ja... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

Jeżeli, grasz w ten sposób, to ja nie gram, wcale. poddaję, się. gratuluję, dziwko , jest Twój.

Zmień coś w swoim życiu. Mów... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

Zmień coś w swoim życiu. Mów prawdę. Spotykaj sie z kimś kto kompletnie do Ciebie nie pasuje. Naucz się mówić NIE. Wydaj wszystkie oszczędności. Spróbuj poznać kogoś przypadkowego. Nie planuj niczego. Odważ się powiedzieć, że kochasz. Śpiewaj głośno. Śmiej się z głupich żartów. Płacz. Przepraszaj. Powiedz komuś jak wiele dla ciebie znaczy. Nie tłum w sobie emocji. Śmiej się tak długo, aż rozboli cie brzuch. ŻYJ. Niczego nie żałuj.

I w pewnym momencie pada kilka nie... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

I w pewnym momencie pada kilka nie potrzebnych słów . nie wiesz co powiedzieć , nagle nie wiesz dokąd iść , nie wiesz nawet co pomyśleć . Znajome prawda ?

myślisz  że mi pomożesz słowami... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

myślisz, że mi pomożesz słowami "zapomnij", "miej wyjebane", "spróbuj". myślisz do chuja, że nie próbowałam? skoro masz mi tak pisać, proszę cię nie pytaj co u mnie, jak z nim, daj mi spokój, daruj mi. to, że ty nie jesteś stała w uczuciach, nie znaczy, że ja też będę

to nie tak że nie mam serca i na... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

to nie tak że nie mam serca i na zimno to piszę, możesz na chwilę tu przestać czuć, zniknąć w pyle, ale siebie nie oszukasz, nawet myśląc na siłę, nie da się sprzedać wnętrza, choćby za milion - tyle.

a między nami jakby ktoś  trzymał... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

a między nami jakby ktoś trzymał klawisz spacji .

Zazdrość jednak zdziała dużo teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

Zazdrość jednak zdziała dużo

Popatrz jak cicho śmieją się nasze... teksty

wszystkoniemasensu dodano: 5 luty 2012

Popatrz jak cicho śmieją się nasze serca, jak tęsknią nasze umysły, jak płoną nasze dusze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV