głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiesiakowa A jeśli nie jestem tym kim powinnam być? Sprawiono że spleśniałam nie dając mi szansy dojrzeć. Uwięziona ślepa i słaba! Ofiara cudzych przyzwyczajeń. Na skrzyżo

wiesiakowa

wiesiakowa.moblo.pl
A jeśli nie jestem tym kim powinnam być? Sprawiono że spleśniałam nie dając mi szansy dojrzeć. Uwięziona ślepa i słaba! Ofiara cudzych przyzwyczajeń.
A jeśli nie jestem tym kim powinnam... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

A jeśli nie jestem tym kim powinnam być? Sprawiono, że spleśniałam nie dając mi szansy dojrzeć. Uwięziona, ślepa i słaba! Ofiara cudzych przyzwyczajeń.

Na skrzyżowaniu słów... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Na skrzyżowaniu słów niewypowiedzianych.

Oddaj mi siebie. teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Oddaj mi siebie.

 Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasem ciężka do zniesienia. Ale, jeśli nie potrafisz mnie znieść, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza."

Naprawdę chcesz wiedzieć kim... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Naprawdę chcesz wiedzieć kim jestem? Jestem tajemnicą, której nigdy nie poznasz, Jestem słońcem, do którego nigdy się nie zbliżysz, Jestem śmiercią, która wkrótce cię odnajdzie.

Jeśli musisz to kłam  tylko rób to... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Jeśli musisz to kłam, tylko rób to doskonale, amatorszczyzna mnie obraża.

Chcę Cię od siebie uzależnić.... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Chcę Cię od siebie uzależnić. Chcę słyszeć jak budząc się w środku nocy szepczesz moje imię.

Zepsuta kobieta należy do tego... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć.

Chciałabym Ci więc po prostu... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Chciałabym Ci więc po prostu podziękować, że jesteś tym kim jesteś. Że jesteś moją bratnią duszą. Taką psychiczną bliźniaczką. Lubię bardzo Twoje oczy i głos. Uwielbiam, kiedy dzwonię wracając późnym wieczorem do domu, a Ty tak niepewnie chrypiesz swoje "Halo?". Uwielbiam jak się chichrasz. Nawet wtedy, kiedy ja "pierdzielę" na zło tego świata. Uwielbiam, gdy pisze do Ciebie, a Ty nagle się pojawiasz. Uwielbiam Cię czytać. Uwielbiam Cię słuchać. Uwielbiam czytać jak mnie kochasz. Uwielbiam nasze obietnice. Uwielbiam to, ze jesteś przy mnie, kiedy nagle o 1 w nocy zbiera mi się na płacz i coś niewytłumaczalnego odbiera mi wszelakie siły. Fizyczne i psychiczne. Uwielbiam naszą zgodność. KOCHAM CIĘ. I pamiętaj. Ktokolwiek by Cię nie zranił, ktokolwiek by Cię nie opuścił-ja będę na Ciebie czekać. ZAWSZE. Już na zawsze masz do kogo wrócić.

Nauczyłem się umierać w sobie... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Nauczyłem się umierać w sobie, nauczyłem się ukrywać cały strach. Nie do wiary że tak bardzo płonę.. Nie do wiary że rozumiem każdy znak

Jestem nieodrodnym tworem papy  w... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Jestem nieodrodnym tworem papy, w kobiecym wcieleniu. Chcę być świętą, nietykalną dla nikogo i dla samej siebie i jednocześnie chcę być rozdarta przez milion uścisków nieznajomych, obrzydliwych mężczyzn, którzy by się zarzynali wzajemnie o moje ciało. Chcę być wbita na pal i smagana nahajami przez jakieś spotworniałe od pożądań ludzkie bydlęta i jednocześnie chcę, aby błękitny pocałunek anioła, jak kwiat niedosiężny, spadł w najgłębszą cichą dolinkę mojej dziewczynkowatej duszy. Chcę władać światem poprzez straszliwego tyrana, który by był tylko tchnieniem aż do czarności purpurowo lśniącej mojej własnej ucieleśnionej w nim żądzy, spiętrzonej w krwawym mięsie pękających od potęgi muskułów, i był jednocześnie cieniem roztrwonionego w Nicości najskrytszego marzenia bez treści, w zmarzniętym na kamień wszecheterze od wieczności wymarłego Istnienia.

Co to znaczy kochać?   Pomyślała... teksty

wiesiakowa dodano: 26 stycznia 2012

Co to znaczy kochać? Pomyślała sobie, ze kochać- to tylko dawać. To znaczy troszczyć się o kogoś, martwić się czy ukochanego brzuch czasem nie boli, smarować komuś bułki grubo masłem, zasłonić szalikiem klosz od lampy, żeby go światło nie raziło i żeby nie mrugał w chorobie, że na jednej nodze szyć mu rękawiczkę po nocach, żeby mu nie zmarzł mały palec u lewej ręki, bo podobno z niego największy zmarźlak. Tymczasem kochać- to nie tylko dawać, ale i przyjmować. Przyjmować skrzywioną minę, kiedy wstanie lewą nogą z łóżka [...]. Przyjmować, to ufać, wierzyć [...].

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV