głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja czyli załamanie i

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja czyli załamanie i upadek
Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 marca 2012

Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle.

Wiesz dlaczego życie nie jest... teksty

wiewioreczka86 dodano: 19 marca 2012

Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił, że trzeba się na czymś przejechać, żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym. A ból? Ma cię przyzwyczaić, że w życiu nigdy nie będzie pięknie.

“Co z tego  że mamy XXI wiek i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 16 marca 2012

“Co z tego, że mamy XXI wiek i coraz lepsze technicznie cywilizacje, kiedy nie potrafimy dotrzeć do drugiego człowieka, a rozwój emocjonalny i duchowy większości ludzi pozostaje w epoce kamienia łupanego.”

“Nie lubię jak ktoś kłamie  jak... teksty

wiewioreczka86 dodano: 16 marca 2012

“Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię, jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.”

 Więcej zdecydowania  pewności... teksty

wiewioreczka86 dodano: 16 marca 2012

"Więcej zdecydowania, pewności siebie, mobilizacji i pracy. Mniej kalorii, nudy i tracenia czasu."

 Nie pozwól się zniszczyć. Pokaż... teksty

wiewioreczka86 dodano: 16 marca 2012

"Nie pozwól się zniszczyć. Pokaż, że jesteś silna, że dasz radę. Każdy z nas ma problemy - sercowe, w domu, rodzinie, w szkole, w życiu.. Każdy z nas chce się ich jak najszybciej pozbyć. Ale pamiętaj, nigdy się nie poddawaj. Spraw by wszystko nabrało sensu, by życie nabrało kolorów, by problemy zamieniły się w głupoty. Uwierz w siebie, jesteś w stanie dokonać wielkich rzeczy, wystarczy uwierzyć w siebie.”

ciałem w łóżku   myślami w... teksty

wiewioreczka86 dodano: 13 marca 2012

ciałem w łóżku, myślami w Paryżu, a sercem przy Tobie.

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się... teksty

wiewioreczka86 dodano: 13 marca 2012

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już " ja " lecz " my ". Liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim ostatnia.

Słodkie czka  nosek  buzia  nóżki.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 7 marca 2012

Słodkie czka, nosek, buzia, nóżki. Słodkie ciałko. Kość z Twojej kości, krew z Twojej krwi. Ktoś, komu przekażesz cały swój świat. Narodzio się Twoje drugie serce. A Ty rodzisz się jako matka...

Niektórym ludziom to aż się chce... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 marca 2012

Niektórym ludziom to aż się chce przybić piątkę w twarz krzesłem..xdd

... że to tylko to  no wiesz  że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 5 marca 2012

... że to tylko to, no wiesz, że tylko to liczy się, że zaufanie to taka czarna świnia, w dzień jest, w nocy nie ma... .

Jeśli na czymś Ci zależy  walcz o... teksty

wiewioreczka86 dodano: 28 luty 2012

Jeśli na czymś Ci zależy, walcz o to do ostatniej chwili ... Lepiej ponieść porażkę wiedząc, że zrobiłeś co mogłeś, niż żyć w poczuciu, że zbyt wcześnie się poddałeś ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV