głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove Przepraszam. Za miłość. Za tysiące niewypowiedzianych słów. Za setki niewysłanych listów. Za każdą noc kiedy wyobrażałam sobie 'nas' razem. Za chęć oddania Ci s

whitedove

whitedove.moblo.pl
Przepraszam. Za miłość. Za tysiące niewypowiedzianych słów. Za setki niewysłanych listów. Za każdą noc kiedy wyobrażałam sobie 'nas' razem. Za chęć oddania Ci swojego ży
Przepraszam. Za miłość. Za... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Przepraszam. Za miłość. Za tysiące niewypowiedzianych słów. Za setki niewysłanych listów. Za każdą noc, kiedy wyobrażałam sobie 'nas' razem. Za chęć oddania Ci swojego życia. Za wszystkie słowa mówiące o moim uczuciu. za to, że byłam nieidealna. Niewystarczająca dla Ciebie. Zbyt ludzka.

Od paru miesięcy zawsze starałam... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Od paru miesięcy zawsze starałam się dobierać strój w twoje ulubione kolory, niszczyłam swoje włosy tą cholerną prostownicą bo tak bardzo lubiłeś proste włosy, malowałam swoją twarz by przy każdym zetknięciu się z Tobą onieśmielić cię, zrezygnowałam z robienia głupstw, których tak bardzo nie lubiłeś. A teraz? Teraz pozostało mi tylko pytanie czy było warto, skoro i tak mnie nie pokochałeś..

Im dłużej była sama i im dłużej... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Im dłużej była sama i im dłużej wierzyła że faceci nie są niczego warci, tym bardziej potrzebowała miłości.

Gdzie się podziała ta twoja... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Gdzie się podziała ta twoja iskierka w oku, która się zawsze pojawiała gdy mnie tylko zobaczyłeś ?

  Powiesz mi  jak mnie kochasz ?... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

- Powiesz mi, jak mnie kochasz ? - Powiem. - Więc ? - Kocham Cię w promieniach słońca i w blasku księżyca. Kocham Cię kiedy się złościsz na mnie bez konkretnego powodu i kiedy bez konkretnego powodu przytulasz się z radości. Kocham Cię kiedy śpisz i kiedy opowiadasz mi coś z pasją. Kocham Cię kiedy płaczesz, a mi pozwalasz się pocieszać. Kocham Cię każdego dnia. Każdego dnia coraz mocniej. Coraz mocniej i mocniej.

Przede mną dwie drogi jedna w prawo... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Przede mną dwie drogi jedna w prawo, druga w lewo. Pierwsza to szczęście, druga to miłość. Nie wiedząc, którą wybrać poszłam na wprost, na skróty i o dziwo mam to i to.

Hej  chyba coś jest nie tak. Rano... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Hej, chyba coś jest nie tak. Rano wstaję podśpiewując wesołą melodię. W lustrze widzę uśmiechniętą radośnie dziewczynę. Przy obiedzie bez grymasów wszystko zjadam. I trudno byłoby znaleźć osobę szczęśliwszą. Na pewno jest coś nie tak. Czyżbym się w Tobie zakochiwała?

Wczoraj ktoś zwyczajny. Ot  zwykły... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Wczoraj ktoś zwyczajny. Ot, zwykły kolega. Jeden z wielu. Dziś On. Jedyny. Wyjątkowy. Nie do podrobienia.

Miała kilka przyziemnych marzeń... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Miała kilka przyziemnych marzeń, nie takich, których nikt za żadne skarby świata nie jest w stanie spełnić. Jednym z nich...tym najbardziej wygórowanym była miłość.

Poczuła SZCZĘŚCIE  czyste  proste... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Poczuła SZCZĘŚCIE- czyste, proste szczęście, gdy ją obejmował, gdy przytulał ją do siebie, gdy gładził jej włosy. Kochała Go. Tak bardzo kochała. Ale nie mogła mu tego wyznać ani pokazać. Nie mogła przytulić się do Niego tak jak by chciała..

Może i był doskonałym chłopakiem... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Może i był doskonałym chłopakiem, ale ona nie chciała doskonałości. Pragnęła miłości..

  Jesteś zakochany?   Zakochany to... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

- Jesteś zakochany? - Zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. Teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem. Ożeszkurdę, czy Ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham? - Co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości? - Zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę Ci ją na biurku. < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV