głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove Przez te cholerne trzy godziny spędzone z tobą nie prześpię kilku kolejnych nocy wszędzie będę cię szukać a każdy następny dzień będzie czekaniem aż znów się po

whitedove

whitedove.moblo.pl
Przez te cholerne trzy godziny spędzone z tobą nie prześpię kilku kolejnych nocy wszędzie będę cię szukać a każdy następny dzień będzie czekaniem aż znów się pojawisz.
Przez te cholerne trzy godziny... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Przez te cholerne trzy godziny spędzone z tobą, nie prześpię kilku kolejnych nocy, wszędzie będę cię szukać,a każdy następny dzień będzie czekaniem aż znów się pojawisz.

Im łatwiej mogę go mieć  tym... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Im łatwiej mogę go mieć, tym bardziej przed nim uciekam.

Na wspólną radość  na wspólną... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Na wspólną radość, na wspólną biedę, na chleb codzienny i na poranne otwarcie oczu w blasku słonecznym; (...) na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie - słodki orzech twardy do zgryzienia - na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie.

bezustannie czekałam na kogoś  kto... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

bezustannie czekałam na kogoś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będzie pyta, bo będzie wiedział. przejdzie ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powie : - uważaj !, kałuża. nadąży za mną do autobusu. odpowie równo ze mną na jedno pytanie. będzie mnie słuchał, kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy będę na niego zła.

Ona nie lubi porządku w szafie z... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Ona nie lubi porządku w szafie z ubraniami, nie lubi zamykać okna gdy pada deszcz, ona uwielbia się śpieszyć... Ona jest niepowtarzalna.

  a znasz takie uczucie gdy serce... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

- a znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije, nie umiesz złapać oddechu, trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć ?.. - uczucie gdy widzisz osobę, a nie możesz z nią być. - dokładnie.

Czasami mam już wszystkiego dość.... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Czasami mam już wszystkiego dość. Bezsilność, spowodowana szarą codziennością, budzi ukrytą wewnątrz mojej duszy agresję. Lecz na dźwięk sms'a czas zatrzymuje się. Gdy czytam kilka słów wystukanych w pośpiechu od niego na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Może to i absurd. Szczerzyć zęby do ekraniku komórki. A jednak będę to robić nadal, byleby tylko on zechciał znów do mnie napisać.

Zgrywanie trudnej do zdobycia jest... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Zgrywanie trudnej do zdobycia jest proste, gdy ktoś nam się nie podoba. Kiedy chodzi tylko o sprawdzenie teorii w praktyce, to rzeczywiście tak jest, ponieważ ofiara naszego eksperymentu to jakiś wyjątkowy brzydal. Kiedy dzwoni i chce Cię zobaczyć, Ty chichoczesz w duchu, bo Twoja matka miała jednak rację - traktuj ich podle, a oni i tak będą się starać.

kiedyś myślałam  że można... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

kiedyś myślałam, że można śmiało określić, czego oczekuje się od tej drugiej osoby. jednak ludzie są tak zaskakujący i tak różni, że nie można po prostu wymarzyć sobie kogoś i na upartego szukać właśnie takiej osoby. w każdym jest odrobina magii, każdego trzeba poznać aby tę magię odkryć. dla mnie osobiście idealnym, wymarzonym chłopakiem będzie ktoś kto obdarzy mnie uczuciem i zaufaniem tak wielkim, jak ja jego. nie ważne jaki będzie miał kolor włosów czy oczu, nie ważne czy będzie biedny czy bogaty, nie ważne czy wszystkie cechy jego charakteru będą "idealne". pragnę tylko tego, aby patrząc w jego oczy, móc ujrzeć szczęście dwojga ludzi widzących wspólny cel... czy to tak wiele?

Jednym słowem zgasił resztkę... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Jednym słowem zgasił resztkę nadziei, która tliła się w moim sercu.

 Co znaczą te chmury na Twoim... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

-Co znaczą te chmury na Twoim życiowym Niebie? Przecież jesteś taka szczęśliwa... -Te chmury są po to, by Słońce nie raziło mnie zbyt mocno w oczy.

Ale jeśli chcesz  podaruję Ci... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Ale jeśli chcesz, podaruję Ci uśmiech. A później nie będziemy odrywać od siebie wzroku. I poznamy, co to szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV