głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whitedove I gdy zobaczysz Ją za jakiś czas w mega sexi czerwonej sukience na najwyższych szpilkach jakie da się kupić z dokładnie wytuszowanymi rzęsami poruszającą się zg

whitedove

whitedove.moblo.pl
I gdy zobaczysz Ją za jakiś czas w mega sexi czerwonej sukience na najwyższych szpilkach jakie da się kupić z dokładnie wytuszowanymi rzęsami poruszającą się zgrabnie
I gdy zobaczysz Ją za jakiś czas w... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

I gdy zobaczysz Ją za jakiś czas w mega sexi czerwonej sukience, na najwyższych szpilkach jakie da się kupić, z dokładnie wytuszowanymi rzęsami, poruszającą się zgrabnie jak nigdy, i jeszcze ten czerwony błyszczyk na jej pełnych ustach jak u gwiazdy. Bez zastanowienia podejdziesz do niej powiesz ze tęsknisz, popełniłeś błąd. Lecz niestety ona z naiwności juz wyrosła, nie chce kolejny raz poczuć się jak szmaciana lalka, która po pewnym czasie się nudzi, ona już teraz zna swoją wartość, i ze słodkim uśmiechem na czerwonych ustach powie "Panu już dziękujemy"

Patrzyłam mu uważnie w jego piwne... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Patrzyłam mu uważnie w jego piwne tęczówki delikatnie rozpinając guziki od jego białej koszuli . pachniała . on pachniał . było w tym zapachu coś czego doświadczyłam , bez wątpienia . i te rysy twarzy .. tak idealne .. tak znajome .. musnęłam delikatnie jego policzek i zeszłam mu z kolan . przepraszam - wyszeptałam . poprawiłam bluzkę i wyszłam . to nie był mężczyzna którego kochałam

Pamiętaj  jesteś kobietą ! Całym... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Pamiętaj, jesteś kobietą ! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna - nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna - by On później żałował, co stracił, więc do dzieła, słonko.

nie ubieraj tego rozciągniętego... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

nie ubieraj tego rozciągniętego dresu - ubierz tą nową śliczną sukienkę. nie zakładaj adidasów - ubierz czarne szpilki. pomaluj usta delikatnym błyszczykiem - z klasą. nie pozwól na zaszklone oczy - pomaluj je najlepszym tuszem jaki masz. nie płacz - uśmiechaj się. pokaż mu jak cholernie silna jesteś.

a ja lubię Ciebie =  teksty whitedove dodał komentarz: a ja lubię Ciebie =) do wpisu 19 czerwca 2011
Temat: miłość.  To ja idę na wagary. teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Temat: miłość. -To ja idę na wagary.

długo się nie widzieliśmy. a ja... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

długo się nie widzieliśmy. a ja się zmieniłam. Stałam się dziewczyną od której chłopaki nie mogą oderwać oczu. i właśnie wczoraj przechodziłam obok ciebie. zacząłeś gwizdać i mówić 'ulala'. Uśmiechnęłam się pod nosem. nie poznałeś mnie. z gracją się odwróciłam, przy czym moja zwiewna sukienka ładnie zawirowała. uśmiechnęłam się tym uśmiechem, którym obdarzałam tylko ciebie. zaniemówiłeś. twarz Ci dziwnie pobladła. a więc jednak przypomniałeś sobie kim jestem. odwróciłam się na pięcie i poszłam przed siebie. słyszałam słowa Twoich kumpli " Znasz ją?! " -milczałeś. byłam z siebie dumna.

tak zawrócić mu w głowie  żeby... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

tak zawrócić mu w głowie, żeby gdy zobaczy spadającą gwiazdę, jego życzenie brzmiało jak moje imię.

Kiedyś Ci opowiem  jak smakowały... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

Kiedyś Ci opowiem, jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało się opisać słowami, że nawet pomarańcze traciły smak. Nie lubiłam płakać, kiedy widziałam Twoje zdjęcia. Nie lubiłam w sobie tego całego sentymentu, który owe łzy mi wyciskał. Nie lubiłam, kiedy palcami dotykałam Cię tylko na tym monitorze, bo inaczej nie mogłam... Skłamałabym twierdząc że o Tobie nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni gdy jesteś w każdej godzinie i takie godziny gdy jesteś w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z Twoim imieniem na ustach.

tęsknota zżera mnie od środka .... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

tęsknota zżera mnie od środka . pierwszy raz , od dobrych kilku miesięcy - tęsknie . cały czas , w dzień , w nocy , w szkole , w domu - nie robi mi to różnicy . śnisz mi się codziennie . najgorsze jest to , że widzę sytuacje , które już miały miejsce . za każdym razem , gdy otwieram oczy myślę , że nadal wszystko między nami jest okej - ale nie jest . wystarczyła by mi zwykła rozmowa z tobą . nic więcej . bez tego nie dam rady , wiesz ?

i ta beznadziejna nadzieja   że... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

i ta beznadziejna nadzieja , że może też ma nagłe i silne ataki wspomnień . że może po którymś z takich seansów , otworzy oczy i powie sobie , że musi coś zmienić . napisze , że przeprasza i chce , żeby między nami było wszystko okej . mimo zerowych szans , nadzieja mnie polubiła . nie myśli o tym , żeby odejść . rozum podpowiada , że znajdę innego , lepszego , lojalnego . z tym , że ja nie chcę innego . on był mój . taki prywatny , słodki i wyjątkowy . nigdy nie zrozumiesz , musiałabyś przekonać się sama .

  Brakło już nadziei. Uśmiech... teksty

whitedove dodano: 19 czerwca 2011

` Brakło już nadziei. Uśmiech znikł z jej twarzy, nie dając oznak życia. Zabrano jej ostatnie resztki optymizmu, zostawiając samą. Jej ciepłe światełko w oczach zgasło. Ale... mimo iż upadła, chciała wstać. Chciała wierzyć, że marzenia się spełniają. Nie chciała być szarą częścią świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV