głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whoami może to głupie ale czasem coś się udaje dlatego że wierzysz że się uda. to chyba najlepsza definicja wiary jaką znam. ? Nie mylić miłości z zakochaniem. Zakocha

whoami

whoami.moblo.pl
może to głupie ale czasem coś się udaje dlatego że wierzysz że się uda. to chyba najlepsza definicja wiary jaką znam. ?
może to głupie  ale czasem coś... teksty

whoami dodano: 28 sierpnia 2013

może to głupie, ale czasem coś się udaje dlatego, że wierzysz, że się uda. to chyba najlepsza definicja wiary jaką znam./?

Nie mylić miłości z zakochaniem.... teksty

whoami dodano: 24 sierpnia 2013

Nie mylić miłości z zakochaniem. Zakochanie to jest reakcja fizjologiczna, jak erekcja. To się po prostu zdarza, czasem samo z siebie. Jak ktoś nie chce, żeby się zdarzyło, to ucieknie na czas, jasne. A miłość to nie jest uczucie, to postawa względem drugiego człowieka i seria decyzji, jakie się podejmuje. Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje. Kocham swoją żonę, bo kiedyś tak zdecydowałem: Będę kochał właśnie ciebie./enndorfine

 Palce wskazujące obu rąk dwa razy... teksty

whoami dodano: 24 sierpnia 2013

"Palce wskazujące obu rąk dwa razy pod obojczyk, potem dwa razy w kierunku rozmówcy. 'Kocham Cię'. To takie proste..." // Cytat z książki pt.: "Samotność w sieci" Janusz L.Wiśniewski.
Autor cytatu: kinia-96

To nie jest tak  że ubierzesz... teksty

whoami dodano: 20 sierpnia 2013

To nie jest tak, że ubierzesz wysokie, czerwone szpilki, elegancką białą sukienkę, rozpuścisz długie, delikatne fale na ramiona, muśniesz usta ostrą, czerwoną szminką i wyjdziesz. Wyjdziesz po to, żeby złapać miłość, żeby puścić do niej oko, rzucić kartkę z numerem, może oddzwoni? Może. Może to nie będzie miłość? Pamiętaj. Miłość złapie Cię wtedy, kiedy nie będziesz jej gonić. Wstaniesz rano z poplątanym kokiem na głowie, rozmazanym makijażem, założysz sprane dżinsy i luźną koszulkę, wyjdziesz po bułki do sklepu na rogu, potkniesz się, a ona poda Ci rękę. To będzie miłość./i.love.m
Autor cytatu: i.love.m

 Lubię noc.  …  O trzeciej nad... teksty

whoami dodano: 18 sierpnia 2013

"Lubię noc. […] O trzeciej nad ranem można robić i mówić rzeczy, których nie da się robić czy mówić o trzeciej po południu."/?

 Chociaż raz warto umrzeć z... teksty

whoami dodano: 16 sierpnia 2013

"Chociaż raz warto umrzeć z miłości. Chociaż raz. A to choćby po to, żeby się później chwalić znajomym, że to bywa. Że to jest. Umrzeć...Leżeć na cmentarzu czyjejś szuflady, obok innych nieboszczyków listów i nieboszczek pamiątek i cierpieć...Cierpieć tak bosko i z takim patosem jakby się było Toscą lub Witosem...I nie mieć już żadnych spraw i do nikogo złości. I tylko błagać Boga, by choć raz, by choć jeszcze jeden raz umrzeć z miłości."/?

Dąż do doskonałości. Nie... teksty

whoami dodano: 13 sierpnia 2013

Dąż do doskonałości. Nie naśladuj innych. Wytycz swoje ścieżki. Doceń siebie. Zaufaj intuicji. Nie odwracaj się. Bierz szczęście garściami. Uśmiechaj się każdego dnia. Kochaj. Uwierz w ludzi. Bądź sobą. Nie cofaj się w przeszłość. Nie udawaj. Przestań oszukiwać siebie. Zdobywaj wytyczone cele. Staraj się ze wszystkich sił. Bądź najlepszym przyjacielem. Szanuj. Żyj. Twórz. Nie bądź egoistą. Nie odpuszczaj. Walcz. Spójrz w lustro i uwierz, że możesz wszystko. Potrafisz? [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Jeśli ktoś pojawił się w moim... teksty

whoami dodano: 12 sierpnia 2013

Jeśli ktoś pojawił się w moim sercu i pielęgnowałam go w nim, może być pewny, że nigdy go nie opusci / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

Trzeba czegoś pragnąć  żeby żyć. teksty

whoami dodano: 9 sierpnia 2013

Trzeba czegoś pragnąć, żeby żyć.

Może o to właśnie chodzi w życiu.... teksty

whoami dodano: 6 sierpnia 2013

Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był, na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno, źle, gdy świeczka się nie pali. Pomimo, mimo i wbrew, nawet gdy wydaje nam się, że nikogo nie potrzebujemy, bo jesteśmy tak samowystarczalni. Nie prawda. Ludzie potrzebują innych ludzi. W pojedynkę nie mogą istnieć.
Autor cytatu: niekoffana

Pokaż mi swoje granice. Będę... teksty

whoami dodano: 3 sierpnia 2013

Pokaż mi swoje granice. Będę łamać każdą z nich./esperer

Bardzo rzadko nie myślę o niczym.... teksty

whoami dodano: 3 sierpnia 2013

Bardzo rzadko nie myślę o niczym. Bardzo rzadko mam takie chwile, że idę sobie i nic mnie nie obchodzi, nie myślę o niczym, tylko idę lekko. Przeważnie mam w głowie wielki szum. To jest może jakaś wada albo jakaś choroba umysłowa, żeby nie potrafić czasem nie myśleć.
Autor cytatu: niekoffana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV