głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdycham_dym 2. Obraz jest rozmazany jakby było Cię coraz mniej. Jakby każda minuta odbierała mi kawałek Ciebie. Boję się. Tak wiem ze serce bije tak szybko ze strachu. Nie

wdycham_dym

wdycham_dym.moblo.pl
2. Obraz jest rozmazany jakby było Cię coraz mniej. Jakby każda minuta odbierała mi kawałek Ciebie. Boję się. Tak wiem ze serce bije tak szybko ze strachu. Nie chcę C
2. Obraz jest rozmazany  jakby było... teksty

wdycham_dym dodano: 26 czerwca 2012

2. Obraz jest rozmazany, jakby było Cię coraz mniej. Jakby każda minuta odbierała mi kawałek Ciebie. Boję się. Tak, wiem, ze serce bije tak szybko ze strachu. Nie chcę Cię tracić, a nie mogę nic zrobić żeby zatrzymać Cię przy sobie. Zaraz nie będzie Cię już w ogóle. Zostanę tu bez Ciebie i nie wiem, czy sobie poradzę. Nie wiem, czy tęsknota nie będzie silniejsza. Chcę ten ostatni raz Cię dotknąć. Jednak nie mogę, Ciebie już nie ma. Zegar zatrzymał się, w miejscu kiedy stałaś się już całkowicie niewidoczna. Potem znowu wszystko zaczyna diametralnie wracać do normy. Wskazówki wskazują kilkanaście minut po trzeciej. Znowu siedzę przy oknie. Przyglądam się kroplom spływającym po szybie, deszcz ustaje. Kładę się z do łóżka. Czując Twój zapach na nim zasypiam z nadzieją, że mi się przyśnisz.

1.Zapadł mrok  już kilka godzin... teksty

wdycham_dym dodano: 26 czerwca 2012

1.Zapadł mrok, już kilka godzin temu. Zegar wskazuje za 5 minut trzecią. Patrzę przez okno, ciemność pochłania wszystko. Obejmuję każdy element miasta, robi to dokładnie, tak, że prawie staje się niewidoczne. Nic nie jest w stanie przedrzeć się przez tą czerń, no może tylko jasne światło ulicznych lamp, rozmieszczonych dość symetrycznie. Reszty nie widać. Słychać deszcz uderzający o parapet. Jest tak głośny, jakby próbował zagłuszyć moje myśli. Wpatrując się w tą otchłań zauważam ciemną postać, a może to tylko moja wyobraźnia kreuje kogoś na ulicy. Może chcę zobaczyć tam Ciebie. Po chwili znowu pustka. Nikogo nie ma. Nadzieja na to, że to Ty mogłabyś tam stać szybko uciekła wraz z upływającym czasem. Wskazówki zaczynają się jakby cofać. Chyba do momentu kiedy miałam Cię przy sobie. Teraz znowu jesteś ze mną. Leżymy na łóżku, całując się delikatnie. Mówisz coś chyba do mnie, a może mi się wydaję. Może dookoła panuje cisza i słychać tylko bicie serca. Widzę Cię, ale jakoś niedokładnie.

Nie obiecuj  że będziesz zawsze  bo... teksty

wdycham_dym dodano: 26 czerwca 2012

Nie obiecuj, że będziesz zawsze, bo obietnice bez pokrycia nie są nic warte. Nie oczekuje tego od Ciebie. Chcę tylko Twojej obecności. Potrzebuje tej świadomości, że należę do Ciebie i nikt nie jest w stanie tego zmienić. Wierzę w Nas, w to co nas łączy i nie zostawię tego. A kiedy będziemy miały siebie na wyłączność będę dbać o to, by na Twojej twarzy każdego dnia był szczery uśmiech. Będę dbać o Twoje szczęście, za wszelką cenę. Oddam Ci wszystko co jest we mnie najlepsze. Wady zostawię. Boję się, że mogą wywołać smutek, nie chcę widzieć Twoich łez.

 Po omacku szukam Twoich rąk w... teksty

wdycham_dym dodano: 26 czerwca 2012

"Po omacku szukam Twoich rąk w zimnej pościeli"

A jeśli będzie to możliwe dam Ci... teksty

wdycham_dym dodano: 26 czerwca 2012

A jeśli będzie to możliwe dam Ci cały świat, nawet na chwilę.

 Kiedy budzisz się obok Niej i... teksty

wdycham_dym dodano: 24 czerwca 2012

"Kiedy budzisz się obok Niej i chcesz oddychać"

Dojdziemy najdalej ze wszystkich.... teksty

wdycham_dym dodano: 15 czerwca 2012

Dojdziemy najdalej ze wszystkich. Obiecuję.

I wiem  że kiedyś będę Cię mieć... teksty

wdycham_dym dodano: 15 czerwca 2012

I wiem, że kiedyś będę Cię mieć przy sobie, na wyciągnięcie ręki.

 Świat różni nas na tyle  że  na... teksty

wdycham_dym dodano: 15 czerwca 2012

"Świat różni nas na tyle, że na równi pochyłej, nadal walczymy o sens pragnień"

 Wiesz zostawmy to na później  mamy... teksty

wdycham_dym dodano: 15 czerwca 2012

"Wiesz zostawmy to na później, mamy do odbycia podróż - podróż za jeden uśmiech. Byle wspólnie to mnie martwi, bo znam takich jak ja - szybcy i martwi. Bo wiem, tacy jak ja, może tego nie wiesz w tej pierdolonej matni, dawno zatracili siebie"

Przerwał Nam świt. teksty

wdycham_dym dodano: 15 czerwca 2012

Przerwał Nam świt.

To była jedna z tych nocy  które... teksty

wdycham_dym dodano: 15 czerwca 2012

To była jedna z tych nocy, które trwają za krótko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV