głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojeoczymoimoknemnaswiat Chciałabym żeby ktoś znał mnie w całości żeby wiedział o mnie wszystko. Że słodzenie zielonej herbaty to dla mnie niewybaczalna zbrodnia że nie słodzę kawy. Że

twojeoczymoimoknemnaswiat

twojeoczymoimoknemnaswiat.moblo.pl
Chciałabym żeby ktoś znał mnie w całości żeby wiedział o mnie wszystko. Że słodzenie zielonej herbaty to dla mnie niewybaczalna zbrodnia że nie słodzę kawy. Żeby w
 Chciałabym żeby ktoś znał mnie... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 9 kwietnia 2014

"Chciałabym, żeby ktoś znał mnie w całości, żeby wiedział o mnie wszystko. Że słodzenie zielonej herbaty to dla mnie niewybaczalna zbrodnia, że nie słodzę kawy. Żeby wiedział jak ogrzać moje dłonie. Żeby znał na pamięć układ pieprzyków na mojej skórze. I żeby wiedział po czym mam tę bliznę na ramieniu. Chciałabym, żeby ktoś przestudiował mnie od czubków palców stóp aż po końcówki włosów na głowie. I żeby wiedział jaki smak czekolady to mój ulubiony, chociaż przecież nie mogę jej jeść. Chciałabym, żeby istniał ktoś taki, kto będzie, kiedy będę go potrzebowała. I żeby on też mnie potrzebował. Ale przede wszystkim... Przede wszystkim chciałabym, żeby ten ktoś mnie pokochał, w całości. Razem z tymi wszystkimi pierdołami."

 Bo nawet gdy się boisz to boisz... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 23 marca 2014

"Bo nawet gdy się boisz, to boisz się Ty. I nawet jeżeli cię pocieszają, że nie ma się czego bać, to i tak się boisz. To jest Twój strach. Nikt tego za ciebie nie poczuje..."

 Wyciągnęła do mnie rękę nie... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 16 marca 2014

"Wyciągnęła do mnie rękę, nie wiedziałem co mam zrobić, więc połamałem jej palce swoim milczeniem."

 Boję się. Boję się że nie... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 11 marca 2014

"Boję się. Boję się, że nie zdążę. Że nagle okaże się, że wszystko się skończyło."

 Jak się czujesz?  Świetnie.... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 11 marca 2014

"-Jak się czujesz? -Świetnie. Pewnie blask słoneczny bije mi z dupy. Zajrzyj i sprawdź. Bo mnie trudno".

 Jestem nieskoordynowany źle... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 11 marca 2014

"Jestem nieskoordynowany, źle powiązany, źle poskładany, źle posklejany. Rozleciałbym się, rozpadł, gdyby nie pasek, spodnie, marynarka i buty. Jestem wtyczką która nie pasuje do żadnego kontaktu, a jeśli nawet jakiś się czasem znajdzie, prędzej czy później i tak spięcie. Jestem drzewem, które nie pasuje do żadnego lasu, inne drzewa przyprawiam o ból kory mózgowej. (...)"

 On odszedł. Kiedy odchodzi... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 4 marca 2014

"On odszedł. Kiedy odchodzi człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą wdziera się tęsknota. Tęsknota - głód bliskości".

 Spustoszony przez śmiech i słowa... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 4 marca 2014

"Spustoszony przez śmiech i słowa pobity przez małe uczucia i rzeczy przez pół miłości i pół nienawiści tam gdzie trzeba krzyczeć mówię szeptem."

 Im większe w człowieku wewnętrzne... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 4 marca 2014

"Im większe w człowieku wewnętrzne rozbicie, poczucie własnej słabości, niepewności i lęku, tym większa tęsknota za czymś, co go z powrotem scali, da pewność i wiarę w siebie."

 Szczerze mówiąc to ja nigdzie nie... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 4 marca 2014

"Szczerze mówiąc, to ja nigdzie nie pasuje, pewnie dlatego, że rzadko bywam naprawdę radosna. Zwykle jestem poważna i żyje samotnie we własnym świecie."

 Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 4 marca 2014

"Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć, wtulić twarz w Twoje włosy. Chcę szeptać Ci do ucha rzeczy, których nikt oprócz Ciebie nigdy nie usłyszy. Chcę czuć Twój zapach, spychający moje myśli za zamknięte drzwi. Chcę opuszkami palców gładzić Twoją skórę, łaskotać Cię delikatnie po plecach i karku. Chcę poznawać ciągle na nowo smak Twoich warg. Chcę przez całą noc leżeć obok Ciebie, spoglądać na to, jak zasypiasz, wtulona we mnie. Chcę przez cały dzień patrzeć się w Twoje oczy. Chcę być przez nie hipnotyzowany, chcę by zawładnęły mną całkowicie, bym po prostu nie mógł się opierać. Chcę być zawsze tylko Twój i tylko dla Ciebie. Chcę mieć Cię blisko, na wyciągnięcie ręki. Chcę do Ciebie. Tak bardzo, że to niemal mnie boli. Tak bardzo, że nie jestem w stanie trzeźwo myśleć. Chcę do Ciebie. Teraz. Już. Natychmiast."

 Jego domknięte wokół niej ręce... teksty

twojeoczymoimoknemnaswiat dodano: 4 marca 2014

"Jego domknięte wokół niej ręce, to było jedyne bezpieczne miejsce na ziemi".

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 191 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV