głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wpol_do_pelni Czasami chęć zemsty jest silniejsza niż rozsądek. Przyjdzie taki dzień w którym nieoczekiwanie zdasz sobie sprawę że oto nastał ranek w którym przebudziłaś się

wpol_do_pelni

wpol_do_pelni.moblo.pl
Czasami chęć zemsty jest silniejsza niż rozsądek.
Czasami chęć zemsty jest silniejsza... teksty

wpol_do_pelni dodano: 30 maja 2015

Czasami chęć zemsty jest silniejsza niż rozsądek.

Przyjdzie taki dzień  w którym... teksty

wpol_do_pelni dodano: 30 maja 2015

Przyjdzie taki dzień, w którym nieoczekiwanie zdasz sobie sprawę, że oto nastał ranek, w którym przebudziłaś się i nie pomyślałaś o nim - pierwszy taki świt od rozstania. Poczujesz, że Wasza rozłąka nie jest już integralną częścią Twojego życia i jakby Cię już nie dotyczy.To przeszło do historii i pogodziłaś się z tym, a myśl o byłym ukochanym nie będzie Cię już więcej ranić.

Nic nie jest takie samo  od kiedy... teksty

wpol_do_pelni dodano: 30 maja 2015

Nic nie jest takie samo, od kiedy zjawiłeś się w moim świecie

Nie mogę sobie przypomnieć  jak... teksty

wpol_do_pelni dodano: 30 maja 2015

Nie mogę sobie przypomnieć, jak wyglądało życie, zanim go poznałam. Nie potrafię znów bez niego istnieć. On wywrócił wszystko do góry nogami. Zmienił mnie nie do poznania. Nie umiem teraz egzystować tak, jak to robiłam zanim zjawił się on.

Ludzie nie lubią osób o trudnych... teksty

wpol_do_pelni dodano: 29 maja 2015

Ludzie nie lubią osób o trudnych charakterach, bo chcieliby, żeby wszystko przychodziło im łatwo. Chcą, żeby ktoś ciągle się do nich uśmiechał, patrzył na wszystko optymistycznie, najlepiej żeby nie miał zbyt głębokich refleksji i nie stawiał na ich drodze przeszkód. Bo wtedy trzeba się starać, żeby kogoś takiego zrozumieć. A oni pragną, żeby wszystko układało się gładko i nie sprawiało trudności.

Jaka byłabym teraz  gdybym nie... teksty

wpol_do_pelni dodano: 28 maja 2015

Jaka byłabym teraz, gdybym nie poznała Cię przypadkiem tamtego czerwcowego dnia? Czy byłabym szczęśliwsza, bo ominęłoby mnie to piekło, przez jakie dzięki Tobie przeszłam, czy mniej szczęśliwa, bo nadal tkwiłabym w marazmie i nie stałoby się to wszystko, do uczynienia czego zostałeś chyba postawiony na mojej drodze?

Coś  co nazywałam kiedyś... teksty

wpol_do_pelni dodano: 28 maja 2015

Coś, co nazywałam kiedyś przeznaczeniem lub szczęśliwym zbiegiem okoliczności, stało się dla mnie teraz przekleństwem.

O tak. teksty wpol_do_pelni dodał komentarz: O tak. do wpisu 28 maja 2015
Nie ma nic gorszego od milczenia... teksty

wpol_do_pelni dodano: 28 maja 2015

Nie ma nic gorszego od milczenia, ciszy, która jest między dwojgiem ludzi jak najgrubsza ściana. Już lepiej się kłócić, wściekać, kląć, wyzywać, rzucać sobie w twarz oskarżeniami, ale nie milczeć bez wyjaśnienia i pozostawiać sprawy nierozwiązanymi.

Tak bardzo chciałabym Ci... teksty

wpol_do_pelni dodano: 27 maja 2015

Tak bardzo chciałabym Ci opowiedzieć tyle rzeczy. Co się dzisiaj zdarzyło, co mnie spotkało dobrego, a co złego, jakie mam plany na jutro, na najbliższy miesiąc, na życie. Niczego więcej teraz nie pragnę. Najgorsze jest to, że nie ma Cię tu, żeby tego wysłuchać. Nie ma, bo nie chcesz mnie słuchać, nie chcesz być teraz obok mnie, bo masz milion bardziej interesujących rzeczy do zrobienia. Nic nie boli bardziej, niż myśl, że Cię nie obchodzę.

Samotnym można być również... teksty

wpol_do_pelni dodano: 26 maja 2015

Samotnym można być również wśród ludzi, którzy ciągle wymawiają Twoje imię i czegoś od Ciebie chcą. Samotnym wśród setek głosów, które dźwięczą w głowie i rąk, które sięgają, by Cię dotknąć. Samotnym z niezrozumienia.

Ile rozstań  ile zawiedzionych... teksty

wpol_do_pelni dodano: 26 maja 2015

Ile rozstań, ile zawiedzionych nadziei i jak wiele odrzucenia może znieść ludzkie serce? Ile może ich wytrzymać, zanim pęknie na pół albo uzna, że szukanie miłości to gra niewarta świeczki I podejmie decyzję o życiu w pojedynkę, żeby tylko nie wystawiać się na gorycz porażki?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV