głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 przyjaciel to kurwa nie jest osoba z którą przesiadujesz dziennie smiejesz się i wygłupiasz. to może być także zwykły znajomy. przyjaciel to osoba która będzie

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
przyjaciel to kurwa nie jest osoba z którą przesiadujesz dziennie smiejesz się i wygłupiasz. to może być także zwykły znajomy. przyjaciel to osoba która będzie o To
przyjaciel to  kurwa nie jest osoba z... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

przyjaciel to ,kurwa nie jest osoba z którą przesiadujesz dziennie, smiejesz się i wygłupiasz. to może być także zwykły znajomy. przyjaciel to osoba, która będzie o Tobie pamiętać, gdy Cię nie będzie, a gdy wrócisz, to porozmawia , wysłucha. chociaż na chwilę. I spotykanie się nie musi trwać dzień w dzień. To może być nawet pół roku. A nawet gdy pół roku przyjaciel nie będzie Cię widzieć, a ty przyjdziesz z dziwnym uśmieszkiem, będzie wiedział, że coś jest nie tak. to osoba która zrozumie, i pozwoli Ci iść wolno, ale przypomni, że zawsze możesz do niego wracać. to osoba, która nie pozwoli na to, aby stała się Tobie jakakolwiek krzywda, nawet gdy nie będzie obok. nie pozwoli na to, żeby ktoś Cię obrażał, krzyczał na Ciebie, czy nawet bił. Pomoże, gdy tylko się zwrócisz z jakimś problemem. Nie bedzie do niczego zmuszać i zrozumie.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci . ♥

Myślalam o tym  że Cię nie będzie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 22 luty 2012

Myślalam o tym, że Cię nie będzie, gdy dorosnę. Nie mogłam sobie tego wyobrazić i ogarnąć, ale będziesz gdzieś obok, bo jesteś częścią mnie. Jesteś, bo miłośc nie umiera.

bez Ciebie jestem jak człowiek bez... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

bez Ciebie jestem jak człowiek bez serca , jak muzyka bez instrumentów , lato bez słońca , święta bez choinki , frytki bez soli , telewizja bez seriali , dom bez drzwi , papieros bez tytoniu , impreza bez muzyki , zima bez śniegu , rap bez Chady , miłość bez zaufania , noc bez gwiazd , kąpiel bez wody , komputer bez monitora , szpital bez lekarzy , szkoła bez nauczycieli , plastik bez tapety , moje uszy bez kolczyków - nie istnieję .

Błędy – wszyscy je popełniamy.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

Błędy – wszyscy je popełniamy. Zazwyczaj mamy najlepsze intencje jak trzymanie czegoś w tajemnicy, by kogoś chronić. Albo chcemy oddalić się od osoby, którą się staliśmy. Czasami nie wiemy nawet, jakie błędy popełniliśmy. Albo odkrywamy to w ostatniej chwili żeby zdążyć wszystko wyprostować. Ale żaden błąd nie zdarza się bez powodu. Daje nam lekcje czegoś, czego w innym wypadku byśmy nie zrozumieli. Można mieć tylko nadzieję, że więcej nie popełnimy tego błędu. Całe szczęście, że tak się nigdy nie dzieje.

Nikt nie może tracić z oczu tego... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie, nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.

i mam nadzieje ze przyjdzie ten... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

i mam nadzieje ze przyjdzie ten cholerny koniec swiata i juz mnie nie bedzie. bo tu nie ma nic.. milosci, przyjazni, szacunku i zaufania, tylko pierdoleni konfidenci ;]

Nie wiem ile będziemy razem  ani ile... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

Nie wiem ile będziemy razem, ani ile przeżyjemy. Nie mam pojęcia czy przetrwamy wszystkie kłótnie i czy wytrzymamy ze sobą nawzajem. Nie mam pojęcia co czeka Nas dalej i czy damy rade wszystko znieść. Ale wiem jedno, że Cię kocham i nie opuszczę nawet jak będziesz mi kazał.

Dzisiejszy dzień nie istnieje. teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

Dzisiejszy dzień nie istnieje.

Życie to hazard   dzisiaj masz... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

Życie to hazard , dzisiaj masz wszystko , jutro nie masz nic . Dzisiaj kochasz to życie , jutro nie chce Ci się żyć ..

zapamietaj tylko wariaci sa cos warci ! teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

zapamietaj tylko wariaci sa cos warci !

Jeśli macie taką osobę  która... teksty

wiewioreczka86 dodano: 21 luty 2012

Jeśli macie taką osobę, która jest dla Was cholernie ważna, dzięki jednej rozmowie uśmiechacie się przez resztę dnia, bo jej głos jest melodią dla Waszych uszu. Jeśli Wasze oczy błagają Boga o jej widok chociaż przez ułamek sekundy, bo dzięki niej nabierają one blasku. Jeśli j ej dotyk tak na Was działa, że macie dreszcze, przy niej czujecie, że się rozpływacie, czujecie się jak w raju. Jeśli potrzebujecie jej tak jak serce potrzebuje bicia. Jeśli jej uśmiech jest dla Was najpiękniejszym darem od Boga. Jeśli jesteście pewni, że coś do niej czujecie, a nawet więcej niż byście chcieli czuć. Jeśli boicie się każdego dnia, że ją stracicie, przez jakąś głupią, zbędna kłótnię. Jeśli jesteście zazdrośni o każdą inną osobę, którą kiedykolwiek przytulała, bo wiecie, że wtedy ona miała w ramionach cały twój świat. Jeśli tak? To gratuluję Wam, bo macie to, co jest najcenniejsze, nie straćcie tego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV