głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Czemu nie podpiszesz? teksty whistle dodał komentarz: Czemu nie podpiszesz? do wpisu 22 sierpnia 2013
nie płacz  nie czekaj na wiadomość... teksty

whistle dodano: 22 sierpnia 2013

nie płacz, nie czekaj na wiadomość od niego. pomyśl o tych wszystkich nocach kiedy łzy nie opuszczały Cię choć na chwilę a wszystkie myśli były związane z nim i czy nic mu nie jest. pamiętasz jak bardzo bolała Jego obojętność w chwilach kiedy cały świat sypał Ci się pod nogami? przypomnij sobie ile razy obiecywał się zmienić i być na zawsze a potem było jak zawsze. nie chodzi mi o to, żebyś zapomniała o wszystkich dobrych chwilach ale to było kiedyś, on nie jest tym samym człowiekiem co przedtem. nie musisz przy nim zostać, on zniknął i już nigdy nie wróci. zaufaj mi, pierdol to.

czasem wystarczy tylko zapytać o... teksty

whistle dodano: 22 sierpnia 2013

czasem wystarczy tylko zapytać o powód smutku, zatrzymać się w tłumie ludzi i zauważyć ból w oczach innej osoby. wziąć ją za rękę, poprowadzić na ławkę w parku i wysłuchać. nie zdajemy sobie sprawy ile osób potrzebuje nie wyżalić się komuś i usłyszeć "będzie dobrze" ale zostać zrozumianym od początku do końca, wypłakać się albo wykrzyczeć. cokolwiek tylko żeby uwolnić gromadzące się w środku emocje bo jeśli tego nie zrobi banalnie mówiąc wybuchnie na milion kawałków.

nieważne ile masz lat  ważne byś... teksty

whistle dodano: 20 sierpnia 2013

nieważne ile masz lat, ważne byś odnalazł prawdę.

najbardziej bolała mnie tylko wizja... teksty

whistle dodano: 19 sierpnia 2013

najbardziej bolała mnie tylko wizja przyszłości bez jego osoby, że coś czym żyłam przez długi czas właśnie się zakończyło. nie płakałam bo tak naprawdę nie było mi smutno, nie wspominam bo nie chcę do tego wracać, unikam kontaktu z nim i nie chcę wiedzieć co u niego. zamknęłam ten rozdział na zawsze i nie pozwolę sobie nigdy więcej do niego wrócić, Jemu też nie.

Nieważne jak bardzo obojętna... teksty

whistle dodano: 17 sierpnia 2013

Nieważne jak bardzo obojętna byłabym przez cały dzień w stosunku do Ciebie, wieczorem zawsze wszystko jest inaczej. Każdej nocy tęsknie zarywam godziny myśląc czy wszystko dobrze i jak Ci leci życie a najbardziej chciałabym wiedzieć czy też siedzisz myśląc o mnie. Chciałabym wiedzieć czy brakuje Ci naszych rozmów wieczorem, słów "kocham Cię" i kłócenia o to kto mocniej. I tak mijają dni z nadzieją, że może odezwiesz się nawet jeśli miałbyś zaraz odejść.

może po prostu zbyt dużo sobie... teksty

whistle dodano: 17 sierpnia 2013

może po prostu zbyt dużo sobie wyobrażałam..

też tak miałam kiedyś  wysłałam 3 smsy i ani śladu po plusiku. a nie są to 2 zł.. teksty whistle dodał komentarz: też tak miałam kiedyś, wysłałam 3 smsy i ani śladu po plusiku. a nie są to 2 zł.. do wpisu 16 sierpnia 2013
Muszę za szczęściem wzdychać.... teksty

whistle dodano: 16 sierpnia 2013

Muszę za szczęściem wzdychać. Patrząc na chmury nad miastem Powoli zamykam oczy. Daj spokój z bólem I tak zbyt wiele czuję.

Idź z tą myślą  że może... teksty

whistle dodano: 16 sierpnia 2013

Idź z tą myślą, że może zdarzyć się wszystko.

wiesz po twoim odejściu znalazła... teksty

whistle dodano: 15 sierpnia 2013

wiesz po twoim odejściu znalazła się odpowiedź na moje pytanie z dzieciństwa, że jednak można umierać codziennie.

Próbuję nie płakać i pozornie... teksty

whistle dodano: 15 sierpnia 2013

Próbuję nie płakać i pozornie się uśmiechać kiedy mówię, że nigdy go nie kochałam ale po co mi to skoro będąc sama i tak wybucham płaczem i krzyczę z bezsilności. Nie potrafię uświadomić sobie, że żyłam tylko w głupiej nadziei, czymś co sama sobie wymyśliłam i okłamywałam się tym codziennie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV