głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Fajnie jest mieć świadomość że znalazłam grupę osób które bez względu na czas i miejsce potrafią poprawić mi humor w niecałą minute. Nie lubię niedziel nienawid

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Fajnie jest mieć świadomość że znalazłam grupę osób które bez względu na czas i miejsce potrafią poprawić mi humor w niecałą minute.
Fajnie jest mieć świadomość że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Fajnie jest mieć świadomość, że znalazłam grupę osób, które bez względu na czas i miejsce potrafią poprawić mi humor w niecałą minute.

Nie lubię niedziel  nienawidzę... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Nie lubię niedziel , nienawidzę poniedziałków , wkurwiają mnie wtorki , denerwują środy , chce przeżyć czwartek , ciągle myślę o piątku i kocham soboty.

Nie ogarniam tego fałszu to staje... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Nie ogarniam tego fałszu, to staje się chore. Próbujesz się zmieniać, tylko szkoda, że na gorsze. Fałsz jest fałszem, Ty się bezczynnie poddajesz. Nic nie dociera, no to gadaj sobie dalej. Hej... Gdzie to zaufanie? Chyba go już nie zobaczę. Widzę tylko lęk i fałszywych twarzy masę. Większość ludzi nie rozumie co to znaczy przyjaźń... Pytasz czemu nie zaufam? Dobra nie zaczynaj.. Wiesz, po prostu nie ogarniam,no bo ile można... Teraz mam to w dupie i wierze, że sprostam... Hej, jak chcesz o mnie gadać, to gadaj - nie bronię, tylko nie rób tego wtedy,gdy ja stoję tuż za rogiem... Nie jestem idealna, bo ideałów nie ma. Też popełniam błędy, ale Ty za dużo ściemniasz, zaprzeczasz mi w oczy, a później mnie przepraszasz. Ja już nie ogarniam, dlatego odpadam.

Moje 7 cudów świata : 1 . czekolada... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Moje 7 cudów świata : 1 . czekolada 2 . oreo 3 . żelki 4 . mamba 5 . frugo 6 . tymbarki 7 . on .< 3

szpilki noszę jak mam ochotę za... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

szpilki noszę jak mam ochotę, za każdym innym razem wkładam najwygodniejsze adidasy. sukienkę mam na sobie tyle razy w roku ile mam palców u jednej ręki. nie jarał mnie Bednarek i nie mam płyty Justina Bibera. preferuję spokojny tryb życia, chociaż czasami zdarza mi się ubrać dwie inne skarpetki i tańczyć w nich po pokoju. mam swoje zamknięte historie, mam kogoś kto sprawia że jestem, mam siebie - nie podróbkę.

Rap to nasza fobia droga bez powrotu... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Rap to nasza fobia, droga bez powrotu, choroba na którą nie ma, nie będzie antidotum

Zrozumiałam jak bardzo można się... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Zrozumiałam, jak bardzo można się pomylić, patrząc ludziom w oczy.

Tak jestem kobietą! Popycham drzwi... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Tak, jestem kobietą! Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć. Śmieję się jeszcze bardziej, kiedy próbuję wytłumaczyć dlaczego się śmieję. Wchodzę do pokoju po to, by zapomnieć co miałam tam zrobić. Ukrywam swój ból przed tymi, których kocham. Mówię "To długa historia" gdy nie chcę wyjaśniać tego, czego nie chcę. Płaczę częściej niż myślisz. Dbam o ludzi, którym na mnie nie zależy. Jestem silna, dlatego że muszę, a nie chcę .

Pije oryginalność jaram... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Pije oryginalność, jaram szczęście, ćpam szaleństwo.

miły  ale niegrzeczny  przystojny... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

miły , ale niegrzeczny , przystojny , ale nie piękny , opiekuńczy , ale nie pantoflarz , zabawny , ale nie żałosny , słodki, ale nie zakochany w sobie , bezpośredni , ale nie chamski , wysportowany , ale nie napakowany , wyjątkowy , ale nie przereklamowany , dobry , ale nie idealny

Czemu mam jeść truskawki  kiedy ja... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Czemu mam jeść truskawki , kiedy ja lubię maliny . Czemu mam chodzić po chodniku , kiedy ja wolę po trawie . Czemu mam malować usta na czerwono , kiedy ja chce na wiśniowo . Jestem sobą i nikt nie będzie mi mówił co mam robić .

Nasza dalsza konwersacja nie ma... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 lipca 2012

Nasza dalsza konwersacja nie ma najmniejszego sensu merytorycznego, albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, a twoja elokwencja nie jest adekwatna do mojej erudycji, co koliduje z moimi imperatywami, tzn. SPIERDALAJ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV