głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
woundedheart mamo zjadłabym frytki. to sobie zrób. o popatrz jakoś dziwnie mi się odechciało. kochaj mnie bo już za rok koniec świata. Stul pysk! Noszę obcasy większe niż T

woundedheart

woundedheart.moblo.pl
mamo zjadłabym frytki. to sobie zrób. o popatrz jakoś dziwnie mi się odechciało.
 mamo zjadłabym frytki.  to sobie... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

- mamo, zjadłabym frytki. - to sobie zrób. - o popatrz jakoś dziwnie mi się odechciało.

kochaj mnie bo już za rok koniec... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

kochaj mnie, bo już za rok koniec świata.

Stul pysk! Noszę obcasy większe... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

Stul pysk! Noszę obcasy większe niż Twój chu*.

niby miasto  a świnie luzem chodzą. teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

niby miasto , a świnie luzem chodzą.

 jak wyglądam ?  wiesz jak... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

- jak wyglądam ? - wiesz jak mówią. gówna pudrem nie zakryjesz.

dźwięk w słuchawkach dla mnie... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

dźwięk w słuchawkach dla mnie stał się jak nałóg. często pomaga mi odbiec gdzieś do świata ideałów. do miejsca gdzie tylko w rytm bitu bije serce robie przerwy ale mam wiare, że odnajde to miejsce czasem też zamykam oczy, wtedy myślami daje dyla.. nie skupiam sie na niczym, porywa mnie dana chwila .

wstań i powiedz: ' to jest może... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

wstań i powiedz: ' to jest może życie. może czasem zbyt szalone, szybkie i złożone, a innym razem zbyt jednostajne, monotonne i nudne, niewątpliwie jednak jest ono moje i tylko moje. ' i czekaj na śmiechy sfrustrowanych staruszków, które swoje przegrali, bo nie byli w stanie tego powiedzieć.

Dlaczego jest tak że nam dziewczynom... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

Dlaczego jest tak,że nam dziewczynom zawsze zależy bardziej? To my nie możemy zasnąć bez tego waszego 'dobranoc', denerwujemy się gdy nie odpisujecie nam od razu na smsa,gdy uśmiechacie się do innej panny. To my wariujemy gdy ktoś w szkole użyje tych samych perfum co wy,gdy uśmiechacie się do nas tak cholernie słodko,a co dopiero gdy nas całujecie. Przywiązujemy się do was,do waszej obecności w naszym życiu. Ale wy faceci tak po prostu potraficie odejść,tak nagle, bez żadnego wytłumaczenia. Jakbyśmy były nikim, jakby to co nas łączyło nigdy nie miało miejsca jakbyście po prostu wymazali to z pamięci. My tak nie potrafimy,ale to bardzo dobrze. Nie chcemy pieprzyć życia innym ludziom,tak jak wy nam.

pokaże ci granice a ty pokażesz mi... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

pokaże ci granice,a ty pokażesz mi jak je przekraczać.

 Potrafisz zdefiniować mi słowo... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

-Potrafisz zdefiniować mi słowo 'przyjaciel? - Nie można tego zdefiniować. To nie słowo. To uczucie więzi, wzajemne pocieszanie się, śmianie, chęć pomocy, wszystko co najlepsze. - A miłość nie jest najlepsza? - Nie. Miłość prawdziwa, odwzajemniona jest wspaniała, ale przyjaźń... - ...jest najlepszą rzeczą, jaka się może trafić. Jest na całe życie. - Owszem. I widzisz. Potrafisz powiedzieć, to co ja chciałam,a to jest... - ...prawdziwa przyjaźń.

tak wiem  to straszne uczucie  gdy... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

tak, wiem - to straszne uczucie , gdy widzisz Go idącego z inną kobietą za rękę. w tym momencie świat jak gdyby Ci się wali - nic nie jest ważne, tylko to , że dłoń, która kiedyś prowadziła Cię przez życie - dziś ściska inną dłoń, nie Twoją. że facet, którego kochałaś ponad życie, i z którym wiązałaś tak ogromne plany - ułożył sobie życie, bez Ciebie, choć kiedyś mówił , że nie byłby w stanie funkcjonować bez Twojej osoby. ale wiesz co ? to minie , na prawdę. przyjdzie kiedyś taki dzień , że miłość do Niego a jednocześnie nienawiść zamienisz w szczery uśmiech, gdy zobaczysz , że tak na prawdę On jest szczęśliwy. przepełniać będzie Cię radość z tego , że ułożył sobie życie - i nie ta sztuczna, na pokaz, ale ta prawdziwa. bo jeśli kochałaś Go na prawdę, to nie ma opcji by było inaczej - przecież Jego szczęście, zawsze było Twoim

photoshop i ty możesz zostać... teksty

woundedheart dodano: 16 listopada 2011

photoshop- i ty możesz zostać modelką.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV