głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wozzy Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w łóżku wyjrzyj przez okno i spójrz na księżyc. Uśmiechnij się na myśl że teraz też na niego patrzę i choć jesteśmy daleko od siebie

wozzy

wozzy.moblo.pl
Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w łóżku wyjrzyj przez okno i spójrz na księżyc. Uśmiechnij się na myśl że teraz też na niego patrzę i choć jesteśmy daleko od siebie to pa
Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w... teksty

wozzy dodano: 8 listopada 2014

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w łóżku, wyjrzyj przez okno i spójrz na księżyc. Uśmiechnij się na myśl, że teraz też na niego patrzę i choć jesteśmy daleko od siebie, to patrzymy na coś wspólnie - piękne, prawda? Słysząc naszą piosenkę w zatłoczonym autobusie, zacznij się śmiać przypominając sobie jak wygłupialiśmy się do niej. Nie usuwaj wiadomości może kiedyś będziesz chciał usiąść z kubkiem gorącej herbaty i wspomnieć czasy kiedy byliśmy dla siebie czymś więcej.

Rodzinę tworzą i ojciec  i mama  i... teksty

wozzy dodano: 8 listopada 2014

Rodzinę tworzą i ojciec, i mama, i dzieci, ale ośmielę się powiedzieć, że najwięcej zależy od ojca. Dobry mąż i ojciec najczęściej jest fundamentem szczęśliwej rodziny, ale za większość problemów w rodzinach również odpowiadają nieodpowiedzialni ojcowie. Dlatego szukając źródła szczęścia w rodzinie, trzeba uświadamiać głównie mężczyzn. Bardzo potrzeba dziś prawdziwych facetów. Kochających na stałe, stałych, odważnych, odpowiedzialnych. Jak Maximus z filmu “Gladiator” - odważny, mądry, trzymający się zasad, którego miłość do rodziny była tak silna, że nie mając przy sobie żony i dzieci, czule całował ich figurki przed snem. Panowie, bądźcie mężczyznami!

Jego uśmiech składał wiele... teksty

wozzy dodano: 8 listopada 2014

Jego uśmiech składał wiele różnych zaproszeń.

Od ilu ludzi trzeba się będzie... teksty

wozzy dodano: 8 listopada 2014

Od ilu ludzi trzeba się będzie jeszcze odzwyczajać?

Ze smutkiem trzeba tak walczyć  jak... teksty

wozzy dodano: 8 listopada 2014

Ze smutkiem trzeba tak walczyć, jak z chorobą. Nie dopuścić, żeby się stał chronicznym stanem, nałogiem myśli i uczuć. Trzeba mu przeciwstawić cele i dążenia, które pozostały żywe, trzeba przeciwstawić obowiązek względem ludzi - ludzi bliskich i Tobie oddanych. Rozumiesz? Jest w Tobie więcej sił, niż Ci się teraz zdaje.

Brakuje mi znajomych i zaufanych... teksty

wozzy dodano: 6 listopada 2014

Brakuje mi znajomych i zaufanych ludzi, jestem totalnie sama przestałam się już łudzić.

Czułam  że ta znajomość musi... teksty

wozzy dodano: 6 listopada 2014

Czułam, że ta znajomość musi mieć ciąg dalszy. Nieważne jaki. Po prostu dalszy.

  A co jeśli On już naprawdę o... teksty

wozzy dodano: 6 listopada 2014

- A co jeśli On już naprawdę o Tobie zapomniał? - zapytała przyjaciółka. - Trudno,kiedyś i tak będzie musiał sobie przypomnieć. Może przeczyta moje nazwisko, na którejś stronie kolorowego czasopisma. Albo zobaczy moje zdjęcie pod nagłówkiem 'zaginiona'. Może przechadzając się ze swoją żoną, przez którąś z ulic, ujrzy mój nekrolog. Lub wioząc autem swoje dziecko do szkoły usłyszy w radiu moje imię. Kiedyś na pewno, cokolwiek, nawet najdrobniejszy szczegół, czy to moje inicjały, pierwsze imię, ulubiony kolor, najsmaczniejsza potrawa lub wymarzona sukienka, przypomni Mu o tym, że byłam i kochałam Go tak, jak nikt inny tego już nie zrobi - westchnęłam dopijając filiżankę czarnej kawy.

  Tylko udaję  że jestem taki... teksty

wozzy dodano: 6 listopada 2014

- Tylko udaję, że jestem taki szczęśliwy. - Utrzymywał spojrzenie na krzakach, a jedna łza spłynęła po jego policzku. - Dlaczego udajesz? Wlepił wzrok w swoje buty. - Ponieważ udawanie, że jest się szczęśliwym to prawie bycie szczęśliwym. Do momentu, w którym przypominasz sobie, że tylko udajesz. Wtedy powraca smutek. Wielki smutek. Ponieważ noszenie maski każdego dnia swojego życia jest najtrudniejszym zadaniem do wykonania. A po jakimś czasie zaczynasz się trochę bać, bo maska staje się tobą.

  Mówię o miłości   wyszeptała.... teksty

wozzy dodano: 6 listopada 2014

- Mówię o miłości - wyszeptała. - Kiedy kogoś kochasz, czujesz coś tutaj - dodała, kładąc dłoń na sercu Uriego. - Tak mocno, że wydaje ci się, że nie możesz oddychać. Tak intensywnie, że pragniesz zawsze być z tą osobą i nigdy więcej nie chcesz się z nią rozstać.

Wydaje nam się  że znamy ludzi... teksty

wozzy dodano: 6 listopada 2014

Wydaje nam się, że znamy ludzi, którzy żyją obok nas, ale jesteśmy w błędzie. Nie znamy ich myśli, lęków, obaw.

Wielokrotnie od myślenia robiłem... teksty

wozzy dodano: 6 listopada 2014

Wielokrotnie od myślenia robiłem się smutny, a od działania nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV