głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiolusia_50 Pospolity przyjaciel nigdy nie widział Twojego płaczu. Prawdziwy Przyjaciel ma ramiona przemokłe Twoimi łzami. Pospolity przyjaciel nie zna imion Twoich Rodzicó

wiolusia_50

wiolusia_50.moblo.pl
Pospolity przyjaciel nigdy nie widział Twojego płaczu. Prawdziwy Przyjaciel ma ramiona przemokłe Twoimi łzami. Pospolity przyjaciel nie zna imion Twoich Rodziców. Praw
Pospolity przyjaciel nigdy nie... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

Pospolity przyjaciel nigdy nie widział Twojego płaczu. Prawdziwy Przyjaciel ma ramiona przemokłe Twoimi łzami. Pospolity przyjaciel nie zna imion Twoich Rodziców. Prawdziwy Przyjaciel ma ich numery telefonów w notesie. Pospolity przyjaciel przynosi butelkę wina na prywatkę. Prawdziwy Przyjaciel przychodzi wcześniej i pomaga gotować i zostaje dłużej, aby sprzątać. Pospolity przyjaciel będzie zły, jak go obudzisz Twoim telefonem. Prawdziwy Przyjaciel zapyta dlaczego to zajęło Ci tak długo. Pospolity przyjaciel próbuje rozmawiać z Tobą o Twoich problemach. Prawdziwy Przyjaciel pomaga Ci je rozwiązać. Pospolity przyjaciel rozmyśla o Twojej romantycznej historii. Prawdziwy Przyjaciel może Cię nie szantażować. Pospolity przyjaciel, gdy Cię odwiedza, zachowuje się jak Gość. Prawdziwy Przyjaciel otwiera sam lodówkę i czuje się jak u siebie w domu. Pospolity przyjaciel myśli, ze przyjaźń skończona, jak jest jakiś problem. Prawdziwy Przyjaciel wie, ze "prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie"

Już nic nie będzie takie jak... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

Już nic nie będzie takie jak dawniej... Skończyłyśmy się, wypaliłyśmy.. Straciłyśmy wiarę w nas.. w naszą przyjaźń.. Każda poszła w inną stronę.. każda ma inne pragnienia... kiedyś razem układałyśmy swoje marzenia.. kiedyś razem płakałyśmy kiedy ktoś nas zranił.. Teraz zostały nam wspomninia..

Było cudownie  znałyśmy się... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

Było cudownie, znałyśmy się długo to zaufanie i wspólne wypady... Długo to trwało, było cudownie Po chwili czekałam, was już nie było Chciałam coś powiedzieć, nie było komu Mogłam wysłuchać, nie było kogo Wszystko prysneło, zamknęłam się w sobie Nigdy się nie otworze, za dużo cierpiałam Płakać mi się chce na myśl.... że ta przyjaźń na pewno jest już stracona

Gdzie jesteście przyjaciele moi?... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

Gdzie jesteście przyjaciele moi? Odpłyneli w sinej mgle. Kogo to obchodzi kiedy boli? Tylko ciebie kiedy idzie źle.

Jestem za tym aby na klawiaturze... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

Jestem za tym aby na klawiaturze zrobić osobny przycisk ze słowem " ... " i od razu +10 do szybkości pisania .

Nie prosiłam się o bycie... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

Nie prosiłam się o bycie księżniczką, ale skoro korona pasuje...

chciałabym znów mieć te 7 lat i... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

chciałabym znów mieć te 7 lat i martwic się ze nie ta kredką pomalowałam psa.

a gdyby to była twoja ostatnia... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

a gdyby to była twoja ostatnia godzina życia ?.. z kim chciałbyś ją spędzić?.. ze swoją rodziną i bliskimi, którzy zawsze cię wspierali.. czy z tym przyjacielem, który najpierw mówił, że kocha, a potem odszedł bez słowa?

po stracie się docenia  po stracie... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

po stracie się docenia, po stracie się żałuje.

ogarnij się   nie da się zatrzeć... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

ogarnij się - nie da się zatrzeć śladów po największej miłości życia i wymazać najzajebistszych wspomnień w 10 minut.

Owszem  są ludzie  co z różnych... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

Owszem, są ludzie, co z różnych powodów nie są do przyjaźni zdolni, nie wiedzą nawet, czym jest; są jednak bardzo nieszczęśliwi, choćby to przed samymi sobą utajniali.

Zamalowane kolorem czarnym serce z... teksty

wiolusia_50 dodano: 23 grudnia 2010

Zamalowane kolorem czarnym serce z ich inicjałami, które kiedyś wyrył scyzorykiem na pniu drzewa. Zagreźdane długopisem jego imię na okładce zeszytu. Wyrwana kartka z pamiętnika, upamiętniająca ich najszczęśliwsze chwile. Podarte fotografie. Gasnące uśmiechy. Zapłakane oczy. Kolejna burza w Jej życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV