głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove Wiesz... Powinnam Ci życzyć aby ktoś kiedyś złamał Ci serce tak jak Ty złamałeś je mnie. Ale nie będę. Mało tego. Powiem Ci że będę pierwszą osobą która z miłą

whitedove

whitedove.moblo.pl
Wiesz... Powinnam Ci życzyć aby ktoś kiedyś złamał Ci serce tak jak Ty złamałeś je mnie. Ale nie będę. Mało tego. Powiem Ci że będę pierwszą osobą która z miłą chęcią
Wiesz... Powinnam Ci życzyć  aby... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Wiesz... Powinnam Ci życzyć, aby ktoś kiedyś złamał Ci serce tak jak Ty złamałeś je mnie. Ale nie będę. Mało tego. Powiem Ci, że będę pierwszą osobą, która z miłą chęcią przypierdoli w twarz osobie, która Cię zrani. Może wtedy zrozumiesz.

jak byłam mała  to miłość... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

jak byłam mała, to miłość znaczyła dla mnie tyle, co znaleziona gdzieś stokrotka, która potem zwiędła - prawie nic. miłość to była mama i tata, Ken i Barbie, książę i księżniczka. kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "blee" i odwracałam głowę. nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach. teraz wszystko się zmieniło. kiedyś nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu, teraz za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat. .

On powraca i pyta jak gdyby nigdy... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

On powraca i pyta jak gdyby nigdy nic: "Cześć, pamiętasz mnie?" Odpowiedz jest prosta: "Cześć, pamiętam jak odchodziłeś".

Może jestem niepoprawna  szurnięta... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Może jestem niepoprawna, szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. Ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży, o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawania sobie miłości. Marzę realnie. Pragnę porannej kawy w pośpiechu. Krótkich i treściwych sms'ów od czasu do czasu i pocałunków. Nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu, wystarczyły by mi te w czasie przerwy na korytarzu.

nawet mama nie poznała mojego... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

nawet mama nie poznała mojego zachowania, gdy na pytanie 'jak tam?', bez namysłu odpowiedziałam 'odpuściłam sobie'. wiem, nie taka kiedyś była Twoja córka - kiedyś nie dałabym za wygraną, ale dziś jestem już inną osobą. i nie jestem słabsza, wręcz przeciwnie - o wiele silniejsza. silniejsza, by zaprzestać walki o coś tak ważnego. przecież to jest właśnie spory wyczynek zrezygnować z czegoś co tyle dla ciebie znaczy, bo wiesz, że tak będzie lepiej.

Do tęsknoty trzeba przywyknąć. Im... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Do tęsknoty trzeba przywyknąć. Im bardziej chcesz się jej wyzbyć tym bardziej boisz się utraty wspomnień i tym bardziej je przywołujesz, co z kolei powoduje, że tęsknisz w bardziej bolesny sposób.

twierdzimy  że dzieci są naiwne  bo... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

twierdzimy, że dzieci są naiwne, bo wierzą w Św. Mikołaja. a my nie jesteśmy? oczywiste, że tak. powiedziałabym, że jesteśmy gorzej naiwni niż te dzieci, bo wierzymy w miłość.

wróciła do domu kilka minut po... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

wróciła do domu kilka minut po północy. podbiegła do niej zdenerwowana matka , z pytaniem 'dlaczego płaczesz, i czemu znowu piłaś ?'. spojrzała na nią i z cynicznym uśmiechem odpowiedziała :' miłosć, mamo . miłość'.

namalować ogromne serce na... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

namalować ogromne serce na przystanku i potraktować je z buta . wandalizm.? - nie, życie.

A na jego wargach została tylko Jej... teksty

whitedove dodano: 18 czerwca 2011

A na jego wargach została tylko Jej szminka, koloru 254 .

a 8 dnia Bóg stworzył Ciebie i... teksty

whitedove dodano: 18 czerwca 2011

a 8 dnia Bóg stworzył Ciebie i powiedział: złam jej serce.

 dlaczego się poddałaś?  po prostu... teksty

whitedove dodano: 18 czerwca 2011

-dlaczego się poddałaś? -po prostu trudno jest mi walczyć o tę miłość w pojedynkę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV