głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił że trzeba się na czymś przejechać żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił że trzeba się na czymś przejechać żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się siln
Wiesz dlaczego życie nie jest... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 marca 2012

Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił, że trzeba się na czymś przejechać, żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym. A ból? Ma cię przyzwyczaić, że w życiu nigdy nie będzie pięknie.

“Co z tego że mamy XXI wiek i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 16 marca 2012

“Co z tego, że mamy XXI wiek i coraz lepsze technicznie cywilizacje, kiedy nie potrafimy dotrzeć do drugiego człowieka, a rozwój emocjonalny i duchowy większości ludzi pozostaje w epoce kamienia łupanego.”

“Nie lubię jak ktoś kłamie jak... teksty

wiewioreczka86 dodano: 16 marca 2012

“Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię, jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.”

 Więcej zdecydowania pewności... teksty

wiewioreczka86 dodano: 16 marca 2012

"Więcej zdecydowania, pewności siebie, mobilizacji i pracy. Mniej kalorii, nudy i tracenia czasu."

 Nie pozwól się zniszczyć. Pokaż... teksty

wiewioreczka86 dodano: 16 marca 2012

"Nie pozwól się zniszczyć. Pokaż, że jesteś silna, że dasz radę. Każdy z nas ma problemy - sercowe, w domu, rodzinie, w szkole, w życiu.. Każdy z nas chce się ich jak najszybciej pozbyć. Ale pamiętaj, nigdy się nie poddawaj. Spraw by wszystko nabrało sensu, by życie nabrało kolorów, by problemy zamieniły się w głupoty. Uwierz w siebie, jesteś w stanie dokonać wielkich rzeczy, wystarczy uwierzyć w siebie.”

ciałem w łóżku  myślami w... teksty

wiewioreczka86 dodano: 13 marca 2012

ciałem w łóżku, myślami w Paryżu, a sercem przy Tobie.

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się... teksty

wiewioreczka86 dodano: 13 marca 2012

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już " ja " lecz " my ". Liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim ostatnia.

Słodkie czka nosek buzia nóżki.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 7 marca 2012

Słodkie czka, nosek, buzia, nóżki. Słodkie ciałko. Kość z Twojej kości, krew z Twojej krwi. Ktoś, komu przekażesz cały swój świat. Narodzio się Twoje drugie serce. A Ty rodzisz się jako matka...

Niektórym ludziom to aż się chce... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 marca 2012

Niektórym ludziom to aż się chce przybić piątkę w twarz krzesłem..xdd

... że to tylko to no wiesz że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 marca 2012

... że to tylko to, no wiesz, że tylko to liczy się, że zaufanie to taka czarna świnia, w dzień jest, w nocy nie ma... .

Jeśli na czymś Ci zależy walcz o... teksty

wiewioreczka86 dodano: 28 luty 2012

Jeśli na czymś Ci zależy, walcz o to do ostatniej chwili ... Lepiej ponieść porażkę wiedząc, że zrobiłeś co mogłeś, niż żyć w poczuciu, że zbyt wcześnie się poddałeś ...

“Doszłam do wniosku że najlepiej... teksty

wiewioreczka86 dodano: 28 luty 2012

“Doszłam do wniosku, że najlepiej jest rozmawiać z samą sobą. przynajmniej masz pewność, że ten do kogo mówisz Cię rozumie.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV