głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Gwałcę uśmiechem demoralizuje spojrzeniem. Kusi mnie twój smak . Nieco . Nieco za bardzo . Jestem kiepska w byciu ważną. Im większy dystans tym większe przyciąg

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Gwałcę uśmiechem demoralizuje spojrzeniem.
Gwałcę uśmiechem  demoralizuje... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 października 2014

Gwałcę uśmiechem, demoralizuje spojrzeniem.

Kusi mnie twój smak . Nieco . Nieco... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 października 2014

Kusi mnie twój smak . Nieco . Nieco za bardzo .

Jestem kiepska w byciu ważną. teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 października 2014

Jestem kiepska w byciu ważną.

Im większy dystans  tym większe... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 października 2014

Im większy dystans, tym większe przyciąganie.

Lubię Go za to  że jest miły... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 października 2014

Lubię Go za to, że jest miły, troskliwy, opiekuńczy. Szczery. Czasem muszę wyciągnąć z Niego informacje, które mogą mnie urazić. Martwi się o mnie i pociesza. Stara się być optymistą i pomagać mi, jak tylko może. Lubię, a wręcz uwielbiam Go za to, że jest przy mnie. Daje mi poczucie bezpieczeństwa, pomimo, że dzieli Nas kilkaset kilometrów. Jest dla mnie cholernie ważny. Jest moim Przyjacielem. Jest mój.

Znasz kogoś chwilę  a wydaje Ci... teksty

wiewioreczka86 dodano: 4 października 2014

Znasz kogoś chwilę, a wydaje Ci się, że poznaliście się już dawno. Rozmawiasz z tą osobą i nie czujesz, że czas Ci jakoś wolno płynie, a wręcz przeciwnie. Przegadujecie pół nocy, aż nagle zdajesz sobie sprawę, że zostały Wam tylko krótkie ułamki minut na sen. Jednak dla Ciebie to wciąż jest za mało, czujesz, że chcesz więcej, ale sen staje się silniejszy. Serce chce dalej prowadzić rozmowę i słuchać tych różnych opowiadań, tego głosu i śmiechu, gdzie czasami zwykłym żartem wywoływana jest fala ciepła i szczęścia, ale ciało opada bezwładnie i z Tobą wygrywa. Nie zdajesz sobie nawet sprawy, jak bardzo możesz się uzależnić od drugiej osoby, nie czujesz momentu, gdy tracisz grunt pod nogami. Zastanawiasz się czy dobrze robisz, czy możesz pozwolić sobie na taką zmianę w życiu, ale nie czujesz wątpliwości, jak kiedyś. Odczuwasz szczęście, czujesz, że ta znajomość na Ciebie dobrze wpływa. Nie boisz się mówić o sobie i nie boisz się słuchać błędów drugiej osoby.

Wyobraź sobie  że stoisz w kolejce... teksty

wiewioreczka86 dodano: 26 września 2014

Wyobraź sobie, że stoisz w kolejce w barze lub przed suto zastawionym stołem luksusowego hotelu, gdzie zamiast różnych dań podano myśli. Możesz wybrać sobie, co tylko chcesz, według własnego uznania. Myśli te stworzą twoje przyszłe doświadczenia. Jeśli wybierzesz myśli tworzące problemy i ból, będzie to głupotą. To tak, jakbyś decydował się na jedzenie, po którym rozboli cię żołądek. Możemy to zrobić raz czy dwa, ale z chwilą kiedy przekonamy się, że jakieś pożywienie nam nie służy, nie decydujemy się na nie więcej. Tak samo ma się rzecz z myślami. Trzymajmy się z dala od myśli tworzących problemy i ból.

Naprawdę wielka budowla  taka... teksty

wiewioreczka86 dodano: 26 września 2014

Naprawdę wielka budowla, taka, która ma przetrwać próbę czasu, nigdy nie lekceważy otoczenia. Każdy poważny architekt wie, że jeśli chce zaistnieć, musi współistnieć z naturą. Musi zostać wyróżniony przez światło. Zawsze chodzi o światło. Zawsze.

 I znów zmierzch. Kolejny dzień... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

"I znów zmierzch. Kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny jego dzień zajmie noc."

Doszedłem do wniosku  że skoro i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

Doszedłem do wniosku, że skoro i tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć.

Mam tysiąc fantastycznych wspomnień... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

Mam tysiąc fantastycznych wspomnień związanych z Tobą. Im więcej czasu upływa, tym bardziej jestem zakochany. Myślałem, że mocniej już nie można. Kocham Cię, kiedy się śmiejesz. Kocham Cię, kiedy się wzruszasz. Kocham Cię, kiedy jesz. Kocham Cię w soboty wieczorem, kiedy idziemy do pubu. Kocham Cię w poniedziałki rano, kiedy jesteś jeszcze śpiąca. Kocham Cię, kiedy śpiewasz do zdarcia gardła na koncertach. Kocham Cię rankiem, kiedy po wspólnie przespanej nocy nie możesz znaleźć swoich kapci, żeby iść do łazienki. Kocham Cię pod prysznicem. Kocham Cię nad morzem. Kocham Cię w nocy. Kocham Cię o zachodzie słońca. Kocham Cię w południe. Kocham Cię teraz…

usza zawsze potrafi wybrać sobie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 25 września 2014

usza zawsze potrafi wybrać sobie najlepszą ścieżkę dźwiękową. A to, że akurat słyszę tę, a nie inną piosenkę nigdy nie jest dziełem przypadku. To samo jest z resztą i z prawdą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV