głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove brak sił chęci i motywacji. wszystko przybrało ciemne barwy. w głowie szumią wciąż te same puste i nic już nie znaczące słowa. znów coś w środku woła o pomoc..

whitedove

whitedove.moblo.pl
brak sił chęci i motywacji. wszystko przybrało ciemne barwy. w głowie szumią wciąż te same puste i nic już nie znaczące słowa. znów coś w środku woła o pomoc.. nie r
 brak sił  chęci i motywacji.... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

`brak sił, chęci i motywacji. wszystko przybrało ciemne barwy. w głowie szumią wciąż te same puste i nic już nie znaczące słowa. znów coś w środku woła o pomoc.. nie radzę sobie.`

Wstrzymaj oddech  zamknij oczy.... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Wstrzymaj oddech, zamknij oczy. Wyobraź sobie to, o czym marzysz od dawna. Co widzisz? Jeżeli masz przed oczami jego - zapomnij. Otwórz oczy i ponownie je zamknij. Pomyśl o kolejnym swoim pragnieniu. Nie potrafisz? No właśnie. Tak trudno zapomnieć.'

Odłożyła na bok sentymenty... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Odłożyła na bok sentymenty, przestała płakać po nocach, zapomniała, kim dotąd była. Odnalazła w sobie wolę, by odkrywać nowy świat. Użalanie się nad sobą i brakiem kogoś bliskiego nie miało sensu. Serce może zaczekać..

mam ochotę wyciągnąć wskazówki z... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

mam ochotę wyciągnąć wskazówki z tego cholernego zegara i włożyć Ci je w dupę ku czci pamięci mojego czasu, który zabrałeś mi bezpowrotnie, marnując go na złudne nadzieje. na to, że jesteś księciem na białym koniu, a wodoodporny tusz jest skuteczny.

Czas zrobić makijaż   wyprostować... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Czas zrobić makijaż , wyprostować włosy , poszukać czegoś do ubrania i wyjść na ten szary świat. Trzymając sztuczny uśmiech i rozmawiając z ludźmi, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Życie , nadchodzę. Trochę w rozsypce , trochę cierpiąca , ale z myślą , że kiedyś będzie dobrze.

Kiedy odchodzisz od rutyny Twoja... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Kiedy odchodzisz od rutyny Twoja nieobecność tam, gdzie zawsze byłaś sprawia, że on przytomnieje. Mężczyźni nie reagują na słowa. Reagują na brak kontaktu.

Rozkochał  zranił  wyśmiał i nie... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Rozkochał, zranił, wyśmiał i nie dał zapomnieć. Czyli skrócona historia większości dziewczyn.

  jak się trzymasz?   błagam nie... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

- jak się trzymasz? - błagam nie pytajcie, póki jestem posklejana...

a to   że mam wyjebane pisałam ze... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

a to , że mam wyjebane pisałam ze łzami w oczach , wiesz ?

wciąż jest tak obojetnie. teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

wciąż jest tak obojetnie.

A teraz pomyśl że będę... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

A teraz pomyśl że będę niedostępna jak status na gg.. Mimo że będziesz starał się o mnie będę obojętna, przyjdzie sms to go przeczytam i skasuje, nagrasz się na sekretarke, wysłucham ale nie oddzwonie,pokaże Ci czym jest ból i tęsknota. może zrozumiesz..

Mając sześć lat wróciłam do domu... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Mając sześć lat wróciłam do domu ze szkoły cała zapłakana. Mama przybiegła szybko do mnie, przytuliła mnie i zapytała - "Kochanie co się stało dlaczego płaczesz?" -"bo... maaa.. maaamuusiuuu. kolega złamał mi kredkę.. tttąą błęę...kitną .." i rzuciłam się mamie w ramiona płacząc jeszcze głośniej. Wzięła mnie na ręcę, przytuliła mocno - "nie martw się kochanie pójdziemy do sklepu i kupimy nowe kredki." mówiąc to wycierała mi z policzków łzy. Teraz mając lat 16 wchodząc do domu z zapłakanymi oczami na pytanie co się stało odpowiadam - Po raz drugi dałam zrobić się w chuja ... Tylko tym razem to nie kredka ... tym razem to serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV