głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove Wie że jej olśniewający wygląd przyciągnie wzrok. Niestety jedyny mężczyzna na którego zainteresowaniu najbardziej jej zależało nie wykazywał go na tyle ile by

whitedove

whitedove.moblo.pl
Wie że jej olśniewający wygląd przyciągnie wzrok. Niestety jedyny mężczyzna na którego zainteresowaniu najbardziej jej zależało nie wykazywał go na tyle ile by chc
Wie  że jej olśniewający wygląd... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Wie, że jej olśniewający wygląd, przyciągnie wzrok. Niestety jedyny mężczyzna, na którego zainteresowaniu najbardziej jej zależało nie wykazywał go na tyle, ile by chciała.

mam dla kogo wstawać rano z... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

mam dla kogo wstawać rano z łóżka. mam dla kogo się uśmiechać. mam dla kogo żyć. :*

Wieczorem  w łóżku  wszystko... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Wieczorem, w łóżku, wszystko wydaje się takie proste. Myślę: podejdę, zagadam, zaproponuję spacer. Przecież to nic trudnego. Lecz gdy w końcu nadarza się okazja, wycofuję się. Jak tchórz. I znowu nie robię żadnego kroku. Wolę więc noc. Wtedy wszystko układa się po mojej myśli. Jak ja chcę i jak sobie wymarzę.

Czasem mam takie napady  co byś... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Czasem mam takie napady "co byś zrobił gdybyś mnie teraz widział?" I poprawiam włosy, zamykam oczy i wyobrażam sobie, że jesteś obok. Uśmiecham się do Twojego odbicia w mojej wyobrażalni, niemal czuję Twój dotyk. Moje serce jest tak pełne radości, że niemal czują jakbym miała wybuchnąć. I wtedy otwieram oczy, dalej robię to co robiłam, wiedząc, że jesteś za daleko i prawdopodobnie nie podzielasz moich uczuć.

  Kocham Cię !    Ja mocniej .... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

- Kocham Cię ! - Ja mocniej . - Ale ja dłużej !

  nie masz serca dla mężczyzn... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

- nie masz serca dla mężczyzn - miałam raz i wystarczy

Przybliżyła twarz do jego twarzy.... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Przybliżyła twarz do jego twarzy. Poczuła ustami miękkość skóry na jego policzku, delikatność tak bardzo nie pasującą do jego wyglądu. Przyszła jej do głowy absurdalna myśl, że to nieprawdopodobne, by tak wysoki, kanciasty mężczyzna miał tak niesłychanie delikatne policzki. Nie pocałowała go, tylko trwali w bezruchu. Ona chłonęła jego zapach, dotyk. Na zawsze, na wypadek gdyby na następne spotkanie musiała czekać kolejne długie miesiące. W tym ułamku sekundy zrozumiała, że znalazła swoje miejsce na ziemi i że chce pozostać tam na zawsze.

W związku chyba najważniejsza jest... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie czuję się poraz pierwszy w swoim życiu, że spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia.

Tylko ja sypiam w jego ramionach...... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

Tylko ja sypiam w jego ramionach... To dla niego zostałam stworzona... Tylko mnie nazywa kochaniem...To mój teren pod jego ubraniem... ;d

To jest tak jakby cały świat się... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

To jest tak jakby cały świat się zatrzymał. Nie pocieszy Cię przyjaciółka , smak czekolady , nowy chłopak ani żadne z tych przyziemnych spraw , które sprawiają ,że pojawia się uśmiech. Radość może sprawić tylko ten j*ebany wzrok .. Te oczy ,które sprawiają , że twoje serce zaczyna drżeć.. Te usta , które sprawiają , że w twoim brzuchu pojawia się stado motyli.. Jego tembr głosu i ciepło skóry.. Tylko to jest w stanie Cię uszczęśliwić. Ale jego nie ma.. A stan twojego ciała , serca i umysłu nazywany jest po prostu tęsknotą.

  mogę odprowadzić Cię do domu.?... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

- mogę odprowadzić Cię do domu.? - jasne. WZROKIEM.

I wciąż szukam kogoś  kto chociaż... teksty

whitedove dodano: 14 sierpnia 2010

I wciąż szukam kogoś, kto chociaż w jednej tysiącznej części przypomni mi Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV