głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 w tej chwili do góry podnoszę głowę patrzę w niebo właśnie tak tutaj już Ciebie nie ma tutaj już nie istniejesz. ' Bo co to byłby za świat bez przyjaciół ? ' Bo

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
w tej chwili do góry podnoszę głowę patrzę w niebo właśnie tak tutaj już Ciebie nie ma tutaj już nie istniejesz.
w tej chwili  do góry podnoszę... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

w tej chwili, do góry podnoszę głowę, patrzę w niebo, właśnie tak, tutaj już Ciebie nie ma, tutaj już nie istniejesz.

' Bo co to byłby za świat bez... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

' Bo co to byłby za świat bez przyjaciół ? '

Bo tylko dzięki Tobie naprawdę chce... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

Bo tylko dzięki Tobie naprawdę chce żyć. Zapomnieć o problemach w euforii się wzbić.

Wbijać do mnie!!!! teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

Wbijać do mnie!!!!

I już niczego więcej dzisiaj kurwa... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

I już niczego więcej dzisiaj kurwa nie chcę.

przyjaciel to  kurwa nie jest osoba z... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

przyjaciel to ,kurwa nie jest osoba z którą przesiadujesz dziennie, smiejesz się i wygłupiasz. to może być także zwykły znajomy. przyjaciel to osoba, która będzie o Tobie pamiętać, gdy Cię nie będzie, a gdy wrócisz, to porozmawia , wysłucha. chociaż na chwilę. I spotykanie się nie musi trwać dzień w dzień. To może być nawet pół roku. A nawet gdy pół roku przyjaciel nie będzie Cię widzieć, a ty przyjdziesz z dziwnym uśmieszkiem, będzie wiedział, że coś jest nie tak. to osoba która zrozumie, i pozwoli Ci iść wolno, ale przypomni, że zawsze możesz do niego wracać. to osoba, która nie pozwoli na to, aby stała się Tobie jakakolwiek krzywda, nawet gdy nie będzie obok. nie pozwoli na to, żeby ktoś Cię obrażał, krzyczał na Ciebie, czy nawet bił. Pomoże, gdy tylko się zwrócisz z jakimś problemem. Nie bedzie do niczego zmuszać i zrozumie.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci . ♥

Myślalam o tym  że Cię nie będzie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

Myślalam o tym, że Cię nie będzie, gdy dorosnę. Nie mogłam sobie tego wyobrazić i ogarnąć, ale będziesz gdzieś obok, bo jesteś częścią mnie. Jesteś, bo miłośc nie umiera.

bez Ciebie jestem jak człowiek bez... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

bez Ciebie jestem jak człowiek bez serca , jak muzyka bez instrumentów , lato bez słońca , święta bez choinki , frytki bez soli , telewizja bez seriali , dom bez drzwi , papieros bez tytoniu , impreza bez muzyki , zima bez śniegu , rap bez Chady , miłość bez zaufania , noc bez gwiazd , kąpiel bez wody , komputer bez monitora , szpital bez lekarzy , szkoła bez nauczycieli , plastik bez tapety , moje uszy bez kolczyków - nie istnieję .

Błędy – wszyscy je popełniamy.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

Błędy – wszyscy je popełniamy. Zazwyczaj mamy najlepsze intencje jak trzymanie czegoś w tajemnicy, by kogoś chronić. Albo chcemy oddalić się od osoby, którą się staliśmy. Czasami nie wiemy nawet, jakie błędy popełniliśmy. Albo odkrywamy to w ostatniej chwili żeby zdążyć wszystko wyprostować. Ale żaden błąd nie zdarza się bez powodu. Daje nam lekcje czegoś, czego w innym wypadku byśmy nie zrozumieli. Można mieć tylko nadzieję, że więcej nie popełnimy tego błędu. Całe szczęście, że tak się nigdy nie dzieje.

Nikt nie może tracić z oczu tego... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie, nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.

i mam nadzieje ze przyjdzie ten... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

i mam nadzieje ze przyjdzie ten cholerny koniec swiata i juz mnie nie bedzie. bo tu nie ma nic.. milosci, przyjazni, szacunku i zaufania, tylko pierdoleni konfidenci ;]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV