głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Chyba wiesz czym jest obsesja skarbie? Być może.. To właśnie czuję do Ciebie. po pierwsze : ' nie okazuj uczuć ' po drugie : ' nie myśl o nim ' po trzecie : '

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Chyba wiesz czym jest obsesja skarbie? Być może.. To właśnie czuję do Ciebie.
 Chyba wiesz czym jest obsesja... teksty

wiewioreczka86 dodano: 28 listopada 2011

-Chyba wiesz czym jest obsesja, skarbie? -Być może.. -To właśnie czuję do Ciebie.

po pierwsze : ' nie okazuj uczuć '... teksty

wiewioreczka86 dodano: 28 listopada 2011

po pierwsze : ' nie okazuj uczuć ' , po drugie : ' nie myśl o nim ' , po trzecie : ' nie czekaj na niego '' , po czwarte : ' nie zaczynaj rozmowy ' , po piąte : ' nie wierz mu ' , po szóste : ' nie chodź za nim ' , po siódme : ' nie wysyłaj sms'ów ' , po ósme : ' nie dzwoń ' , po dziewiąte : ' nie wspominaj ' , po dziesiąte : ' nie kochaj '

Nie oczekuję od niego wiecznej... teksty

wiewioreczka86 dodano: 28 listopada 2011

Nie oczekuję od niego wiecznej miłości. Chciałabym jedynie, żeby od czasu do czasu przytulił mnie zupełnie bez powodu a widząc, że jestem smutna powiedział, że wszystko będzie dobrze, czy to za wiele?

  nawet jeśli obrażam się na... teksty

wiewioreczka86 dodano: 28 listopada 2011

~ nawet jeśli obrażam się na Ciebie milion razy na dzień to i tak nie zamieniłabym Cię na nic w świecie < 3

mogłabym wsiąść teraz w... teksty

wiewioreczka86 dodano: 28 listopada 2011

mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg, nałożyć słuchawki na uszy, zamknąć oczy i wypierdolić na drugi koniec Polski.

 Dlaczego on ciągle pisze? Dlaczego... teksty

wiewioreczka86 dodano: 28 listopada 2011

-Dlaczego on ciągle pisze? Dlaczego wysyła mi takie piosenki!? -To proste. Bo Cię kocha. -Jakby mnie kochał, nie zraniłby mnie! Więc.. czemu wciąż jest dla mnie taki.. ? Czemu ciągle chce pisać, pyta, martwi się?! -Bo mu nadal zależy.

szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 27 listopada 2011

szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej kawy. kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest... teksty

wiewioreczka86 dodano: 27 listopada 2011

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu…Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał,nie zrozumie,jak bardzo boli każda kolejna łza.Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei..I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa,nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł,że powoli spada…Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzić siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia,że patrzy na złudzenie…Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym.Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć.Tak wielu nie potrafi czuć…

Kochać to także umieć się... teksty

wiewioreczka86 dodano: 27 listopada 2011

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

“Każdego ranka  po przebudzeniu... teksty

wiewioreczka86 dodano: 27 listopada 2011

“Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj. Każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymujemy taką liczbę sekund życia i wszyscy zaczynamy grać w tę nieodwracalną grę: bank może zamknąć nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia w każdej chwili może zatrzymać nasze życie.”

 Śpieszmy się kochać ludzi tak... teksty

wiewioreczka86 dodano: 27 listopada 2011

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą"

Bywają takie dni i noce  które... teksty

wiewioreczka86 dodano: 27 listopada 2011

Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywają takie rozmowy,(...) które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy sie na nie przygotować. Czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV